Przedszkolaki

Komary !

aga21

aga21

Ratujcie bo mnie zaraz trafi coś! Wieczór na tarasie, grill, zachód słońca, on i ja i nasz syn i milionard komarów :(
No przecież spokojnie usiedzieć nie można :(
Co polecacie? Mam jakiś psik z ziajki i nie pomaga :/ Pomocy, bo za tydzień jedziemy nad morze i tam pewnie jeszcze gorzej z komarami ;/

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś

Odpowiedzi znajdują się poniżej

happymom

happymom

My na tarasie mamy na stole zapalone takie świeczki odstraszające komary i trochę pomaga. Sąsiedzi maja jeszcze takie żółte śmierdzące kwiatki w doniczkach... My ostatnio kupiliśmy na wyjazd nad jezioro Żel przeciw komarom z Chicco i było widać mega różnicę pomiędzy mną i córką (wysmarowałyśmy się), a mężem, który nie wierzył, że kremy coś dają i odmówił smarowania ;) Komary dosłownie nas omijały i siadały na mężu :D Także jak świeczki u Was nie pomogą, to warto się smarować i nie dawać zjadać :)

• komary_49802.jpg
50734 happymom Kobieta, 29 lat, Kąkolewo
aga21

aga21

Dzięki happymom za odpowiedź :) kupiłam z tej serii co Ty masz z Chicco ale roll on :) I tak jak mówisz, mój mąż nie chciał się wysmarować i my z synem mieliśmy spokój a on odganiał się co chwilę :) i na następny dzień sam się zaczął smarować haha :D w końcu możemy posiedzieć na tarasie w spokoju :)
Od razu kupiłam sztyft po ukąszeniu z Chicco właśnie i powiem Ci że działa! Jak Krzysia pogryzły te komary, nie za dużo ale zawsze to przestało go swędzieć po chwili :) Więc dla mnie to must have na wakacjach :D

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś