Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

zielona
Synek faktycznie wygląda na starszego, a jaką ma fajną fryzurę.
bamcia
Tak sobie właśnie Ciebie wyobrażałam. Fajna babka :)
peonia
Jesteś szczuplejsza niż myślałam :) a poważnie to ładną kobieta jesteś. Masz teraz jaśniejsze włosy? Rodzinka super. Tylko zazdrościć. Córka rzeczywiście wygląda na aniołka.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

po wczorajszej mobilizacji manipulacjami fizjoterapeuty zdycham.... a jeszcze dzis miałam dzień siania i kopania... bo młody był u dziadków, to musiałam skorzystać.
Wszystko mnie boli...

Tarasy mam zastawione kwiatami...

Mamo Wczesniaka
jak nie chcesz pisać tu zalogowana, to przy tym zostań, ale załóz sobie konto tylko po to, żeby mozna było przesłać wiadomość prywatną i napisz do mnie, to wyslę ci namiary na naszą pocztę.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

mm3
A Mała ma problem z kupą. Ma rozwolnienie. Ok 4 płynne żółte wielkie kupy dziennie i widać, że boli ją brzuszek jak je robi. Praktycznie przy każdej zmianie pampersa jest jakiś żółty kleks. Dostaje Enterol i BioGaję. Zarzućcie mnie proszę pomysłami co wyeliminować z diety?? Na razie odstawiłam surowe warzywa i owoce.

A dlaczego myslisz, że ma rozwolnienie? w sumie u wszytskich moich dzieci były rzadkie, żłóte kupy dopóki były tylko na kp, a u młodego to juz było apogeum, co pieluszka to kupa, produkcja na bieżąco....

a jest w kupce śluz, jest zielonkawa, wodnista? bo jak to po prostu rzadka musztarda z drobinkami białych grudek, to kupa jest ok, a że często - to taki urok Malutkiej. Byc może nic jej nie jest, tylko tak ma?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo
Peonia
Oj zdziwiła mnie zbierzność mojego typu do Twojego typu ;)
.

jaka zbieżność?? :))
Twój to ciacho przy moim, chyba, ze od tej foty sie zmienił.

jakoś nigdy nie zakochałam sie w żadnym ciachu, albo nie pamiętam?? :))

no tylko raz spodobał mi sie facet typu ciacho, ale to był młodszy z braci Dębskich, tych szkółkarzy z Końskowoli, no normalnie prawdziwie kopara mi opadła na jego widok...

ale fakt, mój jest bardzo zgrabny, szczuplak z szerokimi ramionami i twardym, muskularnym cyckiem. Bardzo to w nim lubię. Taki mój "mini kark" :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Oligatorka

Żoo
Ja też cały czas chodzę w spodniach :-))), a zdjęć mam jak na lekarstwo :-))

co Wy z tymi gaciami kobitki???

u mnie spodni zazwyczaj niewiele było, dopiero w tej ciązy i teraz po uzupełniłam zasoby, bo lenia załapałam....

przedtem miałam ze trzy pary, głownie były sukienki, spódnice i obcasy, bo mała jestem :))

Na tych fotkach z długim włosem jestem w spodniach, bo po dachach musiałam wtedy latać, musiałam szpilki na koturny zamienić....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Kaisuis

Wczoraj kupiłam w przydrożnym warzywniaku rzodkiewki i dziś uraczyłam nimi Zoske. Myślicie, że czas na nowalijki się już rozpoczął?Trochę boję się tych pestycydów.

mój bardzo lubi rzodkiewki i mu nie odmawiam :)
w sumie zycie jest tak niezdrowe, że raczej te rzodkiewki naszym maluchom nie zaszkodzą :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mokka, Oligatorka
Dziękuję. Akurat oba zdjęcia i to ślubne i rowerowe to ten sam plener.
Okoliczne rekraacyjne tereny.

Peonia
Ha, ha to wyjściowo może podobnie ale mój to teraz raczej typ bojler a nie kaloryfer.
Pomimo tego, że kondycję ma bardzo dobrą to nijak się to ma wagę nie przekłada.

