Skocz do zawartości
Forum

Kółka do rowerka


asia78

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Wczoraj jak bylam na placu to jeden tata zdjal kolka, ale synek juz nie chcial wsiasc na rower dopki nie zalozyl z powrotem:smile: Pola tez na wiesc o zdjeciu nie byla zbyt zachwycona. Widzialam tez tylko jedno dziecko z 2005, ktore jezdzi bez kolek:takwyszlo:

otóż to, niech dziecko decyduje o tym, czy już jest gotowe, nic na siłę :uff:

Odnośnik do komentarza

wyobraźcie sobie, że mój Kubuś miał 3,5 roku jak umiał jeździć na 2 kółkach, po prostu wsiadł na rower i pojechał....
a młodszy ma teraz 4,5 i nie ma mowy o zdjęciu bocznych kółek, jedyne co zrobili nam w serwisie to podnieśli trochę boczne aby starał się łapac równowagę i opierać na bocznych, ale czy to coś daje :36_19_3:

Odnośnik do komentarza

Adaś dostał parę dni temu rower od mojej siostry, która chyba bardziej od Adasia nie mogła się doczekać aż my mu kupimy więc sama kupiła :Śmiech:. Rower mieliśmy kupić w Decathlonie bo dziewczyny pisały, że rowery dla dzieci z tego sklepu mają specjalne boczne kółka, dzięki którym można szybciej nauczyć się samodzielnej jazdy bez kółek. Byłam ciekawa na czym to polega, a rzecz w tym, że te kółka boczne są jakby krzywo przykręcone, nie przylegają całkiem do ziemi. Zobaczymy w praktyce czy rzeczywiście to takie fajne :Oczko:

Odnośnik do komentarza

W tamtym tygodniu Sebastian zobaczyl jak jakis chlopczyk uczy sie jezdzic na rowerze bez bocznych kolek. Powiedzial, ze on tez tak chce......odkrecilismy mu te kolka i zaczela sie nauka jazdy. Efekt - nastepnego dnia juz sam jezdzil i zatrzymywal sie, mial jeszcze klopoty z wystartowniem ale po kilkunastu probach zalapal. Teraz smiga jak oszalaly...nie moge za nim nadazyc. Najwazniejsze to nic na sile, dziecko samo musi dorosnac do tej decyzji.

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...