Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

6 dz

Ja zrezygnowałam z mani i pedi:) Tak jak rewolucja napisała mam stopy spuchnięte i nawet lakier im nie pomoże bo koszmarnie wyglądają. Za to obiecałam sobie ze po porodzie na stopach na bank sobie zafunduje. I jeszcze mam taka dziewczynę która przyjeżdża do domu wiec ja zaproszę i mi machnie:) Wiec ja w grupie tych niepomalowanych przy porodzie bede:D ale lewatywę zrobię:D

Aha. Ja tez umarłam przy rewolucyjnym tekście :D

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Hmm no to nie wiem najlepoej nie pomaluje ale zadbam o estetyke dloni i stopek :)
Mam pytanko jak u was jest z pulsem? U mnoe cala ciaze mialam wysoki puls. Miedzy 90 a 100 i nie powiem ze dobrze mi z tym bo od razu jak puls taki wysoki to automatycznie zle sie czuje w glowie mi sie kreci i ogolnie tak dziwnie boli w klatce piersiowej. Lekarz mowil zeby brac magnez i tyle...a jestem ciekawa czy ktoras tez tak ma.
Nastepna sprawa mam strasznie sucha i zaczerwieniona skore na brzuchu mimo smarowania balsamem kilka razy dziennie skora szybko robi sie strasznie sucha i swedzi okropnie :( lekarz rowniez o tym wie ale uwaza ze to dlatego bo koncowka ciazy i skora napieta jest bardzo.
Kolejna sprawa z tymi wodami,sama nie wiem bo czasem mam wrazenie ze od kilku dni sie sacza. Mimo wkladek i czestej ich wymianie czasem jak mi poleci to az spodnie mam mokre i nie wiem czy to wody czy mam nietrzymanie moczu :( ale czasem mi poleci zaraz po wyproznieniu pecherze wiec jestem skolowana i zaatanawia mnie to. Ma ktoras juz tak?

Odnośnik do komentarza

chiyo a jak! Może i będziemy obsrane ale z klasą! :D
truskawka u mnie w szpitalu różnie patrzą na pomalowane pazurki. Starsi prof zazwyczaj gderaja. Ja całą ciążę nie malowalam wiec i teraz się powstrzymam. Ledwo w sumie sięgam pumeksem żeby piąty wyszorowac :)
ewulka Mnie sutka bolą i swedza. Takie drazliwe się zrobiły. Może pokarm się zbiera i pecznieje cycek :)

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o puls to ja nie miałam wysokiego cała ciąże ale teraz mam. Na prawdę to dokucza i ciężej sie oddycha. Mam brać magnez i to kontrolować jak na razie.
A jakie jest dobre ciśnienie w ciazy? Przed ciąża zawsze miałam tak niskie ze lekarze zawsze przy mierzeniu pytali sie czy nie jest mi słabo. A teraz zupełnie inaczej.

Truskawka ja smaruje brzuch tak 4 razy dziennie bo wszystko chwila i wsiąka i znowu sucha skóra.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

24 ch

no kuźwa.... pisałam, pisałam i przełączyłam jakoś magicznie na inną stronkę, i poszłooooo.... piszę od nowa :-)

Pająk nadal nieodnaleziony..... Jak położyłam się do łóżka, to miałam wrażenie, ze coś po mnie łazi, ale wiedziałam, że to pewnie działa moja wyobraźnia :-) Kiedyś czytałam, że podobno w ciągu naszego życia zjadamy ileś tam pająków, więc....kto wie, może to był właśnie ten mój przydział :D i nie ma się co martwić, że przyatakuje znowu! :-) hehe fuuuuj! Co jakiś czas rozglądam się po pokoju, ale nie widzę zbiega! Niech mi tylko tu wyjdzie, to ja już sobie sama z nim poradzę, nie będę męza wołać!!!

