Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie też myślałam że powinien zrobić dopochwowe, ale mówił, że skoro nie widać przez brzuch to nie będzie mnie męczył....dziwny ten lekarz. No nie potrzebnie poszłam....ciekawość to podobno pierwszy stopień do piekła, ale nie mogłam wytrzymać i mam za swoje...w czwartek mam umówioną wizytę u mojej ginekolog także zobaczymy. A też miałyście takie różnice w wieku ciążowym z ostatnią OM a usg?

Odnośnik do komentarza

Martusia90 - wlasnie jest odwrotnie niz powiedzial Ci lekarz. Do 10tc robi sie dopochwowe bo przez powloki brzuszne malo co widac.
Na Twoim miejscu juz bym do niego wiecej nie poszla i narazie sie nie przejmowala tym USG co on zrobil. Idz na spokojnie do innego gin - czwartek moze byc jeszcze za wczesnie. Na Twoim miejscu poczekalabym jeszcze z tydzien bo niepotrzebnie bedziesz sie martwic a tydzien chyba wytrzymasz :)
Ja w pierwszej ciazy bylam w 7tc i 3 dni i pieknie bylo wszystko widac. Teraz tez tak ide mam nadzieje ze tak jak wtedy zobacze pieknie bijace serduszko.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza
Gość margaret84

Czesc ponownie. Juz jestem po wizycie i moja sytacja jest podobna do martusia90. Lekarz zrobil mi usg dopochwowe i zobaczyl pecherzyk 1cm ale nie widzial nic wiecej.. Pecherzyk jest dobrze umiejscowiony. Mam przyjsc za niecale 2 tygodnie zeby bylo mozna cos wiecej zobaczyc. Wg ostatniej miesiaczki jestem w 6 tygodniu i 2 dniu. Troche sie zmattwilam ze nic nie widac.:( Zrobilam sobie badanie bety w czwarek i wynik mialam 1500, a w poniedzialek niecale 6000. Czyli prawidlowo chyba wszystko sie rozwija? Gdyby tak nie bylo chyba nie byloby przyrostu, prawda?

Odnośnik do komentarza

ewkaD nie jesteś sama :) ja też juz zauważyłam, że przytyłam ;) ale tłumacze to sobie tym, że zanim się dowiedziałam, że się udało starałam się 4 x w tygodniu cwiczyć i miałam dość monotonną dzietę, a teraz jestem na hormonach podtzrymujących ciążę (więc nie mogę ćwiczyć) i staram się dla dzidziusia urozmaicać dietę (co by miał, jak najwięcej różnorodnych witamin) tak więc musi się to odbić na wadze i wyglądzie :(

Odnośnik do komentarza
Gość niesia37

cześć ciężaróweczki:) to i ja dołączam do martusi 90!!! byłam dziś u gin (bo mój jest na urlopie) i dupa tyle sie dowiedziałam co sama wiedziałam!!! do tego kobita strasznie niemiła i roztrzepana!! powiedziała cytuję -coś tam widać ale to jeszcze nie ciąża-jak spytałam ile jestem to powiedziała ze mniej więcej 5 tygodni i kilka dni! jednak cierpliwość popłaca!!! teraz idę dopiero do mojego gin 5 03 !!!

Odnośnik do komentarza

No to czeka nas trudny czas oczekiwania dziewczyny, oby wszystko dobrze się skończyło. Niektórzy lekarze to traktują kobiety jakby przeziębienie przechodziły, a nie nowe życie pod sercem nosiły....przecież kto Nam ma wytłumaczyć co się dzieje i dodać wiary jak nie osoby które się na tym znają słów mi brak....takich lekarzy trzeba omijać z daleka. Ja jeszcze bhcg zrobiłam dzisiaj i wynik też dobrze mojemu dzieciątku nie wróży....02.02 było 836, 04.02 miałam 1868, a dziś tylko 6649 czyli przyrost zwolnił i nie wygląda to chyba dobrze....bez sensu to jest :( jestem młoda, przygotowywałam się do tej ciąży, badania zrobiłam, jestem zdrowa, biorę witaminy i kwas foliowy od kilku miesięcy a tu wszystko zmierza w zła stroną...

Odnośnik do komentarza

A wg mnie to indywidualna sprawa bo ja poprzednio tez w dniu @ robiłam test i u gin byłam 4 dni po terminie i było zdjęcie pęcherzyka z tym ze powiedziała żeby się nie nastawiać bo różnie to bywa.

Co do terminu to nie martw się. Ja miałam raz tydzień mniej raz więcej usg to tylko orientacyjna data. Ja miałam z usg 4 terminy porodu :p

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o witaminy to ja biorę Femibion Natal 1. Oczywiście na polecenie lekarza. Nie kazał mi brać żadnych innych witamin, bowiem w pierwszym trymestrze zbyt wysoki poziom niektórych witamin wpływa bardzo niekorzystnie, dlatego nie wolno mi uzupełniać ich jeszcze na własną rękę - takie dostałam zalecenia. Ufam mojemu lekarzowi, więc robię, jak mówi :) a Femibion ma bogaty skład witamin (łącznie z kwasem foliowym).

Odnośnik do komentarza
Gość niesia37

no i ....zaczynam panikowac!!! poczytałam na necie i u mnie to powinnien być 6 tc i powinno być widoczne seerduszko:( a ta lekarka nic nie widziała!!!! chyba pójdę na bete jutro i za 2 dni to może sie uspokoję!!!ja nie wytrzymam do 5 marca!!!! a waszym zdaniem który to tydzień? ost. mies.-31 12 2014 prosze napiszcie co myślicie bo ja wariuję!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...