Przedszkolaki

Prezent dla 5-latka

Kashubie

Kashubie

Witajcie,
macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla 5-letniego chłopca? i może wspólny dla 5- 8- i 10-latka? bajka, film itp.?

49417 kashubie Kobieta, 29 lat, Wejherowo

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

pytanie co 5 latek lubi i czym się intersuje od tego bym wyszła
a wspólny dla całej trójki - to zawsze kłopot ale myślę, że wspólna gra byłaby super dla każdego może Dobble

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
nikawa

nikawa

Wspólny prezent zaproponowany przez Ullę, myślę, że może być trafiony.
Ja również polecam gry.
Może Story Cubes?
Albo Tik-tak bum?
POLECAM!

35628 nikawa Kobieta, 33 lata, P
marzen@

marzen@

Gra jest dobrym pomysłem. Mogą być też płyty z filmami na DVD np. Minionki. Poza tym nieśmiertelne LEGO, jakiś zestaw Star Wars, City czy Creator do wspólnego budowania. Wszystko zależności od tego ile chcesz wydać.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 12 lat, gdzieś daleko stąd...
mala_26

mala_26

ja bym całej trójce kupiła jakąś fajną grę planszową,żeby mogli się bawić wspólnie.
Jeżeli chodzi tylko o 5-latka to może coś z ulubionym motywem z bajki-pościel,szlafrok,ręcznik,gra, puzzle,zestaw kubek,talerzyk i miseczka

49720 mala-26 Kobieta, 29 lat, zgierz
Kashubie

Kashubie

Dla 5latka kupiliśmy koszulkę z farbkami do pomalowania, koszulka w minionki, on jest w tym teraz zakochany. Natomiast dla trójki całej trylogię Pana Kleksa. Ich mama nam podpowiedziała, mają fioła na punkcie tego filmu ostatnio ;) Dzięki za podpowiedzi:)

49417 kashubie Kobieta, 29 lat, Wejherowo
Mini-FIgurki_pl

Mini-FIgurki_pl

Ja polecam to co zawsze sprawdzi się jako prezent dla dzieci,czyli klocki Lego,tym bardziej że mowa o wieku 6 i 8 lat,ten prezent uważam za trafny i nie pójdzie w kąt po dwóch dniach tak jak inne zabawki :)

50155 mini-figurki-pl Kobieta, 32 lata, Warszawa
~mariolek

~mariolek

klocki, gry planszowe, gry edukacyjne na kompa, rolki ;) Wszystko to znajdziesz na [reklama usunięta] choćby. 5 lat to już fajny wiek i wiele prezentów można wybrać ;)

~jynka

~jynka

ostatniego stycznia nasz jedynak ma urodziny, razem z babciami złożyliśmy się na descorolkę, ale uwaga ... elektryczną. Są na prawde super a syn radził sobie na niej świetnie w sklepie. Zamawialiśmy na [reklama usunięta] na prawdę fajny gadżet , do tego 2 gry planszowe i puzzle :)