Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla dziecka - auto


Gość Suzzana

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejności zwróćcie uwagę na to, czy rodzice chcą taki sprzęt, mają go gdzie przetrzymywać i po czym jeździć. Za daleko tym ustrojstwem nie dojadą, więc wskazane by bezpieczne, gładkie, szerokie chodniki były obok domu.
Kupując zabawkę zwróćcie uwagę na długość pracy akumulatora, ciężar, stabilność pojazdu itp. I istotne - w jakim wieku jest dziecko? Jeśli maluszek to konieczny jest pilot dla rodzica. Jeśli to np. rosły 6-latek to większość samochodzików będzie na niego za mała.

Odnośnik do komentarza

Taki samochodzik jest fajną rzeczą, czemu nie, dziecko pojeździ, poużywa zabawki a potem trzeba ją będzie skryć. Wiem jak moje córki się bawiły takim autem. Druga sprawa jak się coś zepsuje to potem trzeba jechać do specjalnego elektronika, który zajmuje się takimi zabawkami. Przemyśl jeszcze prezent. Druga sprawa to fakt, ze taki prezent to koszt 800-1200zł . Pomyśl tez o takim prezencie jak może jakaś biżuteria speronalizowana? [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

a ja uważam, że to spoko pomysł:) zerknęłam tak pobieżnie na te samochody z bryki dla smyka i wyglądają naprawdę zacnie. Niedługo zbliżają się urodziny mojej córeczki więc też chyba rozważę zakup takiego autka :)

Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że dziecko będzie bardzo cieszyło się ze specjalnego tortu w kształcie biedronki czy misia :)
dla chłopców sprawdzi się tort samochodzik

Zabawek pewnie ma dużo, a taki tort będzie pamiątką i na zdjęciach :)

Odnośnik do komentarza
Gość Miśka089

Zależy jaki wiek dziecka, z własnego doswiadczenia mogę powiedzieć że nasz maluch ma motorek z allegro bardzo fajny zresztą można wpisać na allegro motorek bmw i powinno coś wyskoczyć, ale pierwsza jazda się bał, nie wiedział jak się zatrzymać :D dopiero za którymś razem jak załapał że ma puścić pedał gazu to mu się spodobało, mały nie ma jeszcze 3 lat, więc dla młodszej lepiej chyba z pilotem dla rodzica. Natomiast takie sprzęty mogą mieć jakieś dodatki jakieś dźwięki które nie każdy musi lubić więc lepiej asekuracyjnie zapytać rodziców, może woleli by jakiś rowerek biegowy, jeździk. Dla małego dziecka mogę polecić highwaykick są takie w sklepie [reklama usunięta]. A zaletą jest to że z jeździka można zrobić hulajnogę jak dziecko urośnie więc nawet kilka lat posłuży. No i dziecko samo się napędza więc raczej moc jej nie przestraszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...