Przedszkolaki

Ciekawe gry planszowe dla przedszkolaków!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

zmagda

zmagda

Fajny pomysł na urozmaicenie dziecku popołudnia takie gry, może cos kupię z tych waszych propozycji ;)

54852 zmagda Kobieta, 36 lat, Tubądzin
aga21

aga21

dziś sąsiad przyniósł takie kostki do gry, konkretnie 9 ,nazywają się Story Cubes, nie są drogie z tego co patrzyłam na necie, Chodzi o to żeby rzucić kostkami i z rysunków na nich ułożyć hisotrię. świetnie rozwijają wyobraźnię :) do tego ostatnio odkryliśmy dixit, też pobudza wyobraźnię:)

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś
~Radacyjna

~Radacyjna

Nie znam tej gry, ale z pewnością zobaczę co to i może kupię. Ja ostatnio kupowałam dla dziecka fajne zabawki w sklepie pastelove.eu mają tam naprawdę fajny wybór ładnych i dobrych jakościowo zabawek.

aga21

aga21

Radacyjna sprawdź w Tigerze bo też są te kostki i są tańsze, ale jest ich tylko 6. w tym Story Cubes jest 8, ale w empiku np kosztują 40 zł! gdzie na necie można je znaleźć połowę taniej .

nikolina55

nikolina55

Syn mojej kuzynki bardzo lubił grać w grzybobranie, ale szybko mu się ta gra znudziła, teraz króluje u niego chińczyk.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
aga21

aga21

U nas kolejna nowość, dostaliśmy dobble :) gra na spostrzegawczość, super sprawa :) oprócz tego robimy dużo eksperymentów :) synkowi bardzo się to spodobało :)

~koralowa123

~koralowa123

mój syn ma fazę na bramkę piłkarską, kupiliśmy [reklama usunięta]. na razie nic innego go nie interesuje :) choć kupowaliśmy mu wcześniej planszówki. pewnie do nich wróci później