Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mamciaadamcia

mamciaadamcia

ja ostatnio na jakimś forum znalazłam bardzo fajną podpowiedź na prezent dla 3 letniego chłopca. Duża plastikowa koparka, z siedziskiem, na którym można usiąść, odpychać się nóżkami i jechać :)
kupiłam coś takiego dla synka koleżanki, wcale nie kosztowało dużo, bo 169 zł z przesyłką. Maluch zachwycony, ale wpakowałam się nieziemsko, bo potem musiałam z maluchem zasuwać po korytarzu 2 godziny tam i powrót, tam i powrót :) najważniejsze że był zadowolony i radosny

--

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

59560 mamciaadamcia Kobieta, 29 lat, Sędziszów
małgosiaczek

małgosiaczek

no faktycznie z prezentami dla maluchów jest spory kłopot. Sama zawsze głowie się co kupić. Zerknij na stronę https://malafabryczka.pl/ - tu znajdziesz zabawki oraz artykuły dziecięce robione ręcznie. Moze coś wpadnie Ci w oko :) Ja czesto od nich cos zamawiam bo mają rzeczy wyjątkowe i niepowtarzalne.

42863 malgosiaczek Kobieta, 34 lata, KRaków
elkawik

elkawik

Ja ostatnio czteroletniemu chrześniakowi sprawiłam malutki prezencik - z racji tego, że odkąd chodzi do przedszkola czasem dostaje malutkie "kieszonkowe" w postaci 5zł itp, to dostał ode mnie swój pierwszy portfel, dziecięce znalazlam tutaj - myślę, że fajny prezent

59079 elkawik Kobieta, 36 lat, Warszawa