Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gosiammr ja miałam twardy i nawet skurcze rano i wieczorem. Miałam wizytę u gin i dał mi luteine dopochwowo i kazał postarać się leżeć oszczędzać, w czwartek mam kolejną wizytę i zobaczymy. Ale powiem Ci biorę drugi tydz i jest lzej, lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zainteresowane mopem, ja mam to ustrojstwo transa electronics h2o mop parowy zielony. Powiem wam tak, bylam na niego chora, ale ozdrowialam. Do plytek idealny, ale ja mam ich malo, ganek i lazienki. Do podlogi drewnianej srednio na jeza, do paneli nie wiem, nie mam. Najlepiej moja podlowa wyglada, ja na kolanach i woda z sidoluxem do drewna. Teraz uzywam go tylko, jak naprawde nie mam sily myc na kolanach. Mycie na kolanach 40 minut z mopem 15 minut, ale efekt taki sobie. Przy kupnie warto dokupic dodatkowe sciereczki, bo szybko sie zuzywaja. Maaadziulka, Megomega, dzieki za tych producentow. Co dop kombinezonow, mysle, ze sa super te, co maja suwaki do nozek:)

Odnośnik do komentarza

annm
Moze to.kwestia siedzenia w jednej pozycji.. ? Moze jakas przerwa na rozprostowanie miesni...
Mnie czasem tez co tam zaboli albo zakluje dluzszy czas...
Jak np leze i sie podnosze to brzuch twardnieje..czy po zmianach pozycji jakis lezacych..
Wazne zeby sie regularnie nienpowtarzaly i nie bolaly ^

Bedzie dobrze dziewczyny ;*

Ja napewmo zainwestuje w Mopa jak maly raczkowac bedzie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Doris i dziewczyny ,śłiczne ciuszki,wózek.
Wodna i Gosia ja luteinę biorę od 18tc dwie tabletki dopochwowo wieczorem.Dzisiaj nie miałam jak odpoczywać ,mama wykąpana,obcielam jej paznokcie,ale już od piątku będzie przychodzila Pani do pomocy przy mamie ,bo mi jednak już za ciężko,jeszcze ta jazda busem koszmar.Dobrze,że wróciłam pociągiem.,
Nica rana mamy już ok,jest juz nowy świeży naskórek ,jednak te plastry specjalistyczne są super.
Dzisiaj u mnie teściowa gotowała,a ja rozpustna pizze zjadłam pychotka.
Ja też kupiłam dzisiaj maleństwu komplecik,ale muszę poczekać ze zdjęcie ,bo to co zrobiłam to ma za duży format .

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Organizer pięknie odszyty . Najbardziej cieszy jak się coś samemu zrobi.
Patrycja 30 ja mam też taka kołyske tylko kolor inny..Podpowiedz gdzie kupiłaś prześcieradła do tej kołyski ???
Myszunia / Madziulka bo nie pamiętam , tez mam dziury w głowie :) i kiepsko z moja pamięcią. Dokładnie tak jak nazwał to syn Renata1976 spodobało mi się to tylko zapomniałam jak to było haha.
Dobra chodzi o to ze ja jestem prawie po remoncie i musisz się uzbroić w cierpliwość bo się wykończysz. Prawie wszystko w remoncie sie opoznia lub coś jest nie tak. Ja na początku wszystkim się stresowałam a teraz ciesze się Poprostu z małych rzeczy jak coś się uda . Haha a.

Jedna mamsia pytała czy czujemny gdzie głowk dziecka czy rączka. Ja nie wiem i nie umiem odróżnić.
Dla.mnie najważniejsze i przyjemne jak się nasza Inesia cudownie wierci.

Co do.wózka Adamexa kuzynka ma i siostra i są obie bardzo zadowolone.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Organizer pięknie odszyty . Najbardziej cieszy jak się coś samemu zrobi.
Patrycja 30 ja mam też taka kołyske tylko kolor inny..Podpowiedz gdzie kupiłaś prześcieradła do tej kołyski ???
Myszunia / Madziulka bo nie pamiętam , tez mam dziury w głowie :) i kiepsko z moja pamięcią. Dokładnie tak jak nazwał to syn Renata1976 spodobało mi się to tylko zapomniałam jak to było haha.
Dobra chodzi o to ze ja jestem prawie po remoncie i musisz się uzbroić w cierpliwość bo się wykończysz. Prawie wszystko w remoncie sie opoznia lub coś jest nie tak. Ja na początku wszystkim się stresowałam a teraz ciesze się Poprostu z małych rzeczy jak coś się uda . Haha a.

