Skocz do zawartości
Forum

Witam :)


Rekomendowane odpowiedzi

Super :))) Mówiłam główka do góry :) Teraz nie denerwuj się, jedz witaminki w postaci owoców soczków i jedz kwas foliowy bo to ważne dla rozwoju maleństwa :) A co do moczu to najmniejszy problem wszystko jest do wyleczenia tak by nie zaszkodziło dzieciątku :) Co do bóli podbrzusza takich nie bolesnych tylko jak ja to mówie "ubolewających", to jest normalne mam je codziennie, organizm się przygotowuje do ważnego zadania zobaczysz jak w dalszych miesiącach zacznie Ci się stopniowo rozciągać macica to dopiero bedzie nieprzyjemne ale cóż ważne by maleństwo rosło zdrowo :) do tego ból piersi Ci dojdzie, no i wymioty, mnie się utrzymują przez cały dzień zdarza się i w nocy okropne jak gdzieś trzeba wyjść ;) Teraz już tylko myśleć pozytywnie, cieszyć się i dbać o siebie :) Ja już wczoraj kupiłam łóżeczko DlaDzieci.NET - sklep internetowy z artykułami dla dzieci i niemowląt - CHICCO, DREWEX, AVENT, CANPOL w bieli z błękitną szarfą, zastanawiałam się czy nie za wcześnie, ale co tam nie wierze w przesądy! Lenka, jestem z Tobą jak coś będziesz potrzebowała pisz ile wlezie :) Sama mam czasem dziwne wątpliwości, pytania wydające się za głupie ;) Ale kto pyta nie błądzi.

3maj się rybka cieplutko i do następnego pościka :)

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Ci Katinko:)
Dzis u mnie troszke gorzej,gdyz mam jakies zle nastawienie.Szukam i czytam po necie wszystko jak szalona a pozniej sie zamartwiam:(
Wyczytalm znow dzis ze moj wynik to nie ciaza a jesli ciaza to za dwa dni poziom hormonu bedzie juz 0 gdyz nastapi samoistne poronienie:Smutny:
Nie wiem co o tym wszystkimmyslec....w poniedzialekpojde do lekazra ale wczesniej jeszce powtorze ta bete.
Ja z łózeczkiem jeszce sie wstrzymam..hehehe...
:Całus:

Odnośnik do komentarza

Lenko, ja bym z tą betą się wstrzymała tydzień, dwa, bo jak to tak wczesna ciąża to wynik znowu będzie poniżej normy. Wiem, że w takich chwilach ciężko o cierliwość ale w tej sytuacji to najlepsze rozwiązanie.. Nie czytaj o wynikach, złych rzeczach bo tylko się zamartwiasz a miałaś chodzić uśmiechnięta cieszyć się, że jest tam prawdopodobnie "maleństwo" :) Musisz pozytywnie myśleć, że wszystko już idzie tylko w dobrą stronę a nie "poronienie", sama bym była zdołowana :( Moja rada na Twoje smutki postaraj się nie myśleć o tym przez dwa tygodnie, pozwól w spokoju maleństwu się na tyle rozwinąć i za ten krótki czas wyniki bety będą już pewne w 100% :) W między czasie możesz ze swoim mężczyzną "starać się" o więcej pozytywnych cech charakteru ;) My tak sobie mówimy za każdym "razem" :D To powinno Ci poprawić humorek :D

Pozdrawiam gorąco :-*

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Kochana Katinko.....:Nieśmiały:
Skoro dwa posty wyzej,napisalas zezawsze moge sie odezwac do Ciebie z problemem,to troche Cie pomecze:Śmiech: i powydziwiam z pytaniami:Śmiech: hehehehe
Bardzo Cie prosze nie zlosc sie na mnie ze Cie zameczam,ale Fasolka jest dla mnie teraz najwazniejszym celem:Uśmiech:Dlatego chcialam sie zapytac,gdyz napisalas zebym poczekala z tydzien dwa na powtorzenie bety,wiec myslisz ze jest jakas szansa na jej skok?@ spoznia sie jakos trzy dni(co do tej pory nigdy sie nie zdazylo od kad ona u mnie zawitala,32 dni i nie bylo innej mozliwosci) do tego te moje dolegliwosci,dosc przykre:(
Martwi mnie jednak fakt,ze czuje sie calkowicie jak przed @,strasznie odczuwam jajniki,bol dochodzi az do nog....czuje jak by miala przyjsc wstretota za chwilke,z tym ze czuje tak od tygodnia;/mam potworne wzdecia....coto moze byc?
Chcialam zapytac jak Ty dowiedzialas sie o ukochanej fasolce,jakie mialas objawy?
I jeszce jedno ostanie pytanie....czy badals sobie bete?I jak bylo z wynikiem?
przepraszam ze mecze ale tak bardzo sie tym wszystkim przejmuje....:(

