Skocz do zawartości
Forum

Jesteś nowa/y zapraszam - napisz coś o sobie


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

.kasia81.
Witam :)
taka sympatia bije z tego forum, że postanowiłam dołączyć:)
Jestem mamą piętnastoletniej wspaniałej dziewczyny a teraz spodziewamy się bliźniąt:) myślę, że po tak długiej przerwie w opiece nad niemowlętami przydadzą mi się wskazówki i porady tutejszych mamuś:) tyle się pozmieniało, tyle nowych wiadomości i gadżetów. Czasami aż nie ogarniam tego wszystkiego:) pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

kochana gartulacje ciąży bliźniaczej, mam nadzieję, że znosisz ją dobrze i że wszytsko będzie ok, życzę Ci udanego porodu i wszybkiego wracania do siebie:) rzeczywiście gadżetów jest sporo, ja o niektórych dowiedziałam się dopiero przy drugim dziecku:)

Odnośnik do komentarza

Cześć,
ja również się przywitam - jestem w 16tygodniu, będę miała prawdopodobnie synka :)
Czujemy się świetnie, choć marzymy o tym, aby spać, najlepiej 20 godzin na 24 ;)

jestem... młodą kobietą, która dopiero zaczyna swoje życie

nie lubię... braku empatii i egoizmu

męczą mnie... czasem moje humory ;)

nie żałuję... że jestem w tym miejscu, tu i teraz

zawsze... słodzę herbatę ;)

planuję... być szczęśliwą

nigdy... nie chcę zawieść tych, których kocham

chcę... być dobrą mamą, żoną, przyjaciółką

kłamię... rzadko, nie lubię kłamać i nie umiem

nie życzę nikomu... aby patrzył na cierpienie bliskich, bezradności

denerwują mnie... nietolerancyjni ludzie

boję się... bólu, samotności

czasami... chciałabym się cofnąć w czasie, a czasem uciec gdzieś daleko w samotności

http://s2.suwaczek.com/201404304578.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie:)jestem mamą 21 miesięcznej Antosi.Córcia jest BARDZO żywiołowym dzieckiem co wymaga ode mnie ogromnej uwagi,cierpliwości i spokoju.Zawsze uważałam się za osobę cierpliwą,ale dzięki córce dowiedziałam się,że cierpliwości dopiero się uczę:)

Odnośnik do komentarza

jestem... szczęśliwą i spełnioną matką
nie lubię... kłamstwa i egoizmu
męczą mnie... hm...nie wiem
nie żałuję... że zostałam mamą
zawsze... czegoś zapomnę wyjeżdżając
planuję... drugie dziecko
nigdy... nie mówię nigdy
chcę... być dobrą mamą
kłamię... rzadko
nie życzę nikomu...
straty dziecka
denerwują mnie... ludzie,którzy myślą,że wiedzą wszystko
boję się... że kiedyś moje dziecko ktoś skrzywdzi bądź że zostanie same zdane tylko na siebie

Odnośnik do komentarza

Jestem na forum od około miesiąca, ale nie odwiedziłam jeszcze wszystkich stron. Dopiero niedawno spędzam tu więcej czasu. Niektórych już troszkę znam, ale innych nie, dlatego też chciałam się przywitać.
Jestem mamą dwóch dziewczynek, które są moimi skarbami, mam wspaniałą rodzinę i fajnego, motywującego mnie do działań męża.
Jestem szczęśliwa, bo są dla mnie wszystkim, uwielbiam spędzać z nimi czas. Dziękuję losowi za to, co otrzymałam, bo to dla mnie wyjątkowy dar. Na słońce, na deszcz, na ponure dni mam radosny uśmiech moich dzieci..ich miłość, buziaki i przytulaski. To pomaga przetrwać wszelkie przeciwności losu.
Mam jeszcze pasje i marzenia....może się kiedyś spełnią...a najbardziej chciałabym, by ludzie byli szczęśliwi....tego życzę z całego serca...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Ja też jestem świeżynką (przynajmniej tu, bo na koncie już swoje latka mam -34) i bardzo sie cieszę, że Was odkryłam. Bardzo tu miło, przejrzyście i tak po prostu rodzinnie...Miało byc o sobie: jestem mamą 2 letniej Hani i żonką od 8 lat pewnego fajnego Tomka :)
Kocham uczucie spokoju, doceniam szczegóły i drobiazgi - bo z nich buduje się całość. Uwielbiam książki dla dzieci i ciasto czekoladowe mojego męża. Szaleję z radości, że w naszym życiu pojawiła się Hania.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza

