Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

MałaLidia
Magdalena bardzo się ciesze i gratuluję oczywiście z całego serca. Życzę spokojnej ciąży. Mam nadzieje że i mi będzie niebawem dane ujrzeć dwie kreseczki.

Dziękuje. Ewelinka ma rację. Teraz razem jesteśmy na marcowkach. A dopiero co pazdziernikowe byłyśmy. Zleciało jak z bicza strzelił. Oby teraz też wszystko było wporzadku i szczęśliwie przez kilka lat będziemy wspominać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena3 gratuluję kresek. Domyślam się że wszystko poszło zgodnie z planem i masz nowego dzidziusia! Tak więc gratuluję dzidziusia też. 

Ja tu ostatnio byłam chyba rok temu... Nadal mam trójkę - Franka (5), Zuzię (3) i już roczna Julcie. Dzieciaki rosną i rozrabiają, z kochanego grzecznego Franusia zrobil się uparty łobuziak. Na zdjęciu cała moja ferajna 🙂

IMG-20200606-WA0008.jpg

  • Dziękuje 1

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv733j9la6xt.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73njegnioy.png

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, crispnlight napisał:

Magalena3 gratuluję kresek. Domyślam się że wszystko poszło zgodnie z planem i masz nowego dzidziusia! Tak więc gratuluję dzidziusia też. 

Ja tu ostatnio byłam chyba rok temu... Nadal mam trójkę - Franka (5), Zuzię (3) i już roczna Julcie. Dzieciaki rosną i rozrabiają, z kochanego grzecznego Franusia zrobil się uparty łobuziak. Na zdjęciu cała moja ferajna 🙂

IMG-20200606-WA0008.jpg

Ojejciu crispnlinght kopę lat. Jak miło że się odezwałaś. Jak masz możliwość pisz częściej. Ja jestem ciągle na forum. 

Dziękuje Ci i racja mam dwie słodkie cory ze soba. Natasza kocha siostrę a młodsza Nadia (3msc) uwielbia Natasze. Są cudne. Wiadomo czasem dają w kość ale dajemy radę. Poszukam fotkę jakąś świeża to też wstawię. 

Pisze na forum właśnie marcowej bo termin miałam na marzec ale Nadia 2tyg wcześniej stwierdziła że nie będzie czekać do marca i urodziła się w lutym(25). A że mną forum jest też dziewczyna która z nami pisała na październikowych. Ewelinka ale nie pamiętam jaki miała nick tutaj. 

Buziakije mocno pisz jak masz czas. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...