Przedszkolaki

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kalafiorki

kalafiorki

AnnaMaria no jak dla mnie tez by byla Liwia ale to jest wybor rodzicow :)
Ignesse ten quinny jest tez popularny w se tylko kurcze przarszaja mnie te male kola z przodu I to ze nie sa papowane. Jak widze mamy z wozkami no tych kolach co msja te pianki czy jak to sie tam zwie to mam wrazenie ze strasznie trzesie tymi wozkami... no sama nie wiem

Dziewczyny a mnie moj syncio dosc mocno kopie szczegolnie odczowam jsk mi nogi (chyba nogi) wklada gdzies w okolice pecherza no I tez pod reka czuc kuksance:) chocisz M sie jeszcze nie zalapal :)

Ale wam zazdrosze tych temp. :(

--

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

41998 kalafiorki Kobieta, 29 lat, Sztokholm
kalafiorki

kalafiorki

Sliczny brzusio:)))

--

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

41998 kalafiorki Kobieta, 29 lat, Sztokholm
ignesse

ignesse

A ja właśnie nie chciałam pompowanych :) jeśli chodzi o przednie koło, można je zastąpić dwoma jak ktoś nie chce trójkołówki. Dla mnie fajne jest w nim to że naprawdę jest zwinny, rozkłada się na przycisk, i nie jest taki ogromniasty jak większość gondoli. Wiadomo każda z nas ma inny tryb życia i potrzebuje czegoś innego :)

45207 ignesse Kobieta, 31 lat, Warszawa
Annmm

Annmm

Hej dziewczyny, ignesse, widziala quinny moodd i przyznam, ze jest fajny, super sie prowadzi, lekki, tylko cena powala z nog, okolo 3-jki trzeba za niego dac.

46537 annmm Kobieta, 42 lata, Radom
ignesse

ignesse

Zobacz sobie tu tosia.pl oni maja czasem promocje, ja kupilam za 2700 z parasolką w komplecie

45207 ignesse Kobieta, 31 lat, Warszawa
Annmm

Annmm

Tzn ja na pewno kupię używany lepszej firmy i zmieszczę się do 4oo zeta. Poszperałam już i znalazłam dużo wózków w mojej okolicy w tej cenie lub poniżej, które były używane tylko rok a jako nówki kosztowały 1500 zeta wzwyż. Także myślę, że syn nie będzie miał nic przeciwko:). Na pewno zainwestuję w jego edukację, byle chciał się uczyć :)

Renata1976

Renata1976

Annmm
Ja też będę kupować używany.też już oglądałam. U mnie takie na gwarancji są po 500zł. Ponieważ ja praktycznie muszę kupować wszystko ,bo po moich chłopakach nie mam już nic i ponieważ pracowałam na umowę zlecenie niestety nowy to dla mnie za duży wydatek,tym bardziej ,że zainwestowałam jeszcze w nowe okna i drzwi.Na same podręczniki dla młodzieżówki wydam koło 1000zł .Dobrze ,że starszy synek zaczepił się do pracy na wakacje to już powiedział ,że ubrania i buty kupi sobie sam:).Łóżeczko mam dostać nowe od przyszłej mamy chrzestnej ,to też duża pomoc dla mnie.

--

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

46124 renata1976 Kobieta, 43 lata, Siennica Nadolna
Annmm

Annmm

Renata- chłopak na medal :) Rzeczywiście i tak dla niuni musisz kupić większość garderoby, bo nawet jakby zostało po chłopakach, dużo by się nie przydało.
Z tego co pisałaś pamiętam, że pracowałaś w Niemczech. Nie wiem, czy to prawda, ale podobno po 5 latach pracy tam na umowę o pracę, nabywasz prawo do najniższej emerytury, tylko jeszcze musisz osiągnąć wiek.
Ja wróciłam po dwóch latach znów na działalność od maja, już czuję, jak mi zus wejdzie na plecy, jak będę składać papiery o zasiłek macierzyński.

Renata1976

Renata1976

Ja przed wyjazdem do Niemiec zawiesiłam działalność i przed ostatnim majowym wyjazdem ją zamknęłam i to był błąd ,bo będąc na obniżonym zusie dałabym radę,a potem po prostu piszłabym na l4

--

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

46124 renata1976 Kobieta, 43 lata, Siennica Nadolna
ep1984

ep1984

Dzięki za gratulacje :) Mój facet jest z Maroko i chce dziecku nadać imię po ojcu, czyli Ali, ale mnie się to imię średnio kojarzy, niestety. Uparł się, ale ja mu mówiłam, że ok, tylko pod warunkiem, że ja wybiorę drugie imię, a on uważa to za głupotę. Jednak nie dam się, bo uważam, że jako mama też mam prawo wyboru, ale lekko nie jest.

44944 ep1984 Kobieta, 35 lat, Londyn