Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

etie

etie

Pojazdy RC, zabawki sportowe (golf, kręgle, rzutki na rzepy), gry planszowe i karciane, współczesne klocki, które są mobilne z aplikacjami mobilnymi takie jak App Toys Chicco. Po zbudowaniu zamku lub statku piratów, należy zeskanować grafikę na jednym z klocków, dzięki czemu zabawka ożyje na monitorze. Wybór należy do Ciebie, czy wybierzesz bardziej nowoczesną zabawkę, czy tradycyjną. Powodzenia.

24105 etie Kobieta, 34 lata, Warszawa
~hekka

~hekka

Dziewczyny - długopis Ting w zestawie z książką jest na Empiku za niecałe 170 zł. Czy waszym zdaniem to dobra cena? A jeśli nie, to ile powinnam zapłacić, żeby ta cena rzeczywiście była dobra? Jak szukałam w Google to nie widziałam jakoś specjalnie tego długopisu w innych sklepach. Czy inne sklepy go mają?

kassica

kassica

Chłopcy chca naśladowac rodziców, wiec fajny prezent jest zabawka na akumulator, swiatła, dźwięki , hamulec, biegi, kurcze taki jak samochód taty:) Niesamowita radosc dla dziecka,
różne modele
-Policja
-Straż pożarna
-licencjonowane Audi BMW , Masarati, Mercedes

56229 kassica Kobieta, 38 lat, Nowy Targ
~reniawierzchowska

~reniawierzchowska

A może jakiś fajny komplecik np. spodenki i koszulka? Ja taki prezent zrobiłam ostatnio wnusiowi pod choinkę [reklama usunięta].

~Werka90

~Werka90

Może jakieś zabawki? Chłopcy zawsze lubią się bawić jakimiś koparkami czy dźwigami ;) Ja kupowałam synkowi przyjaciółki na urodziny taki dźwig z [reklama usunięta] i mój synek był tak zazdrosny że musiałam jemu kupić taki sam hahaha

~alicjaelblag

~alicjaelblag

Może ubranko ? Polecam sklepy internetowe np. www.hm4baby.pl zamówiłąm u nich ostatnio super komplecik dla chrześnicy :)

~alicjaelblag

~alicjaelblag

Może ubranko ? Polecam sklepy internetowe np. hm4baby.com zamówiłąm u nich ostatnio super komplecik dla chrześnicy :)

~AgatkaKolasik

~AgatkaKolasik

na misiedwa kupowałam ostatnio taką fajną lodz podwodna dla synka. Jest nia zachwycony, a ja tez mam z tego korzysci, bo maly z radoscia chodzi do kąpieli ;)

~obywatelmarta

~obywatelmarta

ja zawsze wyszukuję takich kreatywnych zabawek, najlepiej angażujących jeszcze rodziców :) Ostatnio szukam pisaków którymi można malować po t-shirtach a jak się je zaprasują, to zostają już na stałe. Świetna sprawa:)