JSmolarek
Jestem na forum od około miesiąca, ale nie odwiedziłam jeszcze wszystkich stron. Dopiero niedawno spędzam tu więcej czasu. Niektórych już troszkę znam, ale innych nie, dlatego też chciałam się przywitać.
Jestem mamą dwóch dziewczynek, które są moimi skarbami, mam wspaniałą rodzinę i fajnego, motywującego mnie do działań męża.
Jestem szczęśliwa, bo są dla mnie wszystkim, uwielbiam spędzać z nimi czas. Dziękuję losowi za to, co otrzymałam, bo to dla mnie wyjątkowy dar. Na słońce, na deszcz, na ponure dni mam radosny uśmiech moich dzieci..ich miłość, buziaki i przytulaski. To pomaga przetrwać wszelkie przeciwności losu.
Mam jeszcze pasje i marzenia....może się kiedyś spełnią...a najbardziej chciałabym, by ludzie byli szczęśliwi....tego życzę z całego serca...

witamy serdecznie na naszym forum:) mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, znasz już nas trochę, ja też jestem mamą dwóch dziewczynek i są dla mnie całym światem:)

Odnośnik do komentarza

drewienko
Witam serdecznie! Ja też jestem świeżynką (przynajmniej tu, bo na koncie już swoje latka mam -34) i bardzo sie cieszę, że Was odkryłam. Bardzo tu miło, przejrzyście i tak po prostu rodzinnie...Miało byc o sobie: jestem mamą 2 letniej Hani i żonką od 8 lat pewnego fajnego Tomka :)
Kocham uczucie spokoju, doceniam szczegóły i drobiazgi - bo z nich buduje się całość. Uwielbiam książki dla dzieci i ciasto czekoladowe mojego męża. Szaleję z radości, że w naszym życiu pojawiła się Hania.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

mąż Ci robi ciasto czekoladowe....mogę tylko pozazdrościć:) mamy dzieci w podobnym wieku, moja Ola ma dwa lata:)

Odnośnik do komentarza

Ewamala
Witam serdecznie ,jestem Ewa mama 3 dzieci już odchowanych a teraz czekamy na blizniaków.Mieszkamy w Lipnie woj-kujawsko pomorskie.Szukałam takiej strony forum dla mam bliznikaów i dopiero znalazłam i bardzo sie ciesze.Mam nadzieje ze sie czegoś dowiem bo bardzo sie boję wszędzie są wiadomości dla pojedynczych ciąż.

witaj serdecznie gratuluję wszytskich dzieciaczków, życzę spokojnej ciąży, mam nadzieję, że na naszym forum znajdziesz informacje, jakich potrzebujesz!!!

Odnośnik do komentarza

jestem:żoną,mamą i w ciąży
nie lubię:kłamców
męczą mnie:całodzienne mdłości
nie żałuję:
zawsze:całuję męża i syna
planuję:przeprowadzkę
nigdy:nie piję alkoholu w ciąży
chcę:znaleźć fajne mieszkanie
kłamię:mało
nie życzę nikomu:żadnej choroby
denerwują mnie:osoby które przeklinają,plują na ulicy
boję się:zastrzyków
czasami:lubię pomarzyć

http://fajnamama.pl/suwaczki/t0osvcu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jvongjz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...