A w kieckach mi niewygodnie a nie tyle w kieckach co w rajstopach. Mnie niestety drapią i tylko kombinuję jak się ich pozbyć. Dlatego latem noszę a w innych porach roku nie. A i jeszcze mi w nich zimno.

Odnośnik do komentarza

Mokka

peonia
Jesteś szczuplejsza niż myślałam :) a poważnie to ładną kobieta jesteś. Masz teraz jaśniejsze włosy? Rodzinka super. Tylko zazdrościć. Córka rzeczywiście wygląda na aniołka.

dziękuję :))

tyle tu wszystkie piszemy, ze mamy tu i ówdzie za dużo, że miałam wrażenie, ze wszystkie jesteśmy otłuszczone a tu same szczuplaki na fotkach :))

myslałaś, ze jestem grubsza??? a w sumie dlaczego, pytam z ciekawości :)))
hehe, to Ci napisze, że jestem po ciązy szczuplejsza, niż na tych zdjęciach z długimi włosami - one sprzed młodego są.

mam teraz włosy podobne do Bamci, u mnie to ciemno-czerwony brąz jasny. trudno okreslić chyba takie kolor :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo, bojler :))))))))))))))
znów przez Ciebie monitor oplułam i musiałam się mężowi tłumaczyć, dlaczego ryję jak durna :)))

a szanowny małżonek wie, jak go okreslasz?

Oligatorka, Kaisuis
mąz tez od jakiegoś czasu gada, ze mam do długich włosów wrócić....

no nie wiem. teraz mi niestety wygodniej.... przeszłam na spodnie i krótkie włosy :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo
a teściowa przyjechała na tego grilla?
trzeba było jej w kaszankę cos zapakowac na przeczyszczenie za karę....

no ciekawe, a Ty gadasz, ze gotowac nie potrafisz, a zobacz jak galopuje na obiadek co Ciebie :)))

a powaznie - kurcze, co za babcia, co za wnukiem nie tęskni...
choc bywaja tez takie jak moja matka, no sama słodycz po prostu.... to już chyba lepsza twoja teściowa :)))

a wiesz juz, kiedy znów bedzie w kursie i mogłabyć do mnie wstąpić???
może mnie do tej pory fizjoterapeuta nie zabije....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Wrzuciłam foty na maila. Muszę jakoś ogarnąć tą pocztę na telefonie, bo laptopa jest mi ciężko dopaść. Albo młody szału dostaje, albo stary okupuje.

to ide oglądać....

ale odpiszę jutro, bo mąz sie domaga mojej obecności w sypialni... noz cholerka nie da sie nawet wieczorem odpocząc :))))

żoo
nie każdy mąż w lustrze widzi to samo co zona :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Ale Ty drobinka jesteś. I wyglądacie na bardzo młodych.

Nie wiem czemu myślałam, że masz krótkie włosy a tak reszta mi pasuje :)

Mikołaj do zjedzenia. Przesłodki chyba podobny do Ciebie.

Peonia
Chyba 25.06 o ile to niedziela

Mój małżonek stanowczo za mało widzi w lustrze. Ale z grubsza widzi
I wie, że nie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !Wczoraj pochwalilam się, że mały ładnie śpi a dziś w nocy kręcił się poplakiwal. Mam nadzieję że to tylko zęby a nie nic poważnego.Zoo mam taką samą bluzkę jak Ty na rowerze ,zdaje się że w H&M kupiona.Musze odwołać tą rehabilitację w poniedziałek bo nie mam z kim zostawić małego, luby musi awaryjnie iść do pracy.Robilam tk więc już mnie zdiagnozowano .Mam nadzieję że prawidłowo.Mokka ,ostatnio poszliśmy z małym do sklepu kupić mu buty.Pani spytała czy mały ma 2 lata.Jej mina była bezcenna jak się dowiedziała ile ma naprawdę.Dziewczyny wy wszystkie super zgrabne jesteście,ja niestety nie.I wcale nie przesadzam.Nowalijki kupuje w sklepie i daje małemu,wiadomo nie za dużo.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...