Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Zoffy

Zoffy

Ciuchcie ,,Tomek i Przyjaciele" to popularna opcja, 3-latek jest już chyba wystarczająco duży na taką bajkę :)

54942 zoffy Kobieta, 32 lata, Warszawa
Monisia1988

Monisia1988

oczywiście, że trampolina :D Moja dwu i pół latka uwielbia skakać! najbardziej na świecie kocha swoją trampolinę!
polecam firmę http://www.ldtpolska.pl/
dobra jakość i przede wszystkim bezpieczne :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

39710 monisia1988 Kobieta, 31 lat, Warszawa
aga21

aga21

ali.cja a to jest w celu jak dziecko, nie umie samo jeździć na rowerze? bo mój już potrafi, szybko załapał po biegówce i tak myślę, że dla mnie to bezsensu kupić takie coś ;p Ale zostając w sportowym temacie prezentowym, super prezentem jest wędka :D ale nie taka zwykła dla dorosłych ;p Syn dostał właśnie na 3 urodziny z Chicco taką wędkę, do której jest dołączona podkładka na którą trzeba stanąć, i "łowi" się 4 zwierzątka, wędka do tego wydaje dźwięki. Bardzo się cieszę na tą zabawkę bo po domu wala się pełno nie przydatnych a ta uczy koordynacji i równowagi z czego jestem bardzo zadowolona :)

• co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_58701.jpg
50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś
~limeria

~limeria

Jest wiele opcji prezentowych:
pluszak
klocki
jakieś ubranko ( o ile oczywiście wiesz jaki maluch ma rozmiar)

Jest wiele opcji prezentowych:
pluszak
klocki
jakieś ubranko ( o ile oczywiście wiesz jaki maluch ma rozmiar)

PWN ma sporo ciekawych zabawek edukacyjnych. Dla najmłodszych jak również i troche starszych dzieci ( nic nie zaszkodzi jak kupisz coś dla 2 czy 3 latka - dziecko szybko rośnie)
Fajna jest paczka puchatka [reklama usunięta]

Mari.Wu90

Mari.Wu90

Jak nie wiadomo, co kupić, to zawsze warto wybrać książkę! teraz furorę robią te obrazkowe, pozbawione tekstu, bardzo szczegółowe, które dziecko może oglądać, opowiadać po milion razy i się z nich uczyć.

56236 mari-wu90 Kobieta, 29 lat, Gdańsk