Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mogu, kalae dziękuję Wam.
Obiektywna, niepotrzebne były te Twoje wywody które miały na celu udowodnić mi, że słusznie zostałam wyrzucona. Z obiektywizmem nie miało to nic wspólnego. Z góry założyłaś, że wina leży po mojej stronie. Jak widać nie miałaś racji. Nie chcesz już tego skomentować? Pewnie, najłatwiej kopać leżącego.
Kaisuis, dziękuję za wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

Mogu
Tak sobie wlasnie będę panią moralizatorką i nadal będę twierdzić, że to nieładnie.

Mogu, pewnie że możesz, no ale twoje zasady to Twoje zasady, a może ktos inny ma inne i te twoje mogą mu nie odpowiadać, nic nikomu do tego a inni mogą funkcjonować nawet w anarchii i bez żadnych zasad. pewnie, jeśli Ci dobrze w skórze moralizatora, to tak trzymaj, niewatpliwie jest w tym zysk bo zawsze to możesz lepiej się poczuć wytykając innym potencjalne błedy :) ciekawe "hobby", no ale są przecież rózne.
mnie dziwi że ufasz teoriom MałejLidii bo po analizie jej zachowania szybko okazuje się niewiarygodna, ale oczywiście masz do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

MałaLidia
~maminkaa
MałaLidia
~maminkaa
Mogu
Hm.. To może i ja sie wtrace?

Jestem zarejestrowaną uzytkowniczką od lat chyba pięciu. Postów nabitych mam multum (możesz sprawdzić).
I też uważam że bardzo niefajna sytuacja tu się odbyła. I ze jesli Mala Lidia zostala usunieta z forum, to ktoś jej powinien napisać, dlaczego.
Mam dokladnie to samo zdanie, co Monializa.

I co teraz?

tez jestem ciekawa, w jaką stronę to zmierza.
zastanawiąjace jest jak ta sprawa wzbudza zainteresowanie coraz to nowych osób i powoduje ruch na tym od dawna ucichłym watku.

Mała Lidia
przecież zawsze możesz napisać wiadomość do koleżanek z grupy i zapytać, dlaczego tak sie stało, jeśli tego potrzebujesz się dowiedzieć.


Przecież ciągle dopytuje dlaczego zostałam usunięta. Dziewczyny tu zaglądają bo zostawiły ostatnio po sobie posty ale nie raczyły odpowiedzieć na moje pytanie. Chyba zostałam już wystarczająco upokorzona i wystarczy.
Dla mnie zabawne jest, że tak zaciekle bronisz i tłumaczysz dziewczyny, skoro nie jesteś członkiem tej grupy.

ja tylko tak jak i reszta tutaj wyrażam swoją opinię. to nic z upokarzaniem wspólnego nie ma, może nie podoba Ci się, ze inną od tych które Ci pasują no nic nie poradze a każdy ma prawo do swojego punktu widzenia.
chyba, ze w zalezności od potrzeby raz to nazywa się wyrażanie opinii, a innym razem to już nie opinia, a zaciekła walka z czymś tam

tu to widziałam Twoje pytania rzucone w eter, może po prostu nikt indywidualnie nie chce wchodzić w spory. myślałam o pisaniu prywatnych wiadomości, nie wiem czy pisałaś takie. z tego co przeczytałam, to od kogos dostałaś odpowiedź, ze zostałas usunieta, to pewnie tak. ale czy to ma znaczenie dla ciebie dlaczego? ja bym z taką grupa "niedobruchów" nie chciała miec nic wspólnego. hmm.... tylko że grupa taka zła.... o ile rozumiem twierdzisz że odsunięto Cię bez żadnego powodu. nie odzywaja się do Ciebie też bez powodu. nie składa mi się to jakos logicznie. jak kogoś cenisz czy lubisz albo czujesz się dobrze w jego towarzystwie to go nie wywalasz.
ale ja to przeciez podobno tylko "zabłysnąc" czy "popisac" tu sie mam ochotę to pewnie nie mam prawa myslec inaczej niz tej grupie wsparcia tu pasuje i zaraz pewnie mi sie oberwie.
och, smutne to :)

a w ogóle to nie temat tego wątku, taki babski sejm rzeczywiście w błotku sie tu wdał. to teraz lece popływac w wodzie :)

dobranoc :)


Przestań mi może mówić co powinnam napisać, do kogo moge a do kogo nie powinnam.
Cały czas próbujesz wmówić, że na pewno dziewczyny dobrze zrobiły, że mnie usuneły bez słowa wyjaśnienia.
Naprawdę uważasz, że to takie super?
I jeszcze jedno, skończ już tą maskarade i podpisz się swoim prawdziwym nickiem. Aż tak brakuje Ci odwagi?

tu na forum duzo osób pisze niezalogowanych, nic Ci do tego kto jak pisze. Przecież widać, że sama się zalogowałaś dopiero jak na prywatne forum chciałas przejść, no zabawne to jakoś, no a dlaczego nie oczekujesz od innych, np Monilizi i Chińczyka „pokazania prawdziwej twarzy” – czyby dlatego, ze Ci sprzyjają we wpisach…. i na dodatek twierdzisz, że mam się ujawnić, a niby jako kto? przecież nawet ktoś zalogowany to dalej tylko jakiś nick i nic więcej. ciekawe to nawet
problem polega tez na tym, że ja nic Ci nie „każę” jak twierdzisz, a Ty ode mnie wprost żądasz konkretnych zachowań, jakoś mi to na obiektywne spojrzenie i równe prawa uczestników dyskusji nie wygląda, dlatego jesteś dla mnie niewiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Gość maminkaa

