Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

heeeeej,
dziś dzień wspominkowy, więc się wynurzam niczym Afrodyta z piany:) Palec pod budkę, kto mnie jeszcze pamięta?:)
U nas ok. Dziewczę robroj straszny, ale czasem nawet z tendencją do rozumienia. W przedszkolu na początku niby grzeczna, po wyrobieniu sobie dobrej opinii zaczęła popychać kolegów i grozić pani paluszkiem (to newsy z wczoraj). Franek ma swój własny raj w żłobku, już od rana stoi przed drzwiami w butach, przynosi wszystkim buty i popędza do wyjścia, więc jest wesoło. Za to królewna się ociąga, bo jej się nie chce:( Czyli: życie. ja jestem tak sterana przy tej dwójce, że marzę o sanatorium. Serio!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ciedze się ze tu jestescie. Wpadam tu z wizytą jak do stsrych znajomych. Aktualnie mam chwilę jak nigdy bo z Malutkim ( rok i 5 miesięcy) Boryskiem jesteśmy w szpitalu na zapalenie płuc. Na szczęście dziś już nas pewnie wypisza :) Patrys też chory i daje popalic tatusiowi w domu. No ale na szczęście już zdrowieje i może jeszcze w tym tygodniu pójdzie do przedszkola. Borysek na cocien zostaje z niania bo ja od sierpnia wróciłam po ponad 3 latach do pracy. Bałam się strasznie ale tu i dodatkowe szkolenia mnie czekają, rozwój i podwyżka za pol roku. Czasem też mogę pracować z domu więc na prawdę super wyszło. A Borysek dobrze się czuje z niania. Ale i tak za miesiąc pójdzie do żłobka na 3 godziny dziennie, żeby się pobawić i wychorować. Patrys jak w zlobku codziennie płakał żenię chce iść do żłobka tak do przedszkola lubi chodzić. Ale wyszło mu ze jest nadwrazliwy sensorycznie i mamy z nim pracować trochę w domu i robić mu masaże. Też myślę już o 3 dziecku i myślę że w ciągu roku będę już w ciąży.
Daniela, pewnie że Cię pamiętamy, też czasem myślę o spa czy sanatorium i chyba się niedługo wybiorę o ile mąż wytrzyma sam z dziećmi przez chociaż weekend :)
Olga - gratuluję kolejnej fasolki :) czekamy na kolejne wieści ;) jak tam po pierwszym usg? Są jakieś podejrzenia o płci?
Mamuśka, gratuluję Kazimierki - super imię ;)
Ania125, polecam wybrać się do psychologa, on nie gryzie a naprawdę może pomóc. Inaczej ta trauma może się za tobą ciągnąć, warto z nią zrobić porządek.
Rewolucja, powodzenia w pracy. Teraz to już z górki, dzieci będą rosnąć a my wciąż tacy sami. No chyba że u Ciebie też pojawi się nowa fasolka i zrobi rewolucję w życiu :)
Marta, w życiu zazwyczaj się żałuję tego czego się nie spróbowalo niż tego co się zrobiło. Ja będę spróbuję mieć duża rodzinkę. Albo będzie dziewczynka trzecia albo rodzinka.pl :)
Ewelina, tu końca nie bedzue, tylko widzę że takie fale są. Możemy się też przenieść na fb i tam jak ktoś coś napiszę to od razu reszta dostaje powiadomienie. Ja mam taką grupę tam przeniesiona stąd z fasolkami i na kwiecien2017 i fajnie to działa.
Buziaki dla wszystkich :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyev4vhztvl.png

Odnośnik do komentarza

Hej ostatnio was znalazłam i tak pomyślałam ze moze sie odezwę.
Tylko nie wiem czy mnie pamiętacie.
U nas ok Kubus chodzi do przedszkola. Uwielbia tam chodzić jest juz taki dorosły wszystko chce robic sam.
Od 27 kwietnia zostałam poraz drugi mamą urodzilam drogiego synka Filipka mimo ze wczesniak bo 5 tygodni szybciej urodzilam to wszystko jest ok. Kuba szczęśliwy ze ma brata a ja szczesliwa ze mam dwóch synów. Organizacja przy dwójce jest ciężka ale ogarniam nie mogę narzekać. To tak w skrócie u nas wygląda.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuskaaaa01

Olgaaaa!!!! Myślałam o Tobie dziś!! myślę, a wejdę i taka tu niespodzianka :)))) super, Kochana!! gratki wielkie!!! zdrówka dla Was!! Ja nie mogę uwierzyć, że moja Kazimierka zaraz skończy roczek.... kiedy to zleciało?? jeszcze szybciej niż przy Kaziku :)

U nas aktualnie ospa, na szczęście (odpukać) przechodzą dosyć łagodnie :) a poza tym jakoś leci. Za szybko. Zaraz powrót do pracy i pewnie łatwo nie będzie. Kazik chodzi do przedszkola, jest kochanym łobuzem, Kazimierka idzie do żłoba od września... Wspaniale mam te brzdące, sama nie mogę w to uwierzyć ;) a jak śpią, to już w ogóle rozpływam się nad nimi hihi Dziś była nocka z 4h przerwą na zabawę... no cóż, rozrywkowa dziewczyna mi się trafiła... po mamie :D

Jeśli Ktoś tu czasem zagląda, to ja jak zawsze czekam na wieści :))) Rewolucyjne, czy nie... ważne, że będą ;)

buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość JustynKaaa

Ekhmmm... nie wiem nawet jak zacząć bo aż się boję. Chyba najpierw zacznę błagać o wybaczenie :( wiem ze się martwilyscie, wiem ze pytalyscie, wiem ze wolalyscie...;( Przepraszam ze mnie tak długo nie było!!!!
Rewolucja Mamuśka Marta Ania Ewelajna Olga i cała reszta moich kochanych sierpniowych fasolek:) !! Lof Was:*

Mam nadzieje ze nie jest za późno. Ze jednak ktoś jeszcze tutaj zajrzy... przeczyta.

Nie pamietam mojego ostatniego posta i chyba nie jestem w stanie go odszukać.

Robię wiec update na dzień dzisiejszy. Mam dwójkę zdrowych i najkochanszych gałganów na świecie. Tosienka ma braciszka Boryska. Kochają się, tulą, całują i kłócą w takiej samej częstotliwości. Boryś 22 czerwca skończy 2 latka.

Tak jak u większości podwójnych Mam - dnie bywają ciężkie a wieczorem o 21 kiedy już śpią - padam trupem:)
Ale Bożesz Ty moj jak ja ich kocham!!! To jest nie do opisania!!!
Są oboje przeslodcy!!

Najważniejsze! Gratuluje Mamuśka córeczki i Olga synusia:* Niech rosną zdrowo Pysiolki:)

Jak tylko ktoś tu jeszcze zagląda to dajcie znać naskrobie cuś więcej.
Buźki:*

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuska00001

Jejku!!!!! Nie wierzę!!!! Ale super, że się odezwałaś!!!!!!!!!!!!!
Zaczynam się bać moich myśli....:D dziś o Tobie pomyślałam, zaglądam na fasolki iiiiii.... Jesteś :)))))
Mojego męża brat jest w Chorwacji i jakoś rozmawialiśmy dziś, i mówiłam mężowi, że taka Justynka z forum kiedyś miała dać, czy dawała, namiary na jakieś fajne noclegi w Chorwacji (nie pamiętam dokładnie, ale coś z tym było) i z ciekawości zajrzałam na forum, a tu....niespodzianka i to jaka!!!!!!!
Mój wrodzony "optymizm" już świrowal i naprawdę balam się, że stało się coś złego u Ciebie. Na szczęście dałaś znak :***
Gratuluję drugiej pociechy :)))) niesamowite to! Fasolki zaraz kończą 4 lata, drugie już coraz większe... Starzejemy się :D hahahah
My już po ospie, uff. Upały takie, że dziś w nocy seryjnie nie miałam czym oddychać w sypialni. Wyniosłam się na korytarz.... Dzieciom raczej nie przeszkadzają. W ogóle koniec świata się zbliża, bo w poniedziałek spaliśmy do 7:50 (Kazia, czyli Natalka :) z dwoma przerwami na jedzonko tylko), a we wtorek do 7:15!!!!! Normalnie szoking!!!!!
Czekam na wieści :*

Za jakiś czas pomyślę o Rewolucji... Mamie Ewy....i całej pozostalej ekipie :D może moje myśli je tu przywiodą.

Buźki

Odnośnik do komentarza

Mamuśka Ty krejzolko Haha kochana!

Ejjj dziewczynki tyle razem przeżyłyśmy, ze tego sie nie zapomina. Wsparcie, nauka, smutki, radości!

U nas super wszystko. Malutki rośnie - 3 miesiące ma. Drugi buntownik za miesiąc 4 latka. Wesoło jest hehe czasami mam ochotę wyjść z domu i nie wrócić ale za chwile uświadamiam sobie jak jestem spełniona i szczęśliwa.

Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...