Przedszkolaki

Jedzenie w przedszkolu dla wegan dzieciaka

bosska.elka

bosska.elka

witam wszystkie mamy :) czy znacie mamusie jakies przedszkola w krakowie przyjazne dla wegan rodziny? chce przeniesc dziecko do innej placowki, bo tam gdzie byl teraz panie przedszkolanki wmuszaly w niego miesko nawet jak nie chcial, i byly gluche na moje prosby zeby mu tego mieska nie dawac, a o mleczko, jajeczka itp to mi sie nawet juz walczyc nie chce bo nie rozumieja :( czy jest jakas placowka w ktorej nie ma tego problemu? <3

52921 bosska-elka Kobieta, 34 lata, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

imaszeli

imaszeli

a konsultowalas diete z lekarzem? nie wiem czy to zdrowe dla dziecka

46650 imaszeli Kobieta, 33 lata, Kraków
PrywatnePrzedszkoleGorzków

Dzień dobry! Jeżeli chodzi o samą dietę - Ministerstwo Zdrowia dopuszcza dietę wegetariańską, nie wegańską, chociaż instytuty z innych krajów dopuszczają też dietę wegańską. O ile dbacie o to, żeby dziecko jadło zbilansowane posiłki, nie powinno być problemu, a przedszkole powinno stosować się do zaleceń rodziców w zakresie żywienia. W jakich okolicach szukasz placówki? Prowadzimy przedszkole w Gorzkowie k. Wieliczki. Żywność sprowadzamy z okolicznej wsi, wszystko jest zdrowe i naturalne, dostosowujemy się też do życzeń rodziców w kwestii żywienia ich dzieci.

--

Prywatne Przedszkole Gorzków

52927 prywatneprzedszkolegorzkow Mężczyzna, 19 lat, Gorzków
bosska.elka

bosska.elka

o to fajnie by bylo bo ja w wieliczce pracuje to moze cos by z tego bylo :D a jakie oplaty u was?

52921 bosska-elka Kobieta, 34 lata, Kraków

Opłaty wynoszą u nas 250 zł. Dodatkowo płatne są posiłki (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje) - całodzienne wyżywienie to koszt 9 zł. Nie ma problemu z dostosowaniem diety dla dzieci które np. nie jedzą glutenu, laktozy etc. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.przedszkole.wieliczka.pl/ W razie pytań - jestem do dyspozycji!

--

Prywatne Przedszkole Gorzków

52927 prywatneprzedszkolegorzkow Mężczyzna, 19 lat, Gorzków