Dziewczyny, które dziś mają/zaczynają akcje i cc - POWODZONKA!!! Trzymam kciuki :-)

Ha! wyszłam z tego samego założenia, co Rewolucja i od razu na brwi się umówiłam!!! Mało tego, wczoraj pomalowałam paznokcie u nóg (malowałam i sapałam:), bo tak mnie te balerony denerwują, że..... jakoś ładniej im będzie z pomalowanymi paznokciami :-) i pytałam położną z mojego szpitala o to malowanie do porodu.... otóż ona mówi, że wystarczy, ze albo paznokcie u rąk, albo u nóg będą nieumalowane!!! Nie muszą być te i te w stanie surowym - na szczęście, bo mi moje u nóg średnio podobają się takie nieumalowane, to będę lepiej się czuła mając je w kolorze :D a jak mnie skrzyczą na porodówce, to się na nią powołam :P

Ale ukrop dziś.... Jak tu funkcjonować... Wczoraj na mieście miałam wrażenie, że niektórzy z takim politowaniem patrzą na mnie :) brzuszek, upał..... ciężko! ale cóż!! Niech jeszcze ze 2 tygodnie maluszek posiedzi :)

Miłego dnia, Dziewczynki!!!

Odnośnik do komentarza

kdrt cisnienie prawidlowe to miedzy 120-130/70-80. Ja w obecnej ciazy mam srednio 90-100/60-65 zalezy ale moj gin mowil ze nizsze cisnienie moze byc w ciazy. Ze tylko wyzsze cisnienie jest niebezpieczne i generalnie zgodze sie z nim bo przy poprzedniej ciazy wysokie cisnienie u mnie spowodowalo rzucawke porodowa i zagrozenie zycia zarowno mojego jak i dziecka. Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze bo bylam w tym czasie w szpitalu i szybko zawiezli mnie na blok operacyjny i wykonali cc :) ja dzis mam cisnienie 123/77 i ten nieszczesny puls 95 dlatego tak mi zle :(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, witam się cieplutko, nie ma to jak w domu, wyspałam się w końcu :) Próbujemy ustalic sobie jakis rytm dnia i dopasowac się nawzajem do nowej sytuacji. M jutro wraca do pracy prawdopodobnie wiec bedziemy zdane na siebie ale moze to i lepiej bo bezprzerwy niunie całuje i głaszcze i rozbudza :) Mnie już nic poza hemoroidami nie dolega ale i tak już jest duzo lepiej bo nie bolą tak bardzo. Mam nadzieje ze uda wam się uniknąc tej strasznie bolesnej dolegliwosci. Zapomniałam wam też wspomniec że mnie po porodzie strasznie popekały naczynka na buzi, jak sie zobaczyłam w lusterku to az sie przestraszyłam ale na szczęscie tydzien po porodzie nie ma po tym śladu wiec niewiem czy da sie temu jakos zapobiec ale nie w razie w nie trzeba się martwic bo to samo znika :) Tak zabawnie piszecie o tych kupach że się śmiałam w głos. Ja tym razem nie miałam lewatywy i mimo że mnie troche przeczysciło przed to jednak zdarzyła mi się wpadka podczas partych i mimo tego okropnego bólu pamietam ten moment. Położna bardzo szybko zareagowała a M raczej nic nie widział bo ja mu kazałam stac przy mojej głowie, ściskanie jego reki przy partych bardzo mi pomagało i podawał mi wode bo bardzo chciało mi sie pic bo tym wdychaniu gazu. Wiem że kazda z nas wolałaby tego uniknac ale nie mozemy sie tym przejmowac. Ja kilka dni przed porodem rozmawiałam o tym z moim M bo którys kolega mu nagadał że jego znjaomy to po wspólnym porodzie się rozstał ze swoja kobieta bo nie była już dla niego atrakcyjna. Powiedziałam mu że powazny związek buduje się na czyms wiecej niż pociąg seksualny a poród to piękna chwila w której na świat przychodzi dziecko i nic innego nie powinno się liczyc a kiedys moze przyjsc chwila że to on będzie zdany na moją pielegnację na przykład i co? Mam odejsc bo sie bede brzydzic? Teraz mimo ze miał tyle obaw mówi ze to był najpiekniejszy dzien jego życia i nastepnym razem też tylko razem :)

Odnośnik do komentarza

helo
balonik siedzi i wywołał pierwsze skurze - co za masakra jak boli mnie to od Krzyża :/ ale chwilowo się uspokoiło. .. oby jednak coś wywołał bo nie chce tak cierpieć na darmo.
co do wyglądania w szpitalu to mi już obojętnie
są upały ledwo dysze. brzuch boli wiec brak makę up mi najmniej doskwiera. Teraz się modlę o rozważnie tylko;)
a i u nas nie można mieć żadnych paznkokci pomalowanych

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

truskawka ja mam puls w okolicach 70, więc nie pomogę.

