Skocz do zawartości
Forum

hallo wszystkim!!!


Rekomendowane odpowiedzi

hej wam dziekuje za mile powitanie...przepraszam ze tak pozno odpisuje tu ale jestem nowa na forum i zabardzo na wsyzstkim tu sie nie znam..wiec napisze wiecej o sobie nazywam sie ania mam 22 lata i od 3 lat jestem mezatka.starajac sie o dziecko prawie rok czasu udalo nam sie...i pierwszy raz moja fasoleczke ujzalam pod koniec stycznia to bylam juz mniej wiecej kolo 6 tyg...no i tak chodze jak slonik az po dzis dzien...termin mam na 9 wrzesnia...to moja pierwsza ciaza..takze wszystkim jestem bardzo podekscytowana..do widoku mojej malej (bo to dziewczynka zagoscila w moim brzusiu) zostalo mi od dzis rowne 4 tyg...poprostu nie moge sie doczekac...mam juz wsyzstko kupione nawet pieluchy..czasami mysle ze przesadzam..ale mysle ze tak sobie wynagradzam czas kiedy nie raz bylo mi smutno i myslalam ze juz nam sie nie uda..wydalam majatek na testy ciazowe..umiecie se wyobrazic jak sie cieszylam widzac 2 kreski...pewnie kto jak kto ale w y umiecie!!!!!! ciesze sie ze taki kawal drogi przebrnelam juz i to raczej bez rzednach komplikacji oprocz poczatkow kotre byly ciezkie jak to przy zwyklych objawach ciazy!! moja dzidza jednak sie nie przekrecila i siedzi glowka wysoko do gory..nie po mojej mysli bo chcialam rodzic naturalnie..ale lekarzesa zdanie ze jesli to pierwsza ciaza to radza nie ryzykowac bo mozna dzidzi krzywde wyrzadzic przy porodzie.takie wydobeda mi ja poprzez cesarskie ciecie..byle byla cala i zdrowa..mysle ze jak ja zobacze to zjem z milosci .. ale moj ptrak mowi ze mnie opanuje...dziewczyny piszcie o sobie ..o waszych ciazach jak to bylo kiedy te 2 kreski sie pojawily na waszych testach!! a potem pierwsze spotkanie z dzidziusiem .jakie to uczucie?? caluje was wsyzstkich goraco i pozdrwaiam... apropo macie imie dla mojej niuni?? to pomozcie..bo my myslimy juz miesiacami i nic...miala byc raz wiwien raz jasminka wiktoria..ale do niczego nie jeszesmy przekonani! papapapm czekam na wasze odpowiedzi!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...