Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ulka31

~Ulka31

a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy

Betti112233

Betti112233

~Ulka31
a co ze starym jak świat pluszowym misiakiem, dzieci już nie cieszą takie zabawki? teraz właśnie na przepisnaszycie bardzo fajnie było wyjaśnione jak takiego misia samodzielnie zrobić i naprawdę nie trzeba jakichś ogromnych umiejętności a trochę zapału i myślę że taki prezent każdego szkraba ucieszy

Popieram :D Też daję często pluszaki, czy to mojej córce czy chrześnicy albo dzieciom znajomych - można się przytulić, pluszaki to zawsze dobry pomysł, nawet jeżeli miałyby leżeć przy łóżku ;)

53835 betti112233 Kobieta, 34 lata, Łódź
happymom

happymom

Jeśli to typ spokojnego dziecka, to może Miś Podróżnik z Chicco? Nie wiem czy widziałaś go - opowiada w języku polskim i angielskim krótkie historie o swoich podróżach oraz śpiewa. Dziecko samo wybiera o jakiej podróży chce słuchać, bo Miś ma w plecaczku karty, które umieszcza się na jego brzuchu - każda karta to inna wyprawa. Moja córka (choć nie jest bardzo "spokojnym" dzieckiem) bardzo go lubi :)

50734 happymom Kobieta, 29 lat, Kąkolewo
Silviana

Silviana

Ostatnio modne zaczęły się robić zabawki robione według rysunków dzieci. Wyglądają czasem komicznie, ale myślę, że to naprawdę wyjątkowy prezent i warto nad tym pomyśleć.

53863 silviana Kobieta, 31 lat, Bydgoszcz
lilithbb

lilithbb

Mój syn w tym wieku uwielbiał autka Wader z drogami i szlabanem, oprócz tego tory z ciuchciami na magnes takenplay, pierwsze puzzle, gry planszowe :)

--

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

23549 lilithbb Kobieta, 36 lat, Rajcza
~viviennka

~viviennka

Tu jest podział na wiek, więc łatwo coś kupić stosownego http://jokomisiada.pl/ w dodatku to sklep internetowy, więc rodzice docenią, wiadomo : ) Moje małe najbardziej lubi klocki i puzzle, godzinami może układać swoje konstrukcje :)

fiolla

fiolla

O zabawkach tworzonych z rysunków dzieci słyszałam, to świetny pomysł. Widziałam nawet gdzieś na fb stronę Polki, która się takimi rzeczami zajmuje. Na czasie są też wszelkiego rodzaju gry/ zabawki rozwijające umysł i kreatywność. Układanki, rysowanki, klocki...

53944 fiolla Kobieta, 31 lat, Warszawa