Skocz do zawartości
Forum

Polskie marki - ubranka


Gość Poziomeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Poziomeczka

Kochane mamy i tatusiowie ! Czy ktoś kupuje z was ciuszki polskich marek - producentów ? Ja jestem już zmęczona kupowaniem w sieciowych sklepach ... ostatnio odkryłam sklep [reklama usunięta] i zamówiłam od nich kilka bluzeczek dla mojej córusi - czy wy też od nich kupujecie ? Czekam na wieści :)

Odnośnik do komentarza

Wiecie w porównaniu z sieciówkami to nie do końca tak jest, że te ubranka są droższe. Rzeczywiście kosztują więcej, ale jednak jakość jest lepsza. Piżama z cornette (wspieram zakupowo ;) regionalnego producenta) u mnie wytrzymała dwóch synów i spokojnie mogłoby ją nosić kolejne dziecko, albo kolejna dwójka. To samo z t-shirtami. Więc ta cena jest jednak przełożona na wytrzymałość. Poza tym wszędzie jest jakiś mniejszy producent, który nie zabija ceną. No i Dziubala ma rację - są promocje ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Jestem mamą dwójki chłopców - jeden przedszkolak, drugi szkolny, kupuję dla nich ubranka polskich producentów. To mit, że te ubranka są dużo droższe. Są o niebo lepszej jakości i jakoś rozmiarówka też bardziej pasuje. Piccolino sprzedaje polskich producentów ubranek dla dzieci. A teraz mają jeszcze super wyprzedaz.

Odnośnik do komentarza

No ja niestety nie mogę przekonać się do polskich producentów, za to zakochałam się w marce [reklama usunięta] moim zdaniem te ciuszki są piekne i nie raz już się przekonałam, że świetnej jakości. A ponieważ dla mojego dziecka chcę zawsze wszystko co najlepsze, to po prostu zamawiam przez sklep internetowy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...