Jedna mamsia pytała czy czujemny gdzie głowk dziecka czy rączka. Ja nie wiem i nie umiem odróżnić.
Dla.mnie najważniejsze i przyjemne jak się nasza Inesia cudownie wierci.

Co do.wózka Adamexa kuzynka ma i siostra i są obie bardzo zadowolone.

A ja dzisiaj taki przynornik dla Ines kupiłam :)

monthly_2015_09/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_36109.jpg

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Hello.
Przybornik piękny. Jaka cena?
Któraś pytala o kopanie. Ja widzę po brzuchu czym mala kopie bo na żywca mi sie brzuch podnosi no z stopki. Takie gulki normalnie! I jakie to nir przyjemne. Ona sobie serio upatrzyla boki i przod brzucha. Nigdzie jeszcze indziej jej nie czułam. Żadnych żeber. Nic. Non stop mnie kopie,juz nawet jak chodzę. Nawet na szkole rodzenia spokój nie miałam! Czasami brzuch mi sie napina,ale nie wiem czy to skurcz czy jej dupsko. Mammamija!
W ogole od 2 dni śpię jak dzidzia-nic mnie nie obudzi,nawet siku chodziłam tylko 2 razy. :D
Dzis na Sr bylo o pozycjach wertykalnych na porodzie. Fajnie:-)
I juz wiem wszystko na temat masażu pochwy!:-) robi sie go od 35tc,olejek migdalowy lub oliwka. Wewnątrz i zewnątrz. Palcem jednym do środka na 1-2cm i w kierunku odbytu jedno polkole w prawo i jedno w lewo. Tak 5-10min. Potem 2,3,4 palce w zależności od możliwości rozciągnięcia:-) i codziennie. I jednym palcem na zewnątrz mocno przyciskamy i robimy kolka. Ma to ca celu rozciagniecie tkanek tam do czasu porodu. :) potem to się schodzi samoistnie oczywiście.
Po drugie- znieczulenie to jest takie jak u dentysty- to samo. Jak się zgodzisz to znieczulaja i nacibaja ale tylko w razie potrzeby!!! Bo nacięcie nie przyspiesza porodu ani nic takiego oczywiście. Na szycie tez musza ci dać znieczulenie. Po to są prawa pacjenta i program rodzic po ludzku żeby nam bylo dobrze i nie bolalo. Oczywiście lekarz moze być chujkiem i myśleć,ze jestesmy tępe i po znieczuleniu na czas nacięcia miec nadzieje,ze na szycie tez starczy go i juz go nie dawać - "bo ostatni szew i juz sue nie opłaca itd" ,ale nie dajmy się robic w ch.... . Nawet na ostatni szew ma obowiązek dać ci znowu znieczulenie!!!! Nie ma prawa cie bolec!!! Znieczulenie jest tylko miejscowe i nie ma nic wspólnego z dzieciątkiem. Takze walczmy o swoje! Nie dajmy sie traktować jak barany. To ich obowiązek.

Odnośnik do komentarza

Patrycja 30
dziękuję za linki i daj.proszę znać jak dojdzie , jaki gatunek i czy pasuje ładnie do.kołyski .

Igness ja też mam styl modernistyczny ale nic takiego nie mogłam znaleźć co by mi się zmieściło między szafa a szafka nocna , wiec juz wybrałam ten przybornik.Trochę z białym połyskiem szafa będzie się gryzLO ;)
ale nie mam wyjścia ...za szafa może nie będzie się tak.rzucać w oczy.
Jednak jak.znajdziesz coś fajnego proszę o.linka ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam ,że dzisiaj na dworzec wpadłam 2 minuty przed odjazdem pociągu,kupiłam bilecik ,a pani w kasie w lewo do pociągu .A Renia co w prawo:D,chwila moment zawrotka i słyszę pociąg do Zamościa odjedzie .... no kurde to ja biegiem .Słuchajcie jak dobiegłam do tego pociągu to miałam wrażenie ,że biegłam nie 20m a 200km,serce mało mi nie wyskoczyło,oddechu złapać nie mogłam,ludu bieganie w 7mc to koszmar.Do tej pory odpoczywam w łóżeczku po tym maratonie:D.Przez to wcześniejsze leżenie w ogóle nie mam kondycji i tak sobie myślę dobrze ,że cc ,bo jak tu rodzić be formy

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...