Skocz do zawartości
Forum

Rajstopy, czapki, szaliki


Gość alexandra12000

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec jest jeszcze zimnym miesiącem ( u nas jest nawet zimniej niż w lutym), zwłaszcza ranki potrafią być jeszcze bardzo chłodne. Czapkę zakładam obowiązkowo, szalik lub kominek też, rajstopki nie zawsze, czasem córka idzie do przedszkola w cieplejszych spodniach czy ocieplanych legginsach i dopiero w przedszkolu przebieram ją w cieńsze spodnie czy zakładam spódniczkę.

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie - czapka raczej cienka (zawsze można założyć kaptur od kurtki jesli jest potrzeba), szalik czy chustka pod szyję, spodnie albo typu jeansy i wtedy tylko jedna para albo cienkie legginsy/rajstopy i na to jakieś dresy na drogę. Jeśli córka jedzie autem to nie chce zakładać drugich spodni i jej nie zmuszam. Jeśli idziemy pieszo - zakłada bez szemrania, bo nie lubi marznąć. Wracając z przedszkola często zahaczamy o park, sklep, plac zabaw - spędzamy na dworze sporo czasu, a pogoda bywa różna, często jest wilgotno i zimny wiatr. Rano też zimno.

Odnośnik do komentarza

U mnie najmłodszy synek (niespełna 2l.) nadal w rajtkach i czapce zimowej, ale nie takiej grubej tylko zwyczajnej dzianinowej. Rano często temperatura oscyluje wokół zera albo ciut niżej, więc da się odczuć chłód, brr.
A starsi synowie od zimy, gdy mieli 5-ty rok życia przestali chodzić w rajtkach, pod spodniami tylko skarpety ;). Rajtki czy getry zakładali pod spodnie tylko wtedy, gdy szli na górkę na sanki i to dlatego, że zmuszałam ich do tego szantażem ;). Ciekawe czy najmłodszy też będzie taki antyrajtkowy :D
Generalnie u nas zimny chów jeśli chodzi o ubieranie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...