Odnośnik do komentarza

Lenko, ja przed tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciązy czekalam na okres. Wszystkie objawy mialam jak co miesiac i nawet mi do glowy nie przyszlo, ze moga to by objawy zwiazane z ciaza. Bralam proszki przeciwobolowe, przykladalam cieple oklady na brzuch i okresu nie bylo. Po tygodniu zrobilam test i okazalo sie, ze jestem w ciazy. I te wszystkie objawy sie odwrocily i juz je przetlumaczylam sobie jako objawy ciazy.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Lenko, w żadnym razie mnie nie zamęczasz :) Jak już wyżej pisałam, pytaj o co tylko chcesz sama mam mnóstwo dziwnych pytań, od tego jest forum byśmy mogły wymienić się doświadczeniem :) Lenko, ja bym poczekała chociaż tydzień, bo przy tak wczesnej ciąży te kilka dni dużo robi przy wyniku. A co Tobie rybka lekarz powiedział? że kiedy masz zrobic powtórkę bety? Jestem ciekawa czy uzbriosz się w cieprliwość wiem, że to trudne, chciało by sie już wiedzieć czy skacze wynik do góry doskonale Cię rozumiem.. Ale zadaj sobie pytanko czy nie warto poczekać? kilka dni tylko, chyba ze lekarz uważa inaczej ze w poniedziałek wystarczy. W moim przypadku było odkładnie tak, w lutym miałam normalną miesiączkę bóle podbrzusza, piersi, osłabienie zmienne nastroje, zadyszka czyli normalka :) Tylko zachcianki sie pojawiły na kiszone ogórki czy cienkie parówki :) dziewczyny w pracy się smiały, że to pewnie ciąża a ja na to, że niestety bo mam @. Ale miesiąc poźniej stop co się w zyciu nie zdażało pomimo stresu czy innych czynników. Po 3 dniach mąż mówi teścik. Wiec hop hop do apteki, zrobiłam co trzeba i dałam mężowi, za duzy stres dla mnie jakby znowy był negatywny.. po kilku tylko sekundach pojawiły się wyraźne dwie kreseczki tak upragnione :) na drugi dzień do gina a on, że to juz 8 tydzień! szok dla mnie, a on, że połowa kobiet tak ma organizm sie przygotowuje i oczyszcza co zbedne :) Czy nie ma się co sugerowac miesiaczka przy staraniu o bobaska bo moze byc taka sytuacja jak u mnie :) tinka_20 ma świętą rację rybka, objawy miesiączkowe są identyczne jak w ciązy :) A brak u Ciebie @ to super znak :D Jestem pewna i bede sie trzymała tego zdania, że Ci się udało i Twoj wynik bety z dnia na dzien rosnie :D I wtedy bedziemy sobie narzekały i cieszyły się z każdego miesiąca ciąży każdego ruchu maleństwa, usg i wymieniały się smutkami w zmianach nastroju choć na odległość cieszę się, że są takie fora gdzie są tak kochane osoby od serducha :Podziw: Pamiętaj pisz, co ci przyjdzie na myśl :) Mam nadzieję, że jeszcze nie zasnęłaś, tak się dzisiaj rozpisałam :Nieśmiały:

cmokusie i dobrusiego dzionka dla Ciebie i wszystkich oczekujących i które już maja fasolke :)

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Katinko:kiss:

Oby Twoje slowa staly sie prorocze:)
Wlasnie wrocilam z badania,zrobilam dzis tą bete,bo tak mi wskazal lekarz.W czwartek po badaniu ginekolog. oraz w poniedzialek(jesli wynik bedzie powyzej 0).
Jestem bardzo ciekawa dzisiejszego wyniku:)Mam nadzieje ze sie nie zawiode:(
Dam od razu znac jak tylko bede miec wynik w reku:)
Rzeczywiscie @ dalej nie ma,wiec to moze dobry znak:)

