Przedszkolaki

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cytrynuska

cytrynuska

Misiulinka :
No to te obawy,strach są normalne,niektóre kobiety tak mają,jak widzę,szczególnie chyba w młodym wieku ;)
Mam nadzieję,że tak będzie,a nie że popadnę w jakąś deprechę...
:(,bo tego bym nie chciała.

Jej,ale mi się chce słodkiego,ale że wymiotuję,to sobie piję wodę,soczki i jem owoce,bo jakoś szkoda mi zwrócić ciasteczko czy pączka :D,ale pewnie już niedługo i skuszę się na coś konkretnego :)

44893 cytrynuska Kobieta, 26 lat, Kielce
ep1984

ep1984

hey wszystkim, lekarz powiedział, że urodzę w grudniu 15, jak sama wyliczałam wyszedł mi 5, a jeszcze koleżanka wymyśliła mi koniec listopada, więc już sama nie wiem jak to jest ;) Fakt jest taki, że będę mamą jak dobrze pójdzie i jeszcze to do mnie nie dociera. No i oczywiście jestem szczerze przerażona tym jak to będzie dalej. Pozdrawiam wszystkie kobietki

44944 ep1984 Kobieta, 35 lat, Londyn
cytrynuska

cytrynuska

ep1984 :
Gratuluję ! :)
Życzę łagodnej drogi ciążowej :)
Co do terminu porodu,to warto słuchać lekarza,ale z tym,to nigdy nic nie wiadomo,"plus"-"minus" grudzień. ;)

Ja mam podobnie,też się obawiam czy wszystko będzie czy sobie poradzę i w ogóle...,to normalne,z czasem przejdą i obawy i strach ;) Trzeba myśleć pozytywnie,zbytnio się nie zamartwiać. Jak wiadomo,wszystko się zmieni po porodzie,to trzeba być tego świadomym. ;)

Jeszcze raz gratuluję,trzymaj się. :) Głowa do góry. ;)

mamuskaa

mamuskaa

Gratuluje wszystkim grudnioweczkom ;) Wierze ze wszystkie dacie rade i musicie w to wierzyc . A powiem Wam ze ciaza mimo dolegliwosci na sam koniec (u mnie ) bole kregoslupa i mega ogromna zgaga ( rosly malutkiej wlosy ) to tesknie za brzuszkiem ;) ale teraz mam sliczna core i jestem bardzo szczesliwa . Mimo ze nie mam jeszczs 21 lat ( tez jestem z grudnia ) to moim zdaniem swietnie sobie radze ;) wiec gratulacje jeszcze raz i moze ktoras urodzi w moje urodzinki 13.12 ;) pozdrawiam

--

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

43973 mamuskaa Kobieta, 25 lat, Wrocław
ep1984

ep1984

cytrynuska - dzięki ;) Wiesz, to dziecko dla mnie to mega niespodzianka. A najbardziej boję się chyba tego, że kasy zabraknie albo że mój prawie 10 lat młodszy facet zapragnie się jeszcze wyszaleć. Cóż, jest jak jest i trzeba to przyjąć. Cieszę się jednak w głębi duszy, że będzie na tym świecie człowiek przypominający mnie i mojego kochanego. To jest cud.

44944 ep1984 Kobieta, 35 lat, Londyn
mamuskaa

mamuskaa

Masey - gratulacje . Piekna data . Sama sie urodzilam 13.12 ;) zycze zdrowego dzidziusia ;)

--

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

43973 mamuskaa Kobieta, 25 lat, Wrocław
cytrynuska

cytrynuska

mamuskaa :
Co do Twej ostatniej wypowiedzi,ja się cieszę i myślę pozytywnie,bynajmniej staram się. ;)
Ja już mam ból kręgosłupa,w sumie miałam już dość ostre bóle w czasie miesiączek... :( Tragedia ! Zgagę,to od zawsze miałam,po zjedzeniu.ostrych,pikantnych potrwa czy po wypiciu napojów gazowanych. ;),więc jestem przyzwyczajona.

Również jesteś młoda,a my,młode,mamy wigor,chęć do działania,więc wszystko będzie dobrze. ;)
Ciesz się swoim szkrabem i obyś nie radziła sobie tak jak do tej pory. :)
Co terminu porodu,to nigdy z tym nic nie wiadomo... ;)

cytrynuska

cytrynuska

ep1984 :
Dla mnie ta ciąża,to również w sumie niespodzianka... ;)
Ja mam starszego męża,jest taki odpowiedni,bo wie kiedy i jak długo możemy sobie pozwolić na zabawę,a kiedy należy zachować się odpowiedzialnie,taki w sam raz.
Mam nadzieję,że po porodzie nic się w nim nie zmieni... :/
Co do kasy,to niestety,rzadko są pary,które nie narzekają na jej brak,a jeśli w grę wchodzi dziecko,no to jest to kłopot.
Obyście Wy nie mieli kłopotów finansowych,musicie zrobić wszystko,by Waszemu dziecku niczego nie zabrakło. Twój facet,jak jest młodszy od Ciebie,musi po prostu szybciej dojrzeć i stać się najzwyczajniej ojcem dla Waszego dziecka ;) ,bo w końcu takie są skutki uprawiania seksu ;)
Przy dobrej organizacji i dogadaniu się,można ponoć wyrwać jakąś chwilkę czasu dla siebie...,tak mówią ponoć. ;)

Będzie dobrze,nie stresuj się zbytnio,jeśli się okaże zwyczajnym dupkiem (czego Ci nie życzę !),to poradzisz sobie bez niego,na pewno ! :),ale myśl pozytywnie. :)