Przedszkolaki

Jakie zabawki dla przedszkolaków?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Aneta101

Aneta101

Ja bym dała misia, ale takiego praktycznego miasia z brelokiem i.... lokalizatorem GPS, sama bym chciała takie cudo, tyle spokoju o Marcinka bym miała Tekst linka

55905 aneta101 Kobieta, 28 lat, Toruń
lolek76

lolek76

Lalki dla dzieci to super sprawa. Moja córka bardzo lubi te z firmy Berenguer http://lalki-berenguer.pl/pl/ i nie dziwię się ,bo są bardziej realistyczne.Włoski są przyjemne w dotyku, a buźka jest naturalna.

57986 lolek76 Kobieta, 45 lat, kraków
Delicata

Delicata

Też uważam, że lalki to dobre zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym. Klasyczne barbie lalki to też dobra zabawka, choć wiele mam się im kiedyś sprzeciwiało. Ja nie uważam, że lalka, która ma kobiecą sylwetkę to coś złego, a jeśli dobrze wychowa się dziecko, to nie będzie chciało na siłę upodabniać się do lalki, tak jak to robią niektóre kobiety...

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
etie

etie

Mój 9 miesięczny bąbel ćwiczy teraz stanie i pierwsze nieśmiałe kroki. Nie byłam pewna co do jeździka i pchacza, bo bałam się, że będą jej odjeżdżać podczas gdy ona potrzebuje teraz wsparcia. Okazało się jednak, że bardzo dobrze sobie radzi z tymi zabawkami. Często nimi porusza do przodu i do tyłu tym samym ćwicząc równowagę, a gdy popchnie za daleko musi postawić krok do przodu. Ma na tyle pewne ruchy, że sprawia jej to dużą przyjemność i za każdym razem pozwala sobie na więcej. Wolę, żeby sama próbowała i pokonywała kolejne bariery, niż gdybym to ja miała ją prowadzać za rękę i wymuszać więcej niż anatomia pozwala. Często też siedzi przy tych zabawkach i bawi się nimi. Pchacz Wesołe Zakupy z Chicco ma dołączony skaner i klocki, aby skanować produkty, tak, jak w sklepie i uczyć się zwrotów i piosenek zapisanych w pamięci urządzenia. Tych mam nadzieję, że maluch też się kiedyś nauczy;)

• jakie-zabawki-dla-przedszkolakow_64619.jpg
24105 etie Kobieta, 34 lata, Warszawa
gabis

gabis

Jeśli to miałby być jeden prezent dla dwójki dzieci, patrząc też na to, że mamy lato, to najlepiej będzie zakupić huśtawkę dla maluchów. Polecam drewnianą huśtawkę Heze z materiałowym siedziskiem, ponieważ nie będzie cisnęła dzieci w plecki a poza tym ma w pasie pas zabezpieczający, co zwiększy bezpieczeństwo w trakcie huśtania. Taka huśtawka super wygląda w domu, bo biało-granatowa kolorystyka materiału i jasne drewno z pewnością wkomponują się w każde wnętrze. W moim domu od dwóch miesięcy to jest hit. Kolejki są do bujania. Kupiłam ją w sklepie Tekst linka

60246 gabis Kobieta, 31 lat, Suwałki
wiolkakk

wiolkakk

Aktualnie ulubioną zabawką mojego brzdąca jest laweta Hot Wheels. Wasze dzieci też szaleją za tymi samochodzikami? :P

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
Dziubala

Dziubala

Hot Wheels chyba wszystkie dzieci lubią. U mnie bawi się nimi już trzecie dziecię. Lubi też wszelkie zjeżdżalnie i wyścigi autkowe ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Sylvvia

Sylvvia

Lego to co prawda troche kosztujace, ale zdecydowanie najfajniejsze zabawki pobuzajace kreatywosc u dziecka. Sama kochalam sie nimi bawic :D

61273 sylvvia Kobieta, 31 lat, Toruń