Przedszkolaki

Prezent dla dziecka

~Suzzana

~Suzzana

zbliżają się urodziny mojej chrześnicy i z chrzestnym dogadaliśmy się, że złożymy się taki elektryczny samochód dla młodej :) poradźcie gdzie najlepiej kupić takie auto i w ogóle na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

W pierwszej kolejności zwróćcie uwagę na to, czy rodzice chcą taki sprzęt, mają go gdzie przetrzymywać i po czym jeździć. Za daleko tym ustrojstwem nie dojadą, więc wskazane by bezpieczne, gładkie, szerokie chodniki były obok domu.
Kupując zabawkę zwróćcie uwagę na długość pracy akumulatora, ciężar, stabilność pojazdu itp. I istotne - w jakim wieku jest dziecko? Jeśli maluszek to konieczny jest pilot dla rodzica. Jeśli to np. rosły 6-latek to większość samochodzików będzie na niego za mała.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
~ewoluna

~ewoluna

zgadzam się z osobą powyżej w kwestii dopytania się u rodziców dziecka, czy oni sobie życzą taki prezent :) jeśli tak to zerknij sobie np. na brykadlasmyka.eu - tam jest ogromny wybór i doradzą Ci jaki model najlepiej wybrac

~oliiii

~oliiii

zwróć uwagę na to jakie są pasy - czy tylko na bioderka czy 3-punktowe czy 5-punktowe. To ważne bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci.

~hatamaka

~hatamaka

właściwie to chyba wszyscy tutaj już napisali to co sama chciałam napisać :) my na gwiazdkę córce kupiliśmy taką brykę własnie w brykadlasmyka. W sumie to mąż był w to bardziej zaangażowany bo się na tym bardziej zna. Ale na pewno Ci pomogą jak się do nich zgłosisz i powiedzą co i jak :)

~Antonya88

~Antonya88

Taki samochodzik jest fajną rzeczą, czemu nie, dziecko pojeździ, poużywa zabawki a potem trzeba ją będzie skryć. Wiem jak moje córki się bawiły takim autem. Druga sprawa jak się coś zepsuje to potem trzeba jechać do specjalnego elektronika, który zajmuje się takimi zabawkami. Przemyśl jeszcze prezent. Druga sprawa to fakt, ze taki prezent to koszt 800-1200zł . Pomyśl tez o takim prezencie jak może jakaś biżuteria speronalizowana? [reklama usunięta]

~luliaja

~luliaja

a ja uważam, że to spoko pomysł:) zerknęłam tak pobieżnie na te samochody z bryki dla smyka i wyglądają naprawdę zacnie. Niedługo zbliżają się urodziny mojej córeczki więc też chyba rozważę zakup takiego autka :)

~Florcia

~Florcia

A ja myślę, że dziecko będzie bardzo cieszyło się ze specjalnego tortu w kształcie biedronki czy misia :)
dla chłopców sprawdzi się tort samochodzik

Zabawek pewnie ma dużo, a taki tort będzie pamiątką i na zdjęciach :)

~Kajaczka

~Kajaczka

przecież tort to będzie tak czy siak - co to za prezent "tort"... no już bez przesady :P