Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pola-88

Hej:)

Dobra Wróżko, jestem!! Bardzo dawno mnie nie było:-O  teraz wszystko można zrzucić na wirusa, więc to przez niego:D

W międzyczasie jak mnie nie było, Dziecie mi dorosło  i już 5!!!!! Lat ma:-O  kiedy to zleciało?? Wczoraj przypomniałam sobie maj sprzed 5lat i oczywiście prawie nie beczalam:P 

W niedzielę uczcimy urodziny tortem, w kameralnym gronie, ale zawsze to jakas rozrywka: D

U nas odpukac, tfutfu, zdrowo:) odkąd Iza nie chodzi do przedszkola jest cały czas zdrowa, tfutfu.  Czy Wasze Przedszkolaki tęsknią? Iza nic a nic i aż boję się jaka bedzie reakcja po tak długiej przerwie. 

A co u Was słychać? 🙂

Miłego dzionka:)

Odnośnik do komentarza
Gość Panifionaaa

O boziuu co tu się narobiło ? 

Zglaszam obecność, co tam u Was słychać ? 

U nas leci do przodu, Justyna dorosła dziewczyna 5 lat skończyła 🙈 za szybko rosną te dzieci. Dawid to mały terrorysta, aż boje się co z niego wyrośnie 😄

KORONA ciężki temat na szczęście nas choroby omijają szerokim łukiem. 

moje dzieci do przedszkola przyjęte i od września zaczynają przygodę,o ile Justyna się nie może doczekać tak Dawidowi coś nie w ząb z tym 🙂

 

Pogoda coś do Bani ostatnio a wczoraj to taaaka burza u nas była że jak nigdy się burzy nie boje tak wczoraj tego strachu o swój dorobek doświadczyłam.

Ale nawet lepiej że trochę chlodno to odpocząć można , bo jak przyjdą pogody to znów się znacznie, warzywnik, trawnik, ogród itd i znów będę padać na pysk wieczorem i nie wiedzieć jak się nazywam 🙈

 

wszystkiego dobrego Wam życzę. Odzywajcie się częściej 😊

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...