Przedszkolaki

Ciągły kaszel u 4-latka

~Mgromysz

~Mgromysz

Witam zrobiłam dziecku testy na alergię z krwi jak miał 4 latka . Nie wyszło zupełnie nic . Cały czas ma " obrzęk" w nosie i ogrom wydzieliny spływa mu do gardła powodując kaszel non stop. I tak już od ponad roku ... pronosal, Delortan nie pomagają..raz pomogl nebbud po 10 dniach ale kaszel wrócił po 2 miesiącach. lekarze rozkładają ręce . Czy to może być alergia pomimo negatywnych testów ?.. migdal 3 wyciety, rtg klatki i zatok - prawidłowe. Badanua z krwi wyszły też ok. Proszę o pomoc ..:(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pomarańczka

Pomarańczka

Nie wiem czy pomogę ale kiedyś na jakimś forum czytałam (rodzice mieli podobny problem) że to może być gronkowiec. Nie leczony odpowiednimi lekami, nie wiem czy w jego przypadku stosuje się antybiotyk nawraca.

58049 pomaranczka Kobieta, 29 lat, Łódź
~pikki

~pikki

Może to być też niedoleczona infekcja. Tak było u nas... Mały kaszlał i jak już się wydawało, że jest lepiej to za kilka dni kaszel znów się nasilał. Dopiero, kiedy lekarz przepisał mu budixon neb do inhalacji to wyleczył się do końca i od dwóch miesięcy jest spokój.

~obywatelmarta

~obywatelmarta

najlepiej pójść do lekarza, żeby zbadał dziecko, zlecił badania lub skierował do konkretnego specjalisty. U córki z kaszlu okazało się ma astmę oskrzelową. Na szczęście szybko wykrytą

dolomi

dolomi

Z moją siostrą też były takie przeboje, jak była mała. Po prostu nic nie pomagało, nawet antybiotyki. W końcu syrop na kaszel jak Petit Drill [reklama usunięta] plus tabletki na gardło z prawoślazem plus badania na gronkowca pomogły, bo się okazało, że miała tą bakterię i ona ciągle powodowała, że co chwila była chora.

60314 dolomi Kobieta, 30 lat, Warszawa