Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zaś mała szaleje jak poparzona;/ wszystko mnie boli, jest baaardzo nisko i nie wiem czy nie próbuje się wbić w kanał i dlatego tak to boli.W kanał i tak się nie ma szans wbić, muszę z lekarzem jutro pogadać niech zobaczy o co jej chodzi;).Teraz śpi, ale zaraz wpadną Panie w białych fartuchach i będą tętno sprawdzać i mi ją obudzą;/.

u nas kolejne dziecko urodzone, bo było słychać płacz dziecka:) dziś dzień porodów chyba:)

Odnośnik do komentarza

Moj tez jest strasznie nisko, wbija mi sie strasznie, tak ze czasem usiasc nie mogę...

No to zakończyłam w swoim życiu kolejny etap. Zamknelismy Żabkę. Jutro jeszcze inwentaryzacja i oczekiwanie na rozliczenie, a z tego co wiem to troche potrafi im się zejść... Ale to już Krzysiek będzie ogarniał, bo formalnie on jest Ajentem, a praktycznie ja większość robiłam.
Teraz mi zostało oczekiwanie na pieluchy, kupki itp. No i w końcu moģę ogarnąć swoją firmę! Tak się cieszę! Przez te kilka miesięcy była w przestoju, niestety zusy leciały, bo ubezpieczenia bym nie miała. Całe szczęście, że jestem jeszcze rok na niskim zusie :)

Pozdrowienia jeszcze z Żabki :*
(Krzyś ogarnia ostatni protokół likwidacji)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

Usciski i zdrowka zycze gosi i biance no i tatusiowi

Przede mna chyba zle noce jakos nie chce isc do szpitala. mala mi sie wlasnie wierci, kluje mnie cos w lewym biodrze od tylu i rwie mnie lewa noga jakby mi przemarzla, chyba zaczynam odczuwac ciaze, ale poradze sobie chyba :P

Dobra to ja sie zegnam, bo nie mam neta w tel. i bede odcieta chyba że wifi szpitalne zadziala.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

beata j ja mam niski zus do czerwca 2015, ale jak urodze to zawiesze nie będę musiała skł zdrowotnych płacić, a mąż nas ubezpieczy u siebie w pracy.

Jakiś słabszy mam dziś dzień nie wiem chyba ciśnienie niskie albo brak słońca....

wczoraj poskarżyłam się lekarzowi, że młoda mnie kopie i za bardzo boli to dostałam nospę domięśniowo w tyłek;( już chyba wole się nie odzywać, bo jeszcze mi kroplówkę podłączą i dopiero będę jęczeć,
magalena3 powodzenia!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

smile2 ja właśnie nie wiem jak z tą obecnością męża przy porodzie - z jednej strony już go prawie przekonałam- powiedział że będzie ze mną (choć trochę niepewnie to zabrzmiało) ale z drugiej strony ja sama do końca nie wiem czy chce, czy mnie nie będzie denerwował tylko bardziej. W sumie przekonywałam go trochę z przekory, bo denerwowało mnie to że swoją decyzję opiera na błędnym przekonaniu że będzie musiał "tam" patrzeć - niby wie że to nie tak ale nawet jak powiedział że będzie to zaznaczył że nie będzie tam patrzył a ja mu na to że przecież to tak nie jest a on że wie,ale... i takie to myślenie. On też chyba nie chciał bo się boi widzieć mnie jak się zwijam z bólu i tej bezsilności że nijak nie może mi pomóc - mam jednak nadzieję że będzie pomocny że jego trzymanie za rękę czy pomasowanie pleców mi pomogą i to chyba taka więź większa..nie wiem sama - niech któraś która to przeżyła opisze to, coś doradzi. Dziś na wizycie jak da radę to spytam lekarza czy może wyjaśnić mojemu mężusiowi jak to wygląda naprawdę - w końcu jak lekarz mu powie to zawsze inaczej.
jana3 ja sobie nie wyobrażam iść z kimkolwiek innym do porodu niż mąż - chyba nie czuje po prostu z nikim innym takiej bliskości żeby mnie oglądał w takiej chwili.

Melly teraz doczytałam że polecasz taki poród - chyba zresztą większość z Was. pocieszasz że te kilogramy mogą spaść szybko - ja mam jakieś 10,5kg na plusie - wiem że to niedużo ale bym chciała żeby spadło to i jeszcze więcej które nabyłam jeszcze przed ciążą

gosia_sz gratuluje córeczki, współczuję przykrych przejść i długiego pobytu w szpitalu - zazdroszczę że masz już małą przy sobie..ja mam termin na 20 września i zaczynam się bać że przenoszę i urodzę jako ostatnia

mamaali ale Ty się tam nasłuchasz - może stopery sobie zakup:)

beata.j dziwię się że dop teraz zamknęliście ten sklep -przecież Ty w każdej chwili możesz urodzić, ale może właśnie dlatego czas Ci szybciej mijał

U mnie ze spaniem lipa wciąż mnie boli macica i nie dość że przez to nie mogę się ułożyć to jeszcze czy to na jednym czy to na drugim boku leżę to mi uda drętwieją i boli:(

magdalena3 trzymaj się tam w tym szpitalu

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkp07w9asewgxw.png

Odnośnik do komentarza

Maidin, pewnie nadal by działał gdyby nie polityka firmy...

Mamaali, ale wiesz, ze pomimo zawieszenia to nadal bedzie cie obowiazywal ten czerwiec? Nie przedluza sie ten cudowny okres nawet jak zawiesisz. Dlatego warto sie zastanowić.

Wkurwia mnie burdel w domu... Straszny nieporzadek, a wczoraj musielismy dolozyc produkty z krotkim terminem, ktorego nowy wlasciciel na pewno nie przejmie. I wez tu z takim brzuchem posprzataj. Schylac sie nie