Skocz do zawartości
Forum

Co z okazji urodzin, imienin do przedszkola?


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiaką się cukierki, ciasteczka, lizaki, gumy rozpuszczalne, tatuaże zmywalne (oczywistość).
Ja dałam synowi cukierki. A po południu, przed odbiorem, poszłam przeczytać dzieciakom bajkę i poprowadziłam krótkie warsztaty ;)
Koleżanka opowiadała, że u jej dziecka w przedszkolu prywatnym rodzice zaprosili całą grupę z okazji urodzin swojego dzieckanp. do parku linowego (podczas zajęć, z nauczycielkami) albo zaprosili na kilka godzin Klauna do przedszkola...

Ale w rankingu na "coś" z okazji urodzin zdecydowanie wygrywają cukierki i lizaki.

Odnośnik do komentarza

U nas problem polega na tym, że w związku z przepisami sanepidu nie można przynosić nic samodzielnie upieczonego - odpadają więc mufinki i ciasteczka domowe.
Moi chłopcy mają zresztą urodziny w lipcu (starszy ma też na dodatek imieniny w lipcu), więc w zasadzie problem mnie omija, ale inne dzieci przynoszą cukierki.
Kiedy jeszcze młodszy chodził do żłobka, to w jego imieniny przyniosłam do żłobka duże pudełko -takie 2 kg - kruchych ciasteczek, a w następnym roku dzieciaczki dostały po 1 małym danonku (wiekowo były tam maluchy, w przedziale 1-3 lata i niektóre nadal uroczo :] bezzębne, więc odpadały jakieś inne słodycze)
Osobiście gdyby jednak przyszło mi nosić coś do przedszkola, to by chyba były albo ukochane przez dzieci paczki żelek (takie mini paczuszki były ostatnio na wagę w Biedr....ce), albo po jednym małym batoniku kinder.
Ewentualnie, można by zaszaleć..... zakupić kilka paczek pianek (mam na nie awersje, ale dzieciaki-przynajmniej moje-za nimi szaleją) i małe rożki do lodów i wkładać w taki rożek po kilka pianek i związać je folią tworząc "ciepłego loda" oryginalnie i nieco inaczej niż zawsze...
Pianki można by tu czymś zastąpić - tylko nie wiem czym...
Może winogronami, bezami albo kolorowymi płatkami w kształcie kuleczek... sama nie wiem.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

w naszym przedszkolu dzieci przynoszą najczęściej cukierki,wafelki,lizaki,batoniki nasza córka jest z sierpnia wiec jej urodzinowe upominki odpadają a synek będzie miał w czerwcu pierwszy raz w przedszkolu więc coś przygotujemy a z córką na walentynki upiekłyśmy serduszka z kruchego ciasta przełożone czekoladą i ozdobione z góry dzieciom się podobały i smakowały :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...