Przedszkolaki

Weekend z rodziną w Łodzi

Wiola35

Wiola35

Hej, w weekend czerwcowy (dzień dziecka) wybieram się z rodzinką do Łodzi. Macie jakieś pomysły na spędzenie tego czasu aktywnie? Mam trójkę urwisów (8, 6 i 4 lata) więc dobrze byłoby ich gdzieś "wymęczyć" :) Wiem, że są place zabaw itd., a coś superowego dla energicznych dzieci? Będę wdzięczna za fajne pomysły.

59760 wiola35 Kobieta, 35 lat, Łowicz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~heejoool

~heejoool

a może trampoliny? To super atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wszyscy będziecie się świetnie bawić i będziecie chcieli jak najszybciej wrócić:) Polecam SALTOS, mają mega pomocnych trenerów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

Wiola35

Wiola35

Oooo rzeczywiście fajny pomysł z tymi trampolinami :) mam nadzieję, że trenerzy pomogą nam ogarnąć naszą trójkę urwisów :D dzięki
A coś jeszcze jest fajnego dla aktywnych dzieci poza Saltosem?

Wiola35

Wiola35

No i po weekendzie... ale spędziliśmy naprawdę cudny czas w Łodzi: Manufaktura, Semafor, Planetarium EC1. Największą atrakcją dla naszych dzieci (dla nas też) okazał się Park Trampolin Saltos. Byliśmy w dwóch lokalizacjach na Wydawniczej i na Srebrzyńskiej. Instruktorzy super, dobrze wyjaśniają zasady, można liczyć na ich pomoc gdy jest potrzebna, niezwykle mili. A same trampoliny fantastyczne, maluchy się wyszalały a my z mężem bawiliśmy się jak dzieci. Polecam wszystkim w każdym wieku.

~Natkak

~Natkak

Hej, ze znajomymi planujemy wakacyjny wyjazd do Łodzi na kilka dni. Szukamy ciekawych miejsc, które moglibyśmy odwiedzić w przypadku deszczowej pogody. Czy Saltos da radę? Chcielibyśmy tam spędzić pewnie nie godzinę, a dwie, może nawet trzy. :) Co jeszcze polecacie?