Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MatyldaRo

~MatyldaRo

do końca września 2016 r., przez wakacje na pewno znajdzie się czas żeby pojechać

modrzewia

modrzewia

Moim zdaniem najlepsze i najbezpieczniejsze prezenty to książki. Zabawek nie mam już gdzie wkładać, a ksiązki zawsze sąmile widziane :)

52832 modrzewia Kobieta, 32 lata, Warszawa
danusiaa

danusiaa

Tyle jest ciekawych zabawek, książeczek i ubranek że naprawdę jest w czym wybierać.

52936 danusiaa Kobieta, 30 lat, Radom
dziendziecka

dziendziecka

możesz kupić pakiet kilku koszulek z nadrukami jego ulubionych bohaterów z bajek lub zabawnymi napisami, w których będzie mógł wychodzić do przedszkola :) Bardzo fajne wzory widziałam na [reklama usunięta] jest z czego wybierać, a cena według mnie nie jest wygórowana :)

52550 dziendziecka Kobieta, 34 lata, Kraków
kasjot

kasjot

Samochody dla dzieci są ciekawym prezentem już nawet dla roczniaków, które w autku sterowanym przez opiekuna bawią się świetnie, Do tego migające światełka i melodie uruchamiane przyciskiem to dla maluchów nie lada gratka. Taki pojazd na akumulator to nie tylko zabawka to też forma narzędzia edukacyjnego, które pomaga wprowadzić troszkę starsze dziecko w świat motoryzacji czy zobrazować i nauczyć podstawowych zasad ruchu drogowego. Nie zapominając oczywiście o tym jak ogromną frajdę sprawiają takie auta dzieciakom!!!
Duży wybór samochodów dla dzieci znajdziecie Państwo w naszym sklepie:
[reklama usunięta] Zapraszamy

53359 kasjot Kobieta, 35 lat, Warszawa
~gemera

~gemera

No nie wiem aby gra komputerowa była dobrym pomysłem na prezent dla dziecka.... Na pewno nie taka skomplikowana Jeśli już pozwalasz dziecku grać to niech bedzie to mądra gra, w której układa sie klocki
[reklama usunięta]

Na przyklad taka kocia układanka.

~maniawro

~maniawro

Ja niedawno kupiłam synkowi mojej siostry super misia z Orange Toys polska, maluch był zachwycony :)
[reklama usunięta]

~ania ania1

~ania ania1

Myślę, że czapeczka krasnala by się dziecku spodobała najbardziej, kupiłam taką ostatnio z Fabryki Wafelków, bo była promocja -45%, taki rabat już jest odczuwalny, prawie połowa ceny. Jest dwustronna, otula bardzo dokładnie, tak jak szalik i czapka w jednym. Można ją nosić dwustronnie.

Wywijaska

Wywijaska

Mój synek lubi różne gry, dlatego na pewno wśród prezentów a trzecie urodziny znajdą się np. takie z nauką literek czy inne dostosowane do wieku. A w długie jesienne i zimowe popołudnia to pozwala trochę zająć malucha

44477 wywijaska Kobieta, 37 lat, wielkopolska