Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki ja mam termin na 28.10 i też proszę żeby nie pchało się przypadkiem 1 listopada ale kto go tam wie jaką niespodziankę mamusi zrobi.
Ja też się dziś pochwalę kupiłam już dzisiaj wózek! Tak się cieszę! Oczywiście w komisie sprowadzane z anglii i niemiec dokładnie taki tylko czarny http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1755
chociaż ten jeden największy wydatek mamy już z głowy... Nie wiem czy bylabym w stanie jakiś polecić doradzić. Ja wybrałam ten bo ma swoje plusy a jego minusy to dla mnie nie taki problem. Wiem że dla jednych jest za mały, lub jeszcze co innego więc tylko pokazuję co ja wybrałam.

Aaaa i z całego serca gratuluję pierwszych ruchów :* też nie mogę się już doczekać

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Witam przyszłe mamusie które dołączyły do naszego licznego grona :-)
@Justyna12315- fajny ten Twoj wózek ja też się zastanawiam nad kupnem używanego i nawet już wstepnie patrzyłam na internecie żeby porównać ale to tak wstepnie. Kupie dopiero w sierpniu lub wrześniu bo teraz wesela i inne imprezy :-)
Dawniej Joanna-25 nie jestem nowa tylko wkońcu się zalogowałam

Odnośnik do komentarza

Aca i Justyna ja mam szczęście do rodzenia w wyjątkowych datach (poprzednia ciąża - prima aprilis), więc kto wie, może i trafię na 1 listopada albo na Halloween chociaż :D ale nie ma się co stresować, najwyżej zawsze w urodziny Dzidzia będzie miała wolne :P

Byłam dziś u laryngologa z moimi gwiazdami, bo chrapią tak, że filmu nawet nie da się obejrzeć i domyślam się jak ciężko im się śpi, bo Karolka to czasami nawet się budzi przez to chrapanie.. Generalnie musimy się położyć niedługo do szpitala, bo Monia ma do wycięcia trzeci migdał, a Karolka trzeci i dodatkowo podniebienne także czeka nas wycieczka :)
Byłam też u ginekologa na wizycie, trzeba przyznać sprinterskiej :P USG trwało niecałą minutę (pewnie dlatego, że ledwo po prenatalnym), przepisał witaminy, podał termin następnej wizyty i tyle :D zamówiłam własnie Femibion, tak jak pisałyście - w gemini w sklepie internetowym, skusiłam się od razu na cążki i nożyczki :P niby nic, a cieszy :)))

Odnośnik do komentarza

motyleczek
A ja się Wam pochwałę że kupilam dzis w ciucholandzie 14 ubranek dla malucha i dałam za wszystko 11 zł ;)

Mam nadzieję, że będzie chlopak jak lekarz mówił na usg bo kupiłam raczej chłopięce ciuszki :)

U mnie tak samo dzisiaj! :D Kupiłam 2xspodnie (niebieskie właśnie), koszulkę biała z kubusiem puchatkiem, jednego białego śpiocha, i brązowy polarek, który jest tak mięciutki, że szok! :) No i w Kik'u dzisiaj dorwałam na przecenie po 40gr!! 3 pary rękawiczek, no bo to w końcu zimowe dzieciaki będą i 3 pary rajtuzek :D

A tak wgl to jest tyle ciuszków po tych sklepach, że głowa mała! Nawet dziewczyny nieraz na wcześniaki szukają <50cm i ciężko kupić, a mi dzisiaj same w ręce powchodziły takie od 44cm. Maleństwa jak nie wiem

Odnośnik do komentarza

Ja w ub tyg kupiłam 15 szt nowych bódow z hm i dałam 13 zł :) autentycznie nowe.

Wczoraj przywiozłam ciuchy po córce i takie które wpadły mi w ręce na promocjach w sklepach przez ostatnie 1.5 roku np nowe białe śpiochy w 3 paku z Tesco albo z ca kupowałam za grosze na w razie czego i mam całą paczkę do 4/5 msc :) takie uniwersalne :)

Dziś 20 I najgorszy dzień miesiąca. Oddawanie haraczu do zusu...