Koleżanki Grudniówki (jeśli tu zaglądacie) przepraszam za kontynuację tego tematu na Waszym watku, ale z punktu widzenia socjologa niezwykle ciekawe jest co tu zaszło. każdy spoza Waszej grupy wywodzi jakieś teorie a tak naprawde co się zadziało wiecie tylko Wy. jednak jeszcze coś od siebie dopowiem.

bronić nikogo zamiaru nie mam, no jednak nie oszukujmy się, bez powodu nikt z takiej grupy nie wylatuje, to na pewno jest porażka i rozumiem MałąLidię że jej przykro, tylko zupełnie nie rozumiem po co publicznie się tym tematem sama katuje, takie absurdalne poszukiwanie odpowiedzi i jakże pełne desperacji. zazwyczaj porażka to nie jest łatwy temat do publicznego roztrzasania na forum bo nie każdy będzie tu „poplecznikiem”.
zgadzam się też z opiniami Obiektywnej i Byłej_forumowiczki, bo to że ktokolwiek z grupy niekomfortowo czuł się w towarzystwie MałejLidii to tez raczej z czegoś wynikało, a nikt inny nie skarży się tutaj że został usunięty bez powodu, no i też z jakiegoś powodu koleżanki z grupy ją ignorują poza tą jedną informacją o usunięciu, nie wierzę, że to jest przypadkowe.
nie chcę oceniać faktu usunięcia koleżanki z grupy bo nie znam przyczyny ale zakładam ze powody były, więc może też i jest powód dla którego nikt z MałąLidią w dyskusję nie wchodzi, zresztą to wydaje się dość oczywiste, bo ona atakuje każdego kto pisze nie po jej mysli.
I jeszcze jedno, mianowicie nikt z tej grupy tu się nie upominał żeby MałaLidia wróciła, jeśli z jakiegos powodu jej uczestnictwo tam byłoby cenne, to takie głosy pojawiłyby się, a jeśli nie było mile widziane to pozostaje to sprawą tylko tamtych dziewczyn a nie tutejszych oceniaczy, no bo przecież w realu też nie utrzymuje się na siłę relacji które nam nie pasują.

Wpis Kaisuis cokolwiek rozjaśnił ale w mojej opinii nie wnosi nic nowego, bo jest minimalistyczny więc co ma tu rozwiązać, zreszta mnie nie dziwi że się nad tematem nie rozwodzi, bo wynoszenie czegokolwiek tutaj z prywatnej grup byłoby nieuczciwe i mysle ze tu raczej wszyscy będą zgodni. widac, ze raczej nie chodziło o brak pisania, a nawet jeśli tak to nie wiemy jakie w tej grupie ustalono zasady w tej kwestii. Jak wchodzisz do zgranej grupy to albo oferte przyjmujesz i trzeba się przystosowac albo robisz wypad, to proste.
nie wiemy czy Kaisuis uczestniczyła w tej „niemiłej wymianie zdań” (wnioskuję że nie, skoro pisze, ze nie miała okazji rozmawiac z MałąLidią) a to sporo zmienia w ocenie sytuacji, nie odczuwała emocji z tym związanych, a z tego co widac to jest tam od niedawna więc jeżeli były ustalane jakieś zasady, to tez w ich tworzeniu nie uczestniczyła. Ha, zauważmy że skoro uznała usunięcie MałejLidii za złe posunięcie, to przecież jest w zgodzie z nią samą, więc co jej szkodzi się tu z takim wpisem pojawić, zyska też jej łaski a nie oberwie jak osoby, które myslą inaczej.

mnie uderza zjawisko że MałaLidia przedstawia się jako skromny i spokojny „skamlący piesek”, czy „kopany leżący” i generalnie osoba pokrzywdzona przez grupę a jak tylko ktoś pisze cokolwiek co jej nie leży to staje się zwyczajnym agresorem, dla mnie to duża zmienność i zdecydowanie brak obiektywizmu, dystansu do siebie, co powoduje mój brak zaufania.

taka jest moja opinia.
z pewnością nastąpi teraz atak, ale nic to, bo ja się z Wami już pożegnam zycząc wszystkim miłego wieczoru i choć odrobiny refleksji dla zatwardziałych oceniaczy i moralizatorów ;-)
a Grudniówki raz jeszcze pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Maminkaa
Oj co by nie mówić to lubisz się w tym błotku jednak babrać:-) Tylko po co? Jestem w stanie zrozumieć MałąLidie, że podchodzi tak emocjonalnie, ale przecież Ty, jak sama zauważyłaś, członkiem tej prywatnej grupy nie byłaś więc po co ten przysłowiowy kij w mrowisko?
I proszę, przestań mną manipulować i pisać ile mogę zdradzić z prywatnej grupy, bo o tym akurat ja zadecyduje.

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywgu1r5vpomlca.png

Odnośnik do komentarza
Gość Była_forumowiczka_3

~Była_forumowiczka_2
Chyba ktoś pisze pracę naukową o wirtualnych relacjach międzyludzkich.
:-)
Błagam, nie dawajcie dalszego materiału... ;-)

Amen.
Ten wątek zawsze miał szczęście do ciekawych gości, ale żeby aż tak ... :P
Choć to było nawet interesujące :-)

Odnośnik do komentarza

Witam

Przykro mi, że macie tu teraz małe nieporozumienia, które mam nadzieję, że szybko się wyjaśnią..., ale zaglądam tu w innej sprawie.

Wasze Szkraby z wątku "Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)" są już za duże by być w dziale Maluchy, dlatego przenoszę Was do działu Przedszkolaki :)

Pozdrawiam serdecznie
Moderator

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...