Przedszkolaki

Sierpień 2009

Odpowiedzi znajdują się poniżej

qlczak

qlczak

ania_83
hej, u nas ok, upał na dworze, więc raczej siedzimy w domciu, po południu wyskoczę na zakupy, bo urodzinki zbliżają się wielkimi krokami, w sobotę będziemy mieć rodzinkę, dziadków i chrzestnych Mikołajka, a w niedzielę znajomych, podzieliliśmy na 2 dni imprezę, żeby się nie gnieść, mam już ustalone menu, zrobiłam listę, teraz trzeba wyciągnąć kasę z konta (niestety::(:) i pojechać i to wszystko kupić

ja też tak :Oczko:

ania_83
udało się zagłosowane, jeszcze raz się zarejestrowałam, może coś wczoraj źle zrobiłam, po tym prasowaniu może mi się jakieś styki przegrzały

ja też musiałam dwa razy, bo za pierwszym coś nie akceptowało

kasiunia i dobrze, że się choróbsko nie potwierdziło, zdrówka dla taty.

U mnie też upał ::(: ponad 30 stopni znowu

3208 qlczak Kobieta, 0 lat, PL
ania_83

ania_83

o rany jaki upał, ja już zakupach, zostało mi tylko mięsko, napoje, owoce, ale to już w sobotę kupię, żeby świeże było
jutro mam fryzjera, będę się farbować a potem zabieram się do roboty, chatę muszę ogarnąć i już podszykować niektóre rzeczy, Mikołaja zabierają jutro moi rodzice, może nawet wezmą go na noc, rozważają, żeby zabrać go na działkę, ja się zgodziłam, ale od razu smutno mi się zrobiło, że jak to noc bez niego, byłabym się wyspała od roku bez pobudki, a mi smutno, no jaki dziwny los kobiety:oczko:

będę robić nowe ciasto, przepis wygląda smakowicie i podobno tak smakuje, ale ja osobiście nie jadłam, jak wyjdzie to dam Wam przepis

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

2577 ania-83 Kobieta, 36 lat, Radomsko
ferinka

ferinka

Witam prawie po urlopowo :) :lol:

Na wyjeźdźcie było bosko :):) Choć nie ukrywam że żałuję iż krótko. Poznałam masę świetnych ludzi :)
U Mnie w życiu prywatnym wiele zmian, oby wszystko pomyślnie się już toczyło bo ciężki ostatnio był okres.
Oli super, świetnie się rozwija, mądrala i cwaniaczek :)

Ja na razie robię przetwory: ogórki, dżemy, soki, tylko dla nas. Ostatnio byłam na grzybkach, sporo ich u Mnie :) więc zasuszyłam i pachną w pojemniku :) jeszcze potrzebuję sporo grzybów bo chciałabym zamarynować :) Wszystko jest moim debiutem, ale smakuje innym więc jest dobrze:)
Poczytałam tak szybko kilka stronek:

Tosiu
było cudnie, szkoda że tak króciutko :( Ale jest tego plus, potrafię rozstać się z Olim nie myśląc o nim cały czas, czyli psychicznie i fizycznie odpoczęłam :)

Kasiu gratuluje postępów maluszka i oczywiście zdrówka dla taty, wierzę że będzie dobrze:)

Izak, już ci zrobiłam ołtarz, ciężka nie jesteś więc jakoś cię wyniosę :) Za nie długo zbieram się do zrobienia książeczki bo małemu powoli stuknie roczek :)

Aniu, trampeczki super :) Też takie kiedyś kupię maluchowi. Aniu, czekam na przepisik :)

MM a ty gdzie ??:P:P

mpearl
szkoda, że nie kupił Hani tej koszulki o której pisałaś :)

madzia głosik poszedł :) Jak tata? z tego co kojarzę to było potem już ok, a teraz?:)

Zana a u ciebie co tam kobietko ?:)

Wszystkim życzę miłego wypoczynku jak ktoś jest w trakcie wczasowania lub jeszcze przed :)

I wszystkiego naj dla wszystkich maluszków tych co już miały swoje urodzinki roczku i tych co są przed:)

--

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.png http://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

4392 ferinka Kobieta, 34 lata, Kraina szczęścia ;*
Izak1979

Izak1979

Feri gdzieś Ty sie podziewała...super, ze juz jesteś.

--

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

2834 izak1979 Kobieta, 0 lat
ronia

ronia

qlczak
Pustki, pustki.
Nic do poczytania. ::(:

meldun :)

808 ronia Kobieta, 35 lat, Za górami za lasami za dolinami
madziaas

madziaas

ronia
qlczak