Przedszkolaki

Przedszkole Częstochowa

~kemres

~kemres

Polećcie jakieś przedszkole prywatne w Częstochowie. Najlepiej blisko Tysiąclecia. Raczej nie ma szans na publiczne... Chcemy się zabezpieczyć.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Florka

Florka

A ile chcesz zapłacić za nie? Może Grabówka? Moje dziecko tam chodzi od września.
Jestem zadowolona, w sumie nie ma się czego czepiać... Napisać więcej?

--

12526 florka Kobieta, 29 lat, Częstochowa
~kemres

~kemres

hmm... nie mamy ustalonego określonego budżetu. Bardziej nam zależy na optymalnym dopasowaniu, fajnej jakości, standardzie dla dziecka. Dacie jakieś namiary? Grabówka? Średnio po drodze, ale napisz o jakie chodzi, sprawdzę.

Florka

Florka

No to masz tam przedszkole Sowa - z własną kuchnią, językowe, dużymi salami, fajną kadrą. Póki co jestem bardzo zadowolona. Dziecko nam się językowo fajnie rozwinęło - nie sądziłam, że w takim wieku jest to możliwe. A przede wszystkim jednak corka chętnie tam chodzi. Nie mieliśmy problemu zmuszania dziecka do przedszkola. Od początku czekała kiedy tylko pójdzie.

--

~kemres

~kemres

Widziałam zdjęcia na stronie, chętnie tam zajrzę. Mnóstwo fotek na FB - jeśli tam tak dużo się rzeczywiście dzieje, to miejscówka w sam raz dla mojego dziecka, ale to kwestia kasy.

Florka

Florka

Przedszkole nazywa się Sowa, możliwe że kojarzysz, bo mają w wielu miejscach reklamy na mieście. Tak w skrócie - językowe, mają własną kuchnię, ładne sale, fajnych prowadzących. A to za co ja ich lubię, to przede wszystkim ilość atrakcji, jaka jest organizowana dla dzieci. Nie ma tygodnia bez jakiejś wycieczki, odwiedzin kogoś ciekawego. Po prostu dzieci mają co robić - nie nudzą się.

--

~kemres

~kemres

W tym tygodniu sprawdzę jak wygląda przedszkole na żywo. Tak z opisu, ze zdjęć - naprawdę bardzo ok, pozytywne wrażenie. Nie znalazłam na stronie stawek, ale to się już dowiem na miejscu.

~padamen

~padamen

Gdzie to przedszkole jest dokładnie? Na jakiej ulicy? Kurde - jestem na północy, u nas nie ma choćby jednego solidnego prywatnego przedszkola, a to śmieszne - na taką dzielnicę? Odwiedziliśmy już trzy miejsca - w każdym standard daleki od oczekiwanego...

Florka

Florka

Wpisz w Google przedszkole sowa częstochowa to ci wyskoczy dokładny adres i mapa dojazdowa. Ale to prosta droga. Jedziesz Rocha i odbijasz w prawo.
Tam będzie taka duża reklama przedszkola po drodze.

--

~kemres

~kemres

Tak jak niestety myślałam - nie dostałam miejsca w przedszkolu, tj. dziecko nie dostało. To będzie prywatne. W sumie nie ma wielkiego zaskoczenia, ale być może to wyjdzie mojemu dziecku na dobre? Oby!

~anakan

~anakan

Cyrk na kółkach - u jednej dziewczyny rozdzielono bliźniaki po różnych przedszkolach. W innym przypadku jedno z bliźniąt ma przedszkole, a drugie nie. Chyba jednak te prywatne są w tym kraju jedynym rozsądnym wyborem.