Skocz do zawartości
Forum

Moje Dziecko Idzie Do Przedszkola


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobietki,
mój Staś też dostał się do przedszkola:), ale martwi mnie, czy będzie tam chciał w ogóle chodzić:(
Byliśmy jakś miesiąc temu na drzwiach otwartych i nie chciał w ogóle na salę wejść, a jak już wszedł, to bawił się tylko przy moich nogach...fakt, był wtedy krótko po chorobie i w ogóle przechodził taki dziwny okres...
A jak Wasze dzieci?
Cieszą się na zbliżający się wrzesień?

Odnośnik do komentarza

andzia
Witam kobietki,
mój Staś też dostał się do przedszkola:), ale martwi mnie, czy będzie tam chciał w ogóle chodzić:(
Byliśmy jakś miesiąc temu na drzwiach otwartych i nie chciał w ogóle na salę wejść, a jak już wszedł, to bawił się tylko przy moich nogach...fakt, był wtedy krótko po chorobie i w ogóle przechodził taki dziwny okres...
A jak Wasze dzieci?
Cieszą się na zbliżający się wrzesień?

Mikołaj różnie...raz mówi, że będzie zostawał i bawił się z dziećmi a 10 razy, że ja mam z nim tam być...Generalnie jest bardzo kontaktowym dzieckiem, więc liczę, że szybko się zaklimatyzuje...

Odnośnik do komentarza

u nas odpukać Ula na zajęciach czuła się jak ryba w wodzie i nie potrzebowała mnie (chociaż byłam). Jest bardzo pozytywnie nastawiona. Ja domyślam się że jakiś kryzys może nastąpić, wszak to będzie jakaś rewolucja w jej życiu. Tymczasem wciąż dopytuje kiedy to będzie, wie że po wakacjach i urodzinach Szymona :) i jej ulubiona zabawa teraz to "w przedszkole"

Odnośnik do komentarza

Gośka nastawiona jest raczej na plus. Choć często mówi, że będzie za mną tęsknic i płakać. Ją chyba najbardziej stresuje wspólne leżakowanie. Ale mam pełne zaufanie do pań - zrobiły na mnie niesamowicie dobre wrażenie w czasie dni otwartych i na spotkaniu dla rodziców.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Anulka u nas są 2 zawsze. Ale pani dyr. powiedziała, że postara się wywalczyć aby były na stałe 3. Dwie to pani nauczycielka i pomoc nauczyciela. Jest też tzw. pani woźna, która oprócz przygotowania zaplecza do spania, jedzenia itp. zajmuje sie również dziećmi. Ale z racji swoich zajęć porządkowych nie jest non stop wśród dzieci.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

kat_ja
Anulka u nas są 2 zawsze. Ale pani dyr. powiedziała, że postara się wywalczyć aby były na stałe 3. Dwie to pani nauczycielka i pomoc nauczyciela. Jest też tzw. pani woźna, która oprócz przygotowania zaplecza do spania, jedzenia itp. zajmuje sie również dziećmi. Ale z racji swoich zajęć porządkowych nie jest non stop wśród dzieci.

no własnie mnie to przeraża...na Ursynowie z racji braku miejsc, dobili do grup po 4 dzieci, co daje w sumie 29 osób w grupie...w tym nowym przedszkolu ma być Pani Przedszkolanka i Woźna i nie mam pojęcia jak one opędzą 29 osób :duren::duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

air1979
Witam wszystkich. Czytałam wasze posty i jestem załamana tak się cieszyłam, że mój mały dostał się do przeczkola, i całe lato walczyłam ale on nie chce zrezygnować z pieluchy. Ucieka, płacze nocnik dla niego to zło ostatnie. Niewiem co robić bo to już tylko 2 tygodnie.

musisz zdjąć pieluchę i koniec...jak będzie się moczył to może kiedys przestanie....będzie ciężko na początku ale myślę, że lepiej jest wycierać siki w mieszkaniu niż iść do przedszkola z pieluchą...nie masz wyjścia

Odnośnik do komentarza

Oj ja też jeszcze w tyle, dopiero jutro na zakupy przedszkolne, a od środy do piątku zajęcia adaptacyjne, mam nadzieję, że uda mi się choicaż w środe pójść z małym, później wyślemy babcię:)
U nas podwójny stres, bo przedszkole zbiegnie się z porodem, czyli rewolucja dla Stasia razy 2!!!
A jego nastawienie codziennie inne: raz jest zachwycony i każe sobie opowiadac historyjki przedszkolne, a następnego dnia mówi, że za żadne skarby tam nie pójdzie!!!
Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Andzia no u Ciebie widzę będzie całkowity zawrót głowy, jeszcze jak bliźniaki mają się pojawić ;P zazdroszczę Ci troszkę, ja jakoś nie mam odwagi zdecydować się na drugie dziecko.

Ja będę jutro dzwoniła czy są jakieś spotkania u nas w przedszkolu, młoda juz tam chodziłą, lae fajnie by bylo jakby się przyzwyczaiła po miesiącu przerwy no i będzie miała nową grupę....

http://img239.imageshack.us/img239/4638/obraz0107438815qo3.jpghttp://bejbej.pl/suwaczek/12265.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...