Bardzo sie ciesze ze sa tu takie osoby jak Ty:)
Bardzo mi pomagacie:Całus:

do uslyszenia pozniej:)Milego popoludnia:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wróciłam z zakupów, musiałam spodnie ciążowe poszukać duży wybór i ślicznie szyte teraz są a nie te masakryczne ciązowe ogrodniczki jak kiedyś były ;) Ale wybrałam takie jakie chciałam :) Pogoda "ciężka" dla ciężarówek, ale co zrobić :Padnięty: Tak czułam, że dziś będziesz ją robiła :D Ale jak @ dalej nie ma to poprostu super :) Naprawdę jestem ciekawa jak ten wynik po kilku dniach bedzie wysoki.. Ale daje głowe, że pewnie coś będzie wyżej :D Czekam z niecierpliwością rybka buziaczki i również milusiego popołudnia :) :Usteczka: Idę robić zupkę owocową :)

Papatki i do następnego pościka :meuh:

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Katinko...jestem wprost zalamana:Płacz:
ta cholerna beta jak byla 2 tak jest 2...stoi w miejscu:Płacz:
Zaczelam sie juz martwic konkretnie.o 16 mam wizyte u gina...:(
Czuje ze COS jest nie w porzadku:(..boje sie ze to moze byc ciaza pozamaciczna :(
Powiem calkiem szczerze (choc to przykre) ze juz wolalabym sprobowac ponownie za miesiac niz zeby moj bobasek ulokowal sie np.w jajowodzie:(
Naprawde boje sie panicznie...Odezwe sie jak tylko wroce od lekarza...mam nadzieje (choc nikłą) ze wroce z dobra wiadomoscia....

Do wieczorka skarbie:Całus:

Odnośnik do komentarza

:Uśmiech:No wiec Katinko kochana jestem po wizycie i po badaniu:)
Na poczatku lekarz powiedzial ze wynik rzeczywiscie jest maly....w czasie badania jednak,stwierdzil ze szyjka macicy jest rozpulchniona ,czy cos takiego,nie pamietam dokladnie hehehe...a gdy wykonal usg dopochwowe oznajmil mi ze wyglada mu to gdzies na 2-3 tydz.ciazy gdyz sluzowka jest juz powiekszona:):):):):)
Nie dowierzalam w jegoslowa,tak jaby ECHO...:):) Zapytalam jeszce raz..tak poprostu..najprosciej jak mozna : PANIE DOKTORZE,CZY JESTEM W CIĄŻY??????
A on na to ze najprawdopodbniej tak:):):)
Dostalam luteine,jesli do 3 dni nie dostane @ to FASOLKA na 100% :)
Bardzo jestem szczesliwa:)ale znow przedemna trzy stresujace dni,,,w oczekiwaniu na wywolaną @ :Psoty: mam nadzieje ze ona poprostu juz nie przyjdzie,,,i nie wywola jej zadna luteina ani zaden inny cudowny srodek:):)

Mysle ze bedzie wszsytko dobrze:)
Dziekuje za wsparcie,,,bardzo ono mi jestpotrzebne:Uśmiech::Całus:

Odnośnik do komentarza

No mamuśka gratuluje z całego serducha :kiss: :kiss: :kiss: mówiłam, że tak będzie i nie masz się co denerwować choć cieżko jak tak bardzo się chce mieć to maleństwo.. Wierzyłam od poaczątku, że ci się udało i tego się trzymam :) poczekamy wspólnie te 3 dni a potem już na maxa bedziesz sie cieszyć :) Ale dbaj o siebie i nie smuć się bo wiem, że będziesz się zadręczać przez te 3 dni :( Modliłam się za Ciebie od początku i tak będę robiła mnie pomogło i maleństwo jest i rośnie zdrowo nic innego nie jest tak ważne :) Najważniejsze, że na własne oczy widziałaś fasolke, że tam jest :D I to się tylko liczy nie myśl o żadnych złych rzeczach zgoda? Mykam się położyć, cmokusie :kiss: dobrusiej nocki cieszcie się z fasolki i zero smutku papaśki i do następnego pościka kochana :)

