Przedszkolaki

Październikowe maluchy 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kaja_Pazdziernik 2015

Kaja_Pazdziernik 2015

Agaaa nie boje sie dwoch maluszkow w domu. Zawsze chcielismy miec dzieci rok po roku i udalo sie. Juz sie malenstwa doczekac nie moge :) Moja cora jest super grzeczna i taka slodka ze az sie chce wiecej dzieci miec hehe ;)
Jedyne czego sie boje to zeby z malenstwem bylo wszystko ok i zebym donosila ciaze.
To ze masz gina 27 lutego to sie nie przejmuj. Akurat wtedy bijace serduszko bedzie widac napewno wiec nie ma co sie spieszyc i biec wczesniej. Ja ide 4 lutego glownie po skierowanie na hcg i usg (bo u mnie usg wykonuje inny lekarz) i tez umawiam sie na usg ok. 25 lutego.
A Twoj synek sliczny :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

43199 kaja-pazdziernik-2015 Kobieta, 33 lata, Warszawa
jusiek

jusiek

Witajcie przyszłe październikowe mamuśki:D
Również zaczynam przygodę jako mama :) według lekarza i kalendarza poczęcia 5 tydzień i 6 dzień :) termin 1-2 październik dokładnie jak :)
Jutro mam 2 wizytę u doktora i skierowanie na pierwsze badania, póki co nie doskwierają mi żadne większe objawy oprócz:
- częstszych wizyt w toalecie
- lekkiego bólu w dole brzuszka ale tylko czasami ( podobno normalne hmm)
- lekko powiększonego biustu ( to akurat spoko :)) )

Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Jesteśmy w kontakcie!

Buziaki

JUSIEK

43251 jusiek Kobieta, 32 lata, Józefów
Agaaa

Agaaa

Witajcie dzielne mamcie ;) Dziś powtórzyłam test i jest piękna i wyraźna 2 kreska ;) Wcześniejszy test wyszedł pozytywny , ale mało wyraźna była kreseczka ;) jestem szczęśliwa ;) Jeśli chodzi o objawy to bolą mnie plecy jak przy pierwszej ciąży i brzuch ;/ Z nowości to odebrałam dziś kluczę do mieszkania socjalnego , ale mamy dylemat co robić , Brama totalna melina . Morderstwa w bramie awantury , podpalenia. Nie da sie tam spać spokojnie . Biję się z myślami , ale nie chce żeby moje dzieci żyły w takim otoczeniu ;/

37528 agaaa Kobieta, 27 lat, Wrocław
Basia_P

Basia_P

Kaju, to będziemy rodzic razem :) Też prawdopodobnie będę miała termin na 8 października. Pierwszą wizytę u ginekologa mam dopiero 19 lutego.
Dziewczyny, trzymam kciuki za każdą z nas :)

43282 basia-p Kobieta, 32 lata, Bieruń
jusiek

jusiek

Dziewczyny macie może do polecenia jakieś sprawdzone witaminy w pierwszym trymestrze? Kwas foliowy to oczywistość, dostałam wczoraj dużo różnych ulotek ale nie wiem, które wybrać :/ Już się nie mogę doczekać świeżych warzyw i owoców zamiast łykać jakieś sztuczności.

Lekarz wczoraj zlecił mi badania różne przeróżne następna wizyta 24 luty :)

Pozdrawiam!
Jusiek <3

43251 jusiek Kobieta, 32 lata, Józefów
Andzia881

Andzia881

Cześć Kochane, nie wiem gdzie o tym napisać, ale chyba jestem w ciąży!
Okres mi się spóźnia 8 dni, a wczoraj zrobiłam dwa testy, od razu wyszły dwie grube krechy.

Jestem w ciąży? Bo ja jestem w szoku i do mnie nic nie dociera...

43287 andzia881 Kobieta, 31 lat, Chrzanów
~moni88

~moni88

Witam drogie panie.
Dołączam się do Was, również termin mam na października:). Właśnie zrobiłam test i 2 kreski!!!!