Przedszkolaki

Moczenie - iść do lekarza?

~hanabarbara

~hanabarbara

Dziewczyny w ostatnim tygodniu córcia 2 razy zsikała się w nocy do łóżka, zastanawiam się czy iść z nią w poniedziałek do lekarza, czy to może być ze stresu??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~joankaviva

~joankaviva

Nie zaszkodzi sprawdzić. Pediatra pewnie zleci dodatkowe badania. Warto sprawdzić czy nie ma infekcji, czy to nie jest problem psychologiczny itp. Zerknij tez na suchyporanek.pl. na pewno znajdziesz tam jakieś porady.

~retka

~retka

A w jakim wieku jest Twoja córeczka? może to jeszcze etap odpieluchowania? Dwa razy to jeszcze nie jest dramat, ja bym nie panikowała, ale warto obserwować. Może dawaj mniej picia przed snem?

~Ahna

~Ahna

Widzę, że na tej stronie suchy poranek jest jakaś aplikacja, któraś z Was korzysta? jest w czymś pomocna?

~hanabarbara

~hanabarbara

Z dwóch przeszło do 3-4 razy :( Córcia ma 6 lat. W ogóle nie chce o tym rozmawiać, nie wiem już co robić, pediatra problemu nie widzi i stwierdził ze to przejdzie, iść do jakiegoś innego specjalisty?

~ziemianka

~ziemianka

Aplikacja suchy poranek pomaga kontrolować moczenie nocne żeby wszystkie informacje mieć w jednym miejscu. Jeśli chodzi o lekarza jeśli nie widzi problemu, a jednak on jest to oczywiście że inny specjalista. Na stronie suchy poranek masz szukajkę placówek medycznych blisko swojego miejsca zamieszkania.

Dziubala

Dziubala

hanabarbara, dziwny pediatra, zmień lekarza. Powinien zlecić chociaż badania moczu. Poproś o skierowanie do urologa.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~hanabarbara

~hanabarbara

Znalazłam na tym suchym poranku specjalistę, dzięki za polecenie strony, byłam u innego pediatry prywatnie, zlecil badania i wyszła nam infekcja, chociaż już wyleczona córci dalej się zdarza moczyć w nocy, rzadziej ale się zdarza. Czekam na wizytę u specjalisty i też stosujemy alarm wybudzeniowy, mam nadzieję że z czasem problem zostanie wyeliminowany

~Marcelinasass

~Marcelinasass

Prowadz sobie kalendarz moczenia i chociaż przez 2-3 dni dziennik mikcji, taki, w którym zaznaczasz ile dziecko piło i o której i ile siusiało i o której. Trochę z tym zachodu, ale zaoszczędzisz czas u specjalisty, bo na pewno będą chcieli to zobaczyć.

~Tripa

~Tripa

A w jaki sposób prowadzić taki dzienniczek? Można zapisywać częstość pojawiania się tego moczenia np. w tej aplikacji? Jakoś nie wyobrażam sobie prowadzenia specjalnego zeszytu...

~agentka

~agentka

Tak, aplikacja Suchego Poranka ma dziennik mikcji. To bardzo pomaga, bo można konkretnie sprawdzić jak często dzienno się moczy i czy jest to związane z jakimis wydarzeniami.