Przedszkolaki

Pomysł na prezent

marlen27

marlen27

Macie może już prezent dla dziecka na święta? Ja kupiłam zestaw ciastoplasteliny polecam

--

10375 marlen27 Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Urszula Rogalska

Urszula Rogalska

Odpowiedź eksperta

Ciastolina bywa bardzo inspirująca ale też uspokajająca dla dziecka. Uczy nie tylko cierpliwości, rozwija manualne zdolności ale przede wszystkim wpływa na wyobraźnię dziecka. Warto zachęcać dzieci do korzystania z zabaw plasteliną czy też ciastoliną.

28505 urszula-rogalska Kobieta, 37 lat, śląsk
JSmolarek

JSmolarek

Moje dziewczynki są trochę starsze, 5 i 8 latek i dostały klocki lego friends. Uwielbiają je. Ciągle coś budują, a na parapecie przybywa nowych różnych budynków. Na razie są na topie już dość długo. Drugi prezent to kucykowe lale, strzał w dziesiątkę i spełnienie marzeń.

34914 jsmolarek Kobieta, 41 lat, Budziszynek
beata.moch

beata.moch

Swojej chrześniaczce również kupiłam ciastolinę, lubię dawać takie prezenty, które mogą rozwijać wyobraźnię, kreatywność, zręczność :) Świetna sprawa! polecam :)

37413 beata-moch Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Tom_Dan1

~Tom_Dan1

Ja mojej chrześnicy kupiłem ciastolinę z foremkami w kształcie dinozaurów, są też różne inne motywy. Marysia zrobiła sobie małe dino zoo :) Zajęcie dla dziecka na pół dnia :)

anaaa

anaaa

ciastolinę to chyba każde dzieci lubią :).. u nas sprawdziła się też gra "zgadnij kto to" do tego dorobiłam im dodatkowe plansze z postaciami bajkowymi, zalaminowaliśmy i jest szał :)

39877 anaaa Kobieta, 35 lat, Polska
sanqi

sanqi

Fakt, ciastolina jest świetna i rozwija wyobraźnię. Jej wadą jest cena, ale widziałam ostatnio gdzieś takie odpowiedniki innej firmy, niedrogie, a tez wyglądały te zestawy bardzo ciekawie.

41043 sanqi Kobieta, 25 lat, zabrze
~Tom_Dan1

~Tom_Dan1

Zamiast ciastoliny można użyć modeliny, albo zwyczajnej plasteliny - jest o wiele tańsza :)

mirabelka80

mirabelka80

modelinowe dinozaury! to była najlepsza zabawa swojego czasu u mnie w przedszkolu :)

39183 mirabelka80 Kobieta, 37 lat, olsztyn