Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bowinka

Bowinka

A tak w ogóle zbliża się majówka - to idealna okazja żeby gdzieś pojechać :) http://socialstats.pl/image-33.png

39055 bowinka Kobieta, 34 lata, Wrocław
Ann.86

Ann.86

Chrześniak na pewno ma dużo zabawek więc na pewno ciężko coś kupić. Proponuję jakieś zabawki kreatywne, rozwijają wyobraźnię i naprawdę wciągają bardziej niż zwykłe zabawki. Możesz kupić np masy plastyczne lub piasek kinetyczny, może tego jeszcze nie ma :)

45247 ann-86 Kobieta, 33 lata, Trzebinia
~Maja7

~Maja7

Jak widać nie tylko muzea biorą udział w tym wydarzeniu, super okazja dla wszystkich rodziców żeby pokazać dzieciom najciekawsze miejsca w mieście lub okolicy. Z własnych doświadczeń wiem, ze jest mnóstwo atrakcji przewidzianych i najlepsze jest to że wszystkie darmowe.

~żelek

~żelek

Ann.86
Chrześniak na pewno ma dużo zabawek więc na pewno ciężko coś kupić. Proponuję jakieś zabawki kreatywne, rozwijają wyobraźnię i naprawdę wciągają bardziej niż zwykłe zabawki. Możesz kupić np masy plastyczne lub piasek kinetyczny, może tego jeszcze nie ma :)

a słyszałaś może o elektronicznej kostce do gry? to jeden z tych gadżetów który jest naprawdę bardzo kreatywny i rozwija nowe możliwości dzieciom jeśli chodzi o gry.

nikawa

nikawa

Odkryłam wczoraj ciekawą grę, w którą mogą spokojnie grać dzieci od ok. 2,5 r.ż.
TORTELIKI (Piatnik). Zachwyciła mnie swą prostotą. I cena nie jest najgorsza ;)

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
Margeritka

Margeritka

zestaw klocków lego duplo, rowerek biegowy lub jakiś inny, huśtawka, piłka do skakania, hulajnoga, zestaw do piachu (np. lody, w ogóle jakiś mniej tradycyjny) przed dniem dziecka jest masę promocji

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
~ania55

~ania55

Witajcie, robie na szydełku opaski, kocyki przytulanki i różne inne rzeczy na zamówienie. Jeśli jest ktoś chętny to prosze pisać na adres : anula104@onet.pl

~poradnik

~poradnik

Ja moge podsunac pomysl koszulki lub bluzki z jakims fajnym tematen. Moze jakis ulubiony mis, lalka, zabawka, etc. Ja mialem problem z wyborem ciekawego upominku i wlasnie cos takiego wymyslilem:) Generalnie po konsultacjach skorzystalem ze stronki tylkomalowane.pl Maja fajnhy wybor kolorow, rozmiarow, trzeba Im wylko wyslac jakis swoj pomysl na to co ma sie znalezc na np. koszulce, albo po prostu wyslac zdjecie tego co ma tam wydniec:) PZDR.

~żelek

~żelek

moje dziecko ma 5 lat i spokojnie obsługuje kostkę DICE+ bo jej obsługa jest po prostu banalna, nawet najmłodsze dzieciaki bez problemu sobie z tym radzą.

marysia7484

marysia7484

Dobry pomysł to zabawki interaktywne, kupowałam takie chłopcu w tym wieku i był zachwycony. Zajrzyj na http://bajdocja.pl/, mają szeroką ofertę i niskie ceny, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

46329 marysia7484 Mężczyzna, 33 lata, Warszawa