Dziękuję dziewczyny za wsparcie ;) dzisiaj w końcu poprasowałam ubranka i jakoś humor mi się poprawił. W ogóle podziwiam rodziców, którzy wychowywali dzieci w pieluszkach tetrowych. Nie chciałabym tego prasować w hurtowych ilościach.

Co do porodu... ja zaznaczyłam w planie lewatywe, ale co z tego wyjdzie, to się okaże :p tekst o obsraniu dobry, mezowi sprzedam, jak wroci. Makijaż oczywiście, ale martwi mnie fakt, że nie powinnam mieć soczewek.

Myślami jestem z rodzącymi ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kp18m6m7k.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Truskawka90, mnie sie wydaje że to wody ci się sacza, pooglądaj tą wkładke, mocz jest raczej żółty i ma charakterystyczny zapach a wody sa bezbarwne i bezzapachowe, lub podbarwione różowo. W razie wątpliwosci lepiej sprawdzic na IP
Patrycja9393 Gratulacje!!! W końcu się doczekałas, mam nadzieje że jednak nie było tak źle i czekamy na fotke :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba16082015

Rewolucyjne teksty najlepsze hahah śmiałam sie w glos ;-)
Ja nosze paznokcie żelowe u stop i rak, pytałam lekarza czy musze ściągać czy jeden "pusty" zostawić czy jak, to powiedział ze "mam sobie nie psuć paznokci " :) heh , jest jakas aparatura ktora zakładają na palec w razie w i jest ok :-)
Zorientowałam sie ze do mojego wózka w ogole nie dołączyli torby ! W sensie, do żadnego nie dają po prostu nie ma ich w komplecie :/ ja nie wiem jak mogłam to przeoczyć ale na szczescie zamówiłam z Allegro i przyszła , do wózka pasuje :D

Odnośnik do komentarza

Inez... pięknie to opisałaś! Myślę, że mój mężczyzna też dojdzie do takich wniosków :-) Mówiłam mu wczoraj, żeby jeszcze przemyślał swoją obecność, a on na to, że chce być absolutnie, że źle go zrozumiałam z tą kupą... :D Był już półśpiący, więc go dalej nie męczyłam :-)

Ania - oby tak dalej sprawnie szło!!!!!!!!!!!! Działaj!!!! :-)

Odnośnik do komentarza

No to troszkę opowiem skurcze zaczęły się 3 sierpnia o godzinie 16 i trwały od razu co 5 minut. Do 23 czekałam w domu lecz bol był nie do zniesienia pojechałam na izbę. Tam ktg skurcze 100% szyjka ani drgnie. Zamknięty kanał. Na porodowkę. Tam lewatywa i skurcze odczuwalnie mocniejsze ale szyjka nadal nic. Czopki i inne bajery...
Zzo na mnie nie podziałalo. Mdlalam w wannie... o 4 masaż szyjki zgodziłam się na to. I w końcu szyjka drgnela. Sikalam pod siebie ale wiem ze nie robiłam kupki.
Do 6 szyjka 10 cm i o 7;12 urodziła się Zuza :)
Mąż był ze mną. Wie co to za bol i jest bardzo dumny ze mnie. Poplakal się po wszystkim:D
Lezymy w szpitalu cały czas wisi my na piersi i mam nadzieje ze jutro już wyjdziemy. :)
Jestem bardzo zmęczona...:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Ja zapytałam położną czy mozna pomalować, bo jestem uzależniona, i powiedziała ze nie odbiorą mi tej przyjemności, pomimo cc :))) ale wczesniej przy synu musiałam miec wszystko zmyte. To zależy od szpitala.
Ale jak rok temu trafiłam, tam gdzie wczesniej rodziłam syna, nagle na operacje z hybryda na nogach i rękach to tez mi nic nie powiedzieli. Podobno teraz maja takie cuda elektroniczne, które zakładają na palec i widac wszystkie funkcje.
Rewolucja, ja w poprzedniej fali upałów pod koniec lipca miałam tak spuchniete nogi ze wyglądały jak świńskie kopytka tylko do osmalenie. Zrobiłam sobie nawet zdjęcie na pamiątkę ;) a teraz jest nieźle na razie o dziwo pomimo pogody.
MMamdzia ja tez tak mam ze raz mnie boli a czasem nawet nie czuje ze jestem w ciazy. Ale od wczoraj juz czuje sie tylko gorzej, dlatego mam obawy ze sie nie uda seria upiększająca. A moze wlasnie podziała ze lepiej sie poczuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...