Skocz do zawartości
Forum

Pościel do pokoju dziecka


Monia5

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córeczka wchodzi właśnie w taki etap, w którym będzie musiała zostawić swoje ulubione łóżeczko i zacząć spać we własnym łóżku. Wybraliśmy już dla niej fajny materac, teraz zastanawiamy się z mężem nad pościelą. Musi być kolorowa, tak, żeby nasza mała księżniczka ucieszyła się, że od tego momentu będzie w niej zasypiać. Polećcie mi jakiś sklep internetowy, w którym znajdę tego typu pościel. Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza

To zalezy jak trafisz z jakością my z racji tego, że córka jest alergiczką to zarówno dla niej jak i dla syna staramy się kupować ubrania czy takie rzeczy jak pościel dla dzieci z bardzo dobrej bawełny co do wyboru nie wiem w jakim wieku, ale nasza córka wybrała sobie taką z nadrukami [reklama usunięta] może nie są aż tak wyraziste jak te 3D, ale materiał jest dużo wyższej klasy - na dobrej bawełnie nie da się zrobić aż tak mocno wyrazistego nadruku.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

u mojego synka bardzo dobrze sprawdził się motyw pościeli w samochodziki, a druga ulubiona pościel to w Reksia. Robiliśmy ją na zamówienie, bo maluch nasz ogląda Reksia i wręcz zakochał się w tej bajce.

Nie ma sensu kupować dzieciom jednokolorowej pościeli, bo wydaje mi się, że w kolorowej pościeli dzieci chętniej zasypiają, czują się w niej lepiej, jest dla nich ciekawsza, niż zwyczajna np. zielona pościel

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

Odnośnik do komentarza
Gość Pani swojego wnętrza

Oj tak za dzieciaka pościel była super kolorowa, mega czasy, dobrze je wspominam 🥰💖 Ja swoim dzieciom kupuję pościel w sklepie stanpol.biz   🙂 Mają duży wybór, i z tego co widzę co jakiś czas zmieniają im się niektóre wzory w zależności od tego co jest na topie teraz, jaka bajka jest popularna wśród dzieci itp. 😉 Ja od nich zamawiałam już kilka modeli i wzorów, zarówno dla mnie i męża jak i dla dzieci. Dzieciaczki były bardzo zadowolone, i zazwyczaj nie mogą się doczekać, żeby iść spać. Teraz myślę, że zrobię kolejne zamówienie i na dzień dziecka kupie jakiś prezent u nich dla siostrzenicy i siostrzeńca. Jak ktoś jest zainteresowany to wstawiam link: Pościel dla dzieci (stanpol.biz)  😊 Mają też fajną opcję czyli pościel fluorescencyjna, która świeci w ciemności i chyba na taką się zdecyduję jako prezent właśnie. 😃 Wstawię zdjęcie pościeli którą mój synek jest zachwycony, jest fanem psiego patrolu 👍

pościel dla dziecispacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...