Przedszkolaki

Ubezpieczenie w przedszkolu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Zorientowana, szalejesz z ubezpieczeniami ;), ale będziesz miała mniejszy stres w razie wu.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
manika

manika

My mamy wykupione osobne ubezpieczenie. To w przedszkolu jest dość niskie i nie jest "na wszystko". Ja więc wolę się lepiej zabezpieczyć, szczególnie, że na razie mnie na to stać.

56718 manika Kobieta, 25 lat, Kielce
~MyszkaKiszka

~MyszkaKiszka

U nas w przedszkolu płaciłam za ubezpieczenie 50 zł. Myślicie, że to mało? Jakoś do tej pory nie zwracałam na to uwagi, ale może zrobię tak jak wy sugerujecie... Porozmawiam z mężem, ciekawe co powie :)

Dziubala

Dziubala

MyszkaKiszka, 50 zł za ubezpieczenie, to ani mało ani dużo, raczej standardowa opłata.

--

~MijaSofija

~MijaSofija

hej
szukam podpowiedzi, a widzę że watek założony
Zawsze ubezpieczałam dzieciaki w pracy, ale w tym roku jestem na urlopie macierzyńskim i z różnych względów nie mogę tego zrobić
Zastanawiam się, czyy wykupywać ubezpiexzenie w szkole NNW czy na własną rękę? Proszę o odpowiedzi jak najszybciej, bo do końca września muszę coś zrobić :)
Czy myślicie, że za 50 zł wykupię satysfakcjonujący pakiet? Dodam, że mam dwóch synów 13 i 9 lat.

Dziubala

Dziubala

MijaSofija, jak masz możliwość wyboru, to wykup tam, gdzie jest szerszy pakiet ubezpieczeniowy. Ja ubezpieczyłam dzieci w szkole i przedszkolu, nie chciało mi się szukać czegoś na własną rękę ;)

--

~MijaSofija

~MijaSofija

Dzieki Dziubala
tak zrobię - wykupię w szkole. Przy małym dziecku jest tyle roboty, że szukanie czegoś na własną rękę przerasta moje możliwości czasowe...

~sweetkaaa

~sweetkaaa

Polecam zorientowac sie jaka jest suma ubezpieczenia oraz od czego dziecko jest ubezpieczone. Jakie sa wykluczenia w danym ubezpieczeniu. Może się okazać,ze ubezpieczenie wcale nie jest tak korzystne ( cena ubezpieczeni nie jest tutaj wyznacznikiem).
Czasami o wiele lepiej jest wykupić polisę ubezpieczeniową dla całej rodzinki:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Zamiast jedynie ubezpieczenie w przedszkolu.

~Dailymotion

~Dailymotion

~sweetkaaa
Polecam zorientowac sie jaka jest suma ubezpieczenia oraz od czego dziecko jest ubezpieczone. Jakie sa wykluczenia w danym ubezpieczeniu. Może się okazać,ze ubezpieczenie wcale nie jest tak korzystne ( cena ubezpieczeni nie jest tutaj wyznacznikiem).
Czasami o wiele lepiej jest wykupić polisę ubezpieczeniową dla całej rodzinki:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Zamiast jedynie ubezpieczenie w przedszkolu.

Pewnie masz rację, suma ubezpieczenia nie jest tutaj wyznacznikiem ale pamiętajmy, żeby zwrócić uwagę, żeby suma ubezpieczenia za śmierć dziecka była taka sama jak suma za uszczerbki. Nie dajmy sie naciągnąć, tylko czytajmy warunki.
Czytałam we wczęsniejszym wątku o Nauczycielskiej agencji ubepieczeniowej? Ktoś coś może o niej więcej powiedzieć?