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!!!
Gratuluję Wam ruchów maluszków!

Ja juz jestem po prenatalnym. Wszystko jest pięknie i cacy :D kośc nosowa jest, NT w normie 2,2 - trochę wysokie ale dziecko duże :P Ginek powiedział że rekordy bije hehe ma juz 7,5 cm i termin przesunął mi sie 0 5 dni do przodu :)
teraz mam poród wyznaczony na 22.10 ( czyli moje urodziny ).
Prawdopodobnie to dziewczynka, ale jeszcze ręki doktor nie chcial uciąć :)
Maluszek jest mega ruchliwy, nie dał się uchwycić, ciągle buźkę otwierał i wszędzie łapki pchał. Mąż wniebowzięty - szczególnie wymiarami dziecka i ruchliwością (mały diabeł stwierdził).

Ja tez zakupiłam Femibion natal 2, jestem zadowolona z niego :) Dziś idę z mamą na lumpki upolować jakieś perełki :)

Aha i rozglądam się za laktatorem elektrycznym - wyczytałam że LOVI bije na głowę inne. Ale cena 320 zł troszkę straszy. Ale wiem że to dobry zakup, tym bardziej, że zamierzam pracować :)

A tu nasz szkrabek z otwartym buziaczkiem :)

monthly_2015_04/pazdziernikowe-maluchy-2015_28482.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam w ten sloneczny dzionek, mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie tak wialo jak wczoraj, masakra jakas.
Leci tez czas jak szalony dopiero sie zaczal poniedzialek a zaraz piatek bedzie.
A pro po wozka to my mielismy kupic nowy, ale jak moj brat sie przeprowadzal to stwierdzili ze ich jest w dobrym stanie i albo sprzedadza na allegro albo nam dadza i przeciez nie moglam odmowic. Fajny jest, koloru niebieskiego w biale kropki, 3w1 i do tego maja go troche ponad rok...
A wczesniej sie rozgladalam za dwoma Tutek Grander w tym kolorze co jest na glownym zdjeciu i Riko NANO Alu Tech rowniezw tym kolorze co na glownym zdjeciu :)
Jesli chodzi o kompletowanie wyprawki to ja mam sporo ubranek bo na wrzesnia ostatniego mialam termin wiec prawie to samo ale sa tez rozowe i wogole dla dziewczynki , a jak sie okaze chlopiec to bedzie trzeba dokupic co nieco.
Mam prosbe do was o wyrazenie opinie o poscieli bo znalazlam poprzednio na allegro i mialam kupic wlasciwie to byla zamowiona ale nie bylo zaplacone. Podoba sie wam ?? warta swojej ceny?? Zestaw nr 18

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magadalena - zapomniałam napisać, że pościel maga - od dawna te komplety mi się podobają :) szczegołnie nr 22 ( szary z dodatkiem kolorowym limonkowym)
Ja zamierzam sama uszyć, bo mam maszynę do szycia i sporo sama do domu robię.
Z tego co wyliczyłam na szybko trzeba by bylo kupić max 5 mb materiału (na allegro po 11 zł) czyli 60 zł z kosztem wysyłki. Plus wkład do poduszeczek, kołdrę oraz guziki lub zamki (poduszki w jysku chyba po 5 zł - czyli 30 zł, kołdra z allegro z przesyłką 40 zł) - razem wszystko 130 zl (pewnie mniej jeżeli ma się tańsze dojścia, no może po lepszym szukaniu wyszłoby 110 zł) plus szycie. Myślę że się opłaca :) Bo szycia mimo, że proste wzory ro jednak troszkę tego jest.
Firany do mieszkania długości 10 mb np. 3 dni z przerwami robiłam :P hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ja mam ten zestaw zapisany w zakladkach wiec jak kaska sie znajdzie zaraz zamawiam.
Dzisiaj czekam na witamini z apteki gemini, mam nadzzieje ze juz dzisiaj przyjda.
musze cos isc wszamac :) jakies pomysly na jedzenie?? mnie znowu zapachy odrzucaja a jak mam pomyslec ze mam cos jesc to bleeee....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...