Skocz do zawartości
Forum

Brak umiejętności zabawy


sylwkali

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna 19

Czy córka ma kontakt z dziećmi, a może najczęściej przebywa z dorosłymi i dlatego nie umie wymyśleć swoich zabaw. Mojego męża siostrzeniec do 3,5 lat teżnie umiał bo częściej był z dorosłymi teraz się poprawiło

Odnośnik do komentarza

Jak najczęściej powinnaś jej umożliwiać zabawy z rówieśnikami, i proponuję zakazać telewizora albo wprowadzić jakieś ograniczenia, to nie dobrze że takie młode dziecko już przesiaduje przed tv, sama miałam podobne problemy tylko że z komputerem. A kiedy mała pójdzie do przedszkola? Nie ma rodzeństwa i kuzynek?

Czy wesele w hotels in lublin będzie drogie?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i dobre rady. Mała chodzi do przedszkola, wychodzę też z nią na spacery, place zabaw itp. Rzeczywiście zabroniłam tv. Ogląda tylko ok 0,5 godz. dziennie bajki przed spaniem. Dodatkowo zaczęłam jej drukować rysunki do kolorowania tematyczne, zadania logicznego myślenia (np.wyszukiwanie różnic, labirynty itp.). Małymi kroczkami widzę jakieś zmiany. Ostatnio sama nawet sięgnęła po zabawkę i zajmowała się nią ok.godziny. Nadal są to małe kroczki, ale widać już światełko w tunelu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...