Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MilkaKarmelowa

~MilkaKarmelowa

Prezenty dla dzieci to coś wspaniałego! Wciąż mnie coś zadziwia i odkrywam coś nowego! Odchodząc od tego, co promują aktualnie TV postanowiłam zainteresować się trochę innym typem zabawek. Może już o tym słyszeliście, ale zaciekawiła mnie metoda montessori i zabawki kreatywne, drewniane, rozwojowe... coś ja na stronie np. pankotek.pl
Myślicie, że to dobre pomysły?

~karlo80

~karlo80

Drewniane zabawki są ciekawe i wytrzymałe, ja polecam również puzzle wykonane z grubej tektury, stworzone włąsnie dla małych dzieci.

~susan

~susan

mały chłopiec na pewno ucieszy się jak zabawka będzie jeździła/ wydawała dźwięki/ jak będą w niej elementy do przesuwania. Puzzle też są fajne :) oczywiście dostosowane do wieku dziecka, takie gdzie obrazek nie jest skomplikowany

ja36

ja36

ja polecam zajrzec na www.bibabu.pl
nie zdazyło mi sie żeby nie kupic tam czegos na parwdę fajnego...niebanalne pomysły na fajne i kreatywne prezenty dla dzieciaków ...moim dzieciakom zawsze sie podobają prezenty od nich...:):) myslę że znajdziesz cos odpowiedniego i dziecko bedzie zachwycone...:)

49709 ja36 Kobieta, 40 lat, kraków
~fellada

~fellada

ja ostatnio kupiłam dzieciom kostkę dice+ dzieciaki szaleją a ja im nie zabraniam dostępu.

weronika357

weronika357

Jestem zwolennikiem zabawek edukacyjnych i staram się zawsze takie wybierać. Niedawno kupiłam swoim dzieciom bum bum rurki. Świetna zabawka, instrument muzyczny. Dzięki nim można wymyślać przeróżne zabawki. Dzieci są zachwycone.

50164 weronika357 Kobieta, 36 lat, Bydgoszcz
~filemonica

~filemonica

dice+ to też rozwijająca zabawka więc spokojnie można kupić dzieciom i patrzeć jak się nią bawią, u mnie zapanował spokój odkąd dzieci mają tą kostkę.

~filemonica

~filemonica

uważam, że każda zabawka będzie dobra nawet elektronika, pod warunkiem że dzeici będą z nich korzystać w rozsądnej ilosci, moje dzieci bawią się elektroniczna kostką dice+ ale w rozsądnych ilościach, zawsze maja z góry określony czas jak długo mogą grać, uważam, że nie można im ograniczać dostępu do takich nowinek bo to szkodzi ich rozwojowi.