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Katinko:Usteczka:
@ nie ma....ale wiesz co jest najgorsze?:Płacz:To ze chyba bym chciala zeby przyszla:Płacz:Juz tlumacze...od 16 roku zycia..lecze sie na nerwice lękową o podłożu hipohondrycznym:Płacz:Od kad zaczelam teraz miec objawy ciazy z przyczyn oczywistych odlozylam leki psychotropowe...przed tydzien czulam sie dobrze w miare..ale od wczoraj jest poprostu DRAMAT:Płacz::Płacz:
Ja juz poprostu nie wiem ktora moja dolegliwosc jest przyczyna rzekomej ciąży a ktora cholernej nerwicy:Płacz:
od wczoraj nasilily misie wymiotyinudnosci,nie radze sobie z nimi,do tego stopnia ze przychodzinagle taki moment w ktorym nie moge sie podniesc,,dostaje kolatanie serca.oblewaja mnie poty na twarzy i okropna slabosc..wtedy przychodzi pytanie : kiedy zemdleje,bo to napewno jakis guz mózgu(na tympolega wlasnie moje nerwica,wmawainie sobie chorob)chociaz wiem ze wlasnie cierpie na ta chorobe jaka jest hipohondria nie umiem sobie wytlumaczyc ze nie jestem na nic chora jak wlasnie to nerwica.
Juz sama nie wiem,ale wlasnie te objawy zwiazane z rzekoma ciążą,odbieram jako wynik ciezkiej choroby:Płacz::Płacz:
Boprzeciez nie jest mozliwe zeby w ciazy,a juz nie wspomne ze tak wczesnej miectakie dolegliwosci:Płacz:Najbardziej mi dokuczaja mdlosci,ktore towarzysza mi caly Bozy dzien:( i te oslabniecia..nie trace przytomnosci,ale robi mi sie tak blogo i tylko czekam kiedy upadne(choc tego nie robie)...Boze,nie wiem co mam robic.Juz nawet przestaje wierzyc ze jestem w ciazy,jestem przekonana ze to jakis guz mozgu czy cos rownie okropnego:(:(:( ale z drugiej strony COS powstrzymuje mnie przed wzieciem tabl.psychotr.Czuje ze nie moge ich wziasc,bojesli to naprawde ciaza?
Naprawde nie wiem co mam robic.Czyudac sie do lekarza,a jesli tgak do jakiego...czy przetrwam ta ciąże,jesli bedesie takczuc...modle sie do Boga zeby wszsytkobylodobrze,,,ale ja sama niestey w to nie wierze:Płacz:

Przepraszam ze tak sie rozpisalam,ale naprawde nie mam sie komu wygadac:Płacz:
Nigdy nie bylam wtakiej niemocy:(

Odnośnik do komentarza

Lenka cały czas z ciekawości sledzę Twoje losy. Ja bym na pewno lekarzowi ginekologowi powiedziała o chorobie i o lekach, które przyjmowałaś. Powinien to wiedzieć i zadecydować co dalej. A co do objawów ciążowych, to u każdej z nas one występują rożnie. Raz wcześniej, u innych później.
Trzymam dalej kciuki za Ciebie i życzę dobrych dni, a tymczasem sie zegnam, bo wyjeżdżam na wakacje.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Lenko kochana strasznie Ci współczuję :Smutny: Objawy, które wymieniłaś rybuś to najnolmalniejsze objawy ciąży, osłabienie, zadyszki, kołatanie serca, u mnie wymioty również calusi dzionek i w nocy, po wiekszości zapachów ale to po jakimś czasie mija naprawde, tak jak tinka_20 napisała kazda kobieta przechodzi ciążę inaczej ale te objawy ma chyba każda ma tylko w większym lub mniejszym stopniu. Powiedziałaś swojemy lekarzowi o Twoich obawach?, chorobie? o lekach? rozumiem, że panicznie się boich po ich odłożeniu, jak przetrwasz calusią ciążę a potem po urodzeniu przecież też ich nie będziesz brała chyba, że nie będziesz karmiła piersią to co innego. Jak widzisz ja ani razu nie dopuściłam mysli, że @ do Ciebie zawita jesteś w ciązy i kropka! Malutka tylko błagam Cię nie denerwuj się tak bo to może prowadzić do poronienia :( A jak widzę ty się bardzo stresujesz :( Proszę Cię, proszę, proszę, główka do góry bananek na buźce i przetrzymaj te jeszcze 2 dni brania luteinki, zobaczysz będzie dobrze :Uśmiech: Chciałabym Ci jakoś pomóc, ale pozostaje mi tylko dobre słowo i wsparcie :Aniołek: Nie jesteś chora, porostu tak bardzo chcesz byc w ciąży, że ten stres może nasilać Twoje objawy :Smutny: Wieć proszę, Cie porozmawiaj ze swoim lekarzem on Ci doradzi, powie jak masz postąpić odnośnie leków. Nie denerwuj się, będzie dobrze zobaczysz wspomnijsz moje słowa niebawem :Oczko:
Nie masz za co przepraszać, pisz ile potrzebujesz, by się wygadać mnie to również bardzo pomaga, bo też mam swoje problemy jak każdy również dziękuję Ci za rozmowy odciagają mnie od codzienności i jest mi lżej duża buzia Tobie za to :Całus:
Czekam codziennie na wieści od Ciebie rybko przetrzymamy te dwa dni razem głowka do góry :Uśmiech:

Dobrusiej nocki i kololowych senków :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Ci Katinko kolejny raz z kolei:)
Moze rzeczywiscie masz racje a ja za bardzo sie doszukuje czegos czego nie powinnam.Ale naprawde tyle razy przeszlam przez nawrot tej paskudnej choroby(nerwica),nie oczekuje ze zrozumiesz,gdyz zdaje sobie sprawe z tego ze czlowiek zdrowy,ktory nigdy nie mial stycznosci z nia nie jest w stanie pojac zachowan czlowieka chorego.I dlatego tak sie boje znow przez nia przechodzic,tym bardzeij ze moge byc w ciazy a co za tym idzie nie bede mogla wziasc zadnej tabletki...
MAm nadzieje ze naprawde tak jak mowisztotylkodolegliwosci ciazowe...

Dziekuje Ci z calego serca kochanie.Ciesze sie ze tu jestes:)
Dobranoc Skarbie,kolorowej nocy:Usteczka:

Odnośnik do komentarza

Rozumiem kochana co to nerwica moja mamcia najukochańsza ja ma, w zyciu nie miała kolorowo :( Dlatego bardziej rozumiem co teraz przeżywasz dlatego Ci współczuję i staram się choć troszkę podnieść na duchu :) I żebyś wiedziała, że jest ktoś kto Cię rozumie i jestem z Tobą :całus: Naprawde, dobrze Ci zrobi rozmowa również z lekarzem bo pewnie sa czoki dla kobiet w ciązy uspokajające więc maleństwu nie zaszkodzą a mamusi pomogą :D I napewno sa to dolegliwości ciążowe rykuś zobaczysz :Uśmiech:

Również słodkich senków i do juterka kochana chciałabym ci podziękować ale nie mam tej opcji hrrr...

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Lenka, jak się dzisiaj czujesz? Pogoda upalna cio? Jutro ma być jeszcze cieplej.. Wyszłam na słoneczko z zakrytym brzuszkiem ;) 2 godzinki i padam, dłużej nie wytrzymałam ;) Ale czekoladka jest ;) Kuzynek męża przyjechał na 2 tygodnie 11letni na wakacje, jade z nim własnie nad morze daleko nie mam 5 min samochodem :D sama skorzystam i poszukam muszelek moze byrsztynek sie znajdzie na szczescie.. :) Poszukam też i dla Ciebie kochana uśmiechnij się będzie dobrze całuje gorąco i do wieczorka słonko :Całus: :Całus: :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Katinko:Całus:
U mnie z dnia na dzien gorzej.Robilam dzis znow test,tak jak myslalm negatywny.
@ dalej nie ma.W glowie sie kreci,caly czas nudnosci,do tego placzliwosc jak cholera.
Wiesz,mam dwa wytlumaczenia mojego stanu.
1.to albo naprawde jakas powazna choroba
2.(obym sie mylila!!!!!!) ciąża urojona:Smutny:

Juz naprawde nie mam sił.Dzis jestem zarejestrowana do mojej lekarki (internista)
Pojde do niej opowiem co i jak,moze cos mi doradzi.

Zazdroszcze tej odleglosci do morza:)Ja musze sie piec w tych osiedlowych murach,ani jeziorka,ani lasku...upal straszny:)
Zycze wiec obfitosci w zbieraniu bursztynkow:Śmiech:
Oczywiscie licze na jeden:Śmiech:

Buzki,do wieczorka kochana:):Całus:

Odnośnik do komentarza

Dopiero wróciliśmy, pełno muszelek bursztynków zero :( A najwięcej piasku, wszędzie go mamy ;) Smutny pościk :( Hmmm... ciężka sprawa, dziwne, że miesiączki nie ma a testy są negatywne w dalszym ciągu. Ciekawa jestem co powie lekarz, bo to naprawde zbyt skomplikowane na mój rozumek :Aniołek: Nie wiem co to może wszystko oznaczać, będziesz rybuś chyba musiała porobić więcej badań by się tego dowiedzieć najwazniejsze by nic Ci nie było :( Jak masz gorsze wyniki moczu to może to jakiś stan zapalny który antybiotykami wyleczysz nie martw się ja też miałam w ciązy przecież bakterie i antybiotyk przez tydzien i już jest w porządku. Napisz czy już cosik wiesz? Martwie się o Ciebie.
Cmokusie :Całus: czekam..

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...