Przedszkolaki

Blizny u dziecka

gwiazdka0

gwiazdka0

Córka jakiś czas temu rozcięła sobie kolano i niestety została jej blizna. Można jakoś się jej pozbyć albo zmniejszyć?

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Bartoszka

~Bartoszka

Kup w aptece plastry z silikonem Sutricon Kids. Ja stosowałam u mojego syna po szyciu łydki, naprawdę szybko wygładzają bliznę. Nie wiem jak duże to skaleczenie, ale plastry można przycinać w dowolny sposób, więc nie będziesz miała problemu z dopasowaniem. Na plastrach są tatuażowe obrazki, więc syn nawet się nie opierał przed przyklejaniem. I szybko zobaczysz efekt

Truskaweczka90

Truskaweczka90

Sama kupowałam dla córki te plasty są świetne. Po wakacjach niestety jak to u dzieci zostało trochę śladów po skaleczeniach i stłuczeniach, ale to tylko dziecko, przeciez nie zabronie biegać i bawić się. W opakowaniu jest 5 plastrów o rozmiarze 3 x 7 cm z efektem tatuażu z zabawnymi zwierzątkami. Moja mała chętnie je daje przyklepić. Pani w aptece poinformowała mnie że plaster należy zmieniać średnio co 3- 5 dni, jednak najlepsze efekty uzyskuje się, wymieniając plaster co 24 godziny.

45777 truskaweczka90 Kobieta, 31 lat, Warszawa
~Majaśka

~Majaśka

Nie znam jeszcze tej wersji plastrów dla dzieci, ale stosowałam te "dorosłe" po operacji. Naprawdę długo można je nosić. Ja nosiłam 4-5 dni i nawet brałam w nich prysznic. Nic nie zeszło, pięknie się trzymały przez cały czas.

~Awela

~Awela

Czy to te same plastry, które używa się na bliznę po cesarskim cięciu? Słyszałam, że są świetne, położne zachwalały w szpitalu. Ja też zamierzam stosować, jak tylko blizna się trochę zagoi (jestem 10 dni po cesarce)

Truskaweczka90

Truskaweczka90

Sama się zastanawiam czy nie kupić sobie tych plastrów bo jak zobaczyłam na mojej córce że bliznę zaczyna być widać coraz mniej to muszę koniecznie spróbować na swoje:-) Znalazłam też na youtube fajny filmik który pokazuje na jakiej zasadzie te plastry działaja :-)

image

może macie ochotę zerknąc :D
45777 truskaweczka90 Kobieta, 31 lat, Warszawa
gwiazdka0

gwiazdka0

Z tatuażowymi obrazkami brzmi ciekawie córce na pewno by się spodobały :) A gdzie je dostane w aptece, ile ok kosztują?

~linaia

~linaia

Tak, w aptece. Koszt to około 60 zł za opakowanie. No mniej więcej, bo w róznych aptekach mają różne ceny.

gwiazdka0

gwiazdka0

A w opakowaniu tylko 5 tych plastrów? Są jakieś większe opakowania czy tylko takie?

Antonina019

Antonina019

Takie plastry to dobry pomysł. Ja bym je na twoim miejscy przetestowała

53559 antonina019 Kobieta, 34 lata, Ruda Śląska