Przedszkolaki

Co na prezent dla 4-letniego chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

adasaga3

adasaga3

Aga, o hulajnodze też myślałam, ale rodzice chłopca nie byli zbyt chętni.

39504 adasaga3 Kobieta, 39 lat, Racibórz
marcitta

marcitta

fajnym pomysłem może być kolejka z duplo. Po pierwsze będzie miał frajdę z kolejki bo jeździ na baterie a po drugie do niej można dokupować kolejne zestawy, jest kompatybilna z wszystkimi klockami duplo więc można łączyć i sprawa późniejszych prezentów tez jest rozwiązana;-p

53538 marcitta Kobieta, 34 lata, Poznań
~Karolina S

~Karolina S

Dobrym prezentem z okazji zbliżających się Mikołajek może być zindywidualizowany list od św. Mikołaja z portalu www.listymikolaja.pl. Taki list po kilku dniach przychodzi do skrzynki. Ja swojej córce w tym roku już zamówiłam i jestem pewna, że się ucieszy.

MatkaAgatka

MatkaAgatka

Samochodów ma już całe mnóstwo, muszę więc wymyślić coś innego. Znajoma podpowiedziała mi że podobno fajne są kupic drabinkę gimnastyczną. Ma ktoś może taką drabinkę, co o nich sądzicie?.

62502 matkaagatka Kobieta, 26 lat, Krakow
kamcia28

kamcia28

Ja bym spróbowała podarować coś, co rozbudzi w dziecku sportową pasję :) Obecnie na powrót jest boom na hulajnogi - może właśnie coś w ten deseń? Porządny sprzęt można dostać za około 100 zł i myślę, że naprawdę warto tyle wydać.
Z mojego doświadczenia wynika, że dzieci 4-5-letnie mogą mieć problem z normalnymi hulajnogami, dlatego warto rozejrzeć się za trójkołowymi. Chodzi mi o coś takiego jak tutaj: https://movino.pl/hulajnogi-dla-dzieci/. W rodzinie tego typu prezenty są uwielbiane :D a i cenna rada: najpierw zapytaj rodziców dzieciaczka czy im to odpowiada lub czy ew. nie chcieli zafundować maluchowi kasku i ochraniaczy, bo to obowiązkowo musi być.

60655 kamcia28 Kobieta, 29 lat, Sopot