Przedszkolaki

Lutowki 2015:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Marti84

Marti84

Tak się zastanawiałam kiedy się ten wątek pojawi... i oto jest :) Ja również witam wszystkie lutowe Mamusie :) Życzę zdrówka, dobrego nastawienia i niezapomnianych wspomnień z tego okresu. Styczniowa mamuśka :)

--

Tabelka :)
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIytLA0NFKyBlwwFZEC1A,,67.png

39174 marti84 Kobieta, 35 lat, Jaworzno
Madlenka

Madlenka

Kf2009 na pewno! Tył tylko kwestia czasu i pojawia sie tłumy mamusiek i juz nie bedziesz sama :D jeszcze raz gratulacje! :D

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

38898 madlenka Kobieta, 33 lata, .
Carolineee

Carolineee

Gratulacje dla przyszłych lutóweczek :) Jak zakładałam wątek Grudnióweczek 2014 to na początku byłam sama, potem po dniu albo dwóch dołączyła kolejna, kolejna i tak już zapisałyśmy jakieś 170 stron, więc powoli kobietki będą dołączać :) Pozdrawiam, Grudnióweczka 2014 :)

--

Grudniowe Mamusie 2014 :)
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37krhmckcu506g.png

37899 carolineee Kobieta, 25 lat, Lublin
kf2909

kf2909

Widze ze dużo się tutaj dzieje wiec na pewno nie lada dzień jakas szczesliwa lutowa przyszla mama do mnie dolaczy:)

--

Tekst linka

39440 kf2909 Kobieta, 38 lat, niemcy
Malyna

Malyna

powodzenia dziewczyny:)!! 3 mam kciuki za kazdą fasolke!:) dopiero co powstały stycznióweczki a tu już lutówki:D super!!:) pozdrawiam Listopadówka:D

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

38682 malyna Kobieta, 34 lata, Lubin
inka30i

inka30i

Witajcie,
Od 7 miesięcy staramy się z partnerem o dzidzie.
Wczoraj test wyszedl pozytywny. Jestem w 4+5 czyli 5 tydzień ciąży.
Jestem bardzo szczęśliwa, czytałam tyle o obawach itd. Ja tego narazie nie odczuwam. Nie wiem może poprostu dalej nie wierze w to że się udalo.
Jak u was wygląda ten pierwszy okres?
U mnie to tydzień po zaplodnieniu odrazu zgaga wystąpila i sutki stały sie bolesne. A w chwili spodziewanej miesiączki nie bolały mnie plecy co było dziwne jak na mnie. Od terminu miesiączki mam też nudności po wstaniu z łóżka ale pije wode leże jeszcze i przechodzi.
Nie moge doczekać się usg ale to po 18 bo chwilowo jestem za granicą i nie mam możliwości.

--

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

39490 inka30i Kobieta, 35 lat, Warszawa/Füldabruck
kf2909

kf2909

Hej inka30i ciesze się ze mogę przywitać pierwsza przyszla lutowa mamusie:)GRATULACJE!!!Jeżeli chodzi o objawy to ja na razie mam tylko strasznie meczace bole w dole plecow i bole jak miesiączkowe w podbrzuszu,do tego tkliwe piersi i już staniki robia się za male no i szybciej robie się zmeczona,wiec chodze spac razem z moja kochana pięciolatka:)Ja jestem już po pierwszym Usg no i widziałam fasoleczke:)16.06 mam kolejne Usg i może uda mi się uslyszec bicie małego serduszka:)A tobie zycze miłego dnia i wypoczynku.Mam nadzieje ze będziesz często odwiedzać forum abyśmy mogly dzielic się swój radoscia:)Pozdrawiam.

--

Tekst linka

39440 kf2909 Kobieta, 38 lat, niemcy
inka30i

inka30i

Oh ciesze sie że odpisałaś. Teraz już nie będe sama. To takie budujące.
Ja też czuje się bardziej senna w ciągu dnia i wejście po kilku schodkach jest dla mnie wysiłkiem ponad norme. W nocy mam dziwne sny, dziś słyszalm dziwny dzwięk który mnie obudził i oberwało sie mojemu partnerowi bo myślałam że to on generuje te dzwięki, a zazwyczaj przesypiam noce. Do usłyszenia i Tobie też miłego dnia życzę

--

inka30i

inka30i

Szwagierka straszyla mnie że w ciąży będe miała dużo śluzu a tu praktycznie sucho jak przed @ 2 dni, tyle że teraz to już trwa ponad tydzień i myśle. że tak zostanie. ,
Jestem rozkojarzona co chwila coś zapominam, znacznie zwolniłam obroty. Apetyt ok. Od niedawna męcząmnie zapachy i chałas.
Zastanawiam sie też co moge a co nie moge jeść, czy powimnam ćwiczyć czy nie, strasznie boje sie poronić. To moja pierwsza ciąża, wyczekiwana i upragniona.

--