Skocz do zawartości
Forum

Szczecin - co robić z dzieckiem 3 i 5-letnim, zajecia dodatkowe?


Gość Szczecinianka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczecinianka

Czy macie jakieś sprawdzone miejsca dla 5 latki i 3 latki ? Jakies zajęcia dodatkowe, ruchowe albo jakies ciekawe gdzie spotkaja inne dzieci i sie troszke "uspołecznią" bo mam problem z nieśmiałością u obu

Odnośnik do komentarza

To faktycznie trzeba dziewczynki gdzies między dzieci dać , dobry pomysł. Co do starszej może zajecia chóru ? Tak mysle że wspólne śpiewanie z innymi dziecmi pomogło by jej poradzić sobie z nieśmiałością. Wiem że w Szkole Muzycznej na Mieszka I sa takie zajęcia - chórek dla przedszkolaków. Szkoła nazywa sie Artyz . Dla młodszych dzieci mają zajęcia z rytmiki spróbuj tam

Odnośnik do komentarza
Gość Szczecinianka

Widze że dyskusja trwa więc odpowiem Byłam w tej szkole Artyz i dzieciaki zapisane i zzadowolone ( bardzo dziękuje za namiary) i faktycznie - bo tktos pytał- na rytmike w "ćwierćnutkach" przyjmuja maluszki od 2,5 roku zycia

Odnośnik do komentarza

Może jakieś zajęcia ruchowe, na tym etapie są najlepsze. Moja córa chodzi na tance, teraz wyposażam ją w nowe ubranka na psoty.com, ponieważ wariują tam jak się da i muszę kupić trochę lepszej jakości, bo te z sieciówek jedno pranie i nic z nich już nie ma

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...