Przedszkolaki

Inhalator dla 3-latka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pomarańczka

Pomarańczka

Myślę, że najprościej kupić taki żeby miał dwie maseczki. Jedną większą dla ciebie a drugą mniejszą dla dziecka. Pojemnik na lek i tak musisz myć po każdej inhalacji. Ja kupiłam w aptece, nie pamiętam ile zapłaciłam to bylo 3 lata temu ale służy do dziś a używam go codziennie. Kardioline, tak chyba nazywa sie firma.

58049 pomaranczka Kobieta, 29 lat, Łódź
MartaWu

MartaWu

My mamy firmy Medel. Jest w miarę cichy i łatwy w obsłudze, a ponieważ niestety młody odchorowuje pierwszy rok w przedszkolu (od lutego mamy wprost "bal"...), to inhalator jest w częstym użytku i mogę go spokojnie polecić.

56922 martawu Kobieta, 42 lata, Warszawa
~Mamaa25

~Mamaa25

Hej Dziewczyny, Co myślicie o nebulizatorach marki Controly? Warto, może któraś z Was używa? Przymierzam się do zakupu dla swojej małej, mają maseczki w rozmiarówce dla dzieci.

~wiola99

~wiola99

Doradzałabym też Pro polskiej marki Sanity dostaliśmy na niego aż 5 lat gwarancji. Szybki wydajny, aerozol nie podrażnia dróg oddechowych ładnie przechodzi aż w głąb na wysokość płuc. Samej obsługi to uczyliśmy się z żoną może kwadrans, dobrze napisana instrukcja obsługi, logicznie pomyślana konstrukcja.

~magda11s

~magda11s

I jak sprawuje się ten inhalator? Czekam na opinie osob ktore juz maja go od dluzszego czasu.

~1111

~1111

Warto sobie kupić inhalator do domu ale raczej coś z wyższej półki niż jakiś prosty i najtańszy bo to się potem będzie przekładać na gorsze efekty. Sama zamówiłam model Novama Familino Pro. Włoska produkcja marki Flaem, gwarancję dają na ten model wieczystą, więc pod tym względem trudno będzie ich ofertę przebić ;>

~MariaJabłońska

~MariaJabłońska

~magda11s
I jak sprawuje się ten inhalator? Czekam na opinie osob ktore juz maja go od dluzszego czasu.

Nic złego nie mogę powiedzieć - spełnia swoją rolę i się nie psuje - widać ze to produkt dobrej jakości

Satinka

Satinka

Dziewczyny, a któraś z Was ma w domu nebulizator Air Pro? U nas też ciągle katar, mam już tego serdecznie dość. Bo kiedy jedno dziecko się wyleczy, drugie przynosi z przedszkola katar i tak w kółko.

61411 satinka Kobieta, 30 lat, Katowice
Ekspert Healthin

Ekspert Healthin

Dzień dobry,
stosowanie nebulizatorów dla dzieci i dorosłych jest bardzo dobrą metodą leczenia, ponieważ pozwala podać duże dawki leku i łączyć je z innymi preparatami. Wybór odpowiedniego nebulizatora zależy od bardzo wielu czynników m.in.: stanu zdrowia oraz wieku pacjenta, rodzaju stosowanych leków, czy też chociażby warunków w jakich nebulizacja ma być wykonana. Przy terapii wziewnej nie ma jednego uniwersalnego postępowania, a każde z dostępnych na rynku urządzeń posiada swoje zalety oraz wady. Kupując nowy nebulizator, należy zwrócić uwagę na dostępne końcówki. Warto pamiętać, iż co do zasady dzieci do 4 roku życia powinny być inhalowane za pomocą maski twarzowej, a starsze oraz dorośli - ustnikiem. Ze swojej strony polecam nebulizator membranowo-siateczkowy Air Pro, o który Pani pyta. Jest odrobinę głośniejszy o szeptu (40-50dB). Ponadto, w odróżnieniu od nebulizatorów pneumatyczno-tłokowych i ultradźwiękowych, technika membranowa zastosowana w Air Pro sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin.
Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam
Ekspert Air Pro

61478 ekspert-healthin Kobieta, 34 lata, Katowice