Przedszkolaki

Fasolki sierpień 2015

kalafiorki

kalafiorki

Jest juz jakaś myślałam ze bede lipcoweczka ale chyba jednak nie... sa juz jakies dwupaczki na sierpień

• th_fasolki-na-sierpien-2015_21220./
  • th_fasolki-na-sierpien-2015_21221.3
  • th_fasolki-na-sierpien-2015_21222.
  • th_fasolki-na-sierpien-2015_21223.
  • th_fasolki-na-sierpien-2015_21224.
--

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

41998 kalafiorki Kobieta, 28 lat, Sztokholm

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~martula32

~martula32

Hej hej ja prawdopodobnie będę rodzic w sierpniu mówię prawdopodobnie bo na razie zrobiłam test a do lekarza pójdę w tygodniu a jak Ty się czujesz kalafiorku ?

kalafiorki

kalafiorki

No ja tez nie mam pewności Co do daty internetowy kalkulator pokazuje mi na 5 sierpnia ale jak sama policze to wychodzi ok. 24-26 lipca. Tez w nastepnym tyg pojde do poloznej to moze bede wiedziec cos mądrzejszego;-)
Ja czuje sie świetnie jedyne co mnie dreczy to nabrzmiale cycuchy i strach przed rosnaca waga... w pierwszej ciazy bardO duzO przybrałam i walczylam kilogramami prEz 2, 5 roku . Obiecalam sobie ze to sie nie Powtórzy ale poziom mojej pewności spada z kazdym dniem.
Po za tym cic mi nie jest poki co fasoleczka pozwala mamie pracowa, robic i jeść to na co ma chetke ;-)
A u Cb martula32 jak?

--

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

41998 kalafiorki Kobieta, 28 lat, Sztokholm
~martula32

~martula32

Ja tez nie mogę narzekać na brak apetytu jem wszystko czasem mnie tak jakby muli a wieczorem zgaga no i lekko boli podbrzusze tak jak na @ a i bombelkuje w lewej pachwinie albo jajniki zobaczymy co lekarz powie troche się denerwuje bo stres zawsze jest to jest moja druga ciąża ale po 10 latach to tak jak pierwsza pozdrawiam trzymaj się mam nadzieje ze ktos jeszcze do nas dolaczy i będziemy miały mnóstwo tematów

filonka

filonka

W sumie to może i ja dołączę ale chyba będę na dwóch forach bo na jednym kalkulatorze mam koniec lipca, a na drugim 1 sierpień ;D
W piątek odebrałam wynik z środy na krew beta-hcg i wyszedł 4 tydzień, jutro idę do lekarza, ale nie wiem czy to nie za wcześnie??
To nasze pierwsze dziecko, więc wszystko dla nas jest nowe i wyjątkowe ;D
Pozdrawiam wszystkie Mamy!

42035 filonka Kobieta, 35 lat, Siepraw
~Juskaaaaa

~Juskaaaaa

Cześć dziewczyny, z sentymentem patrzę na tytuł forum, sierpnióweczka 2014 sie kłania :)
Kalafiorki miałam taka sama datę jak Ty :) 26.07 z om a 05.08 od lekarza, urodziłam dokładnie 26.08 :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnego i bezproblemowego przejścia przez ten ciążowy czas :*

~Juskaaaaaaaa

~Juskaaaaaaaa

Chyba nie jest mi dane napisać :) 26 lipca.... przepraszam za zaśmiecenie ;)

izkuś

izkuś

Melduję się właśnie zrobiłam test i są dwie kreseczki

41034 izkus Kobieta, 33 lata, Kraków
filonka

filonka

izkuś - Gratulacje!
Ja wczoraj byłam u Gin i jak powiedziała z dobrych informacji to ta, że jestem w ciąży i ciąża jest w macicy, reszta za wcześnie bo tylko pęcherzyk było widać,
z tych do obserwacji to torbiel na prawym jajniku dlatego kolejne usg za 10dni
jak na razie kiepsko śpię w nocy, bolą piersi i czuje podbrzusze, na szczęście brak mdłości!
Pozdrawiam wszystkie mamy!

42035 filonka Kobieta, 35 lat, Siepraw
ania0704

ania0704

melduje się i ja:) z om wychodzi mi ze około 7 sierpnia zostane drugi raz mama. Ale do lekarza idę dopiero 12 grudnia bo w Niemczech predzej niz w 7tc nie zapiszą na usg.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

42058 ania0704 Kobieta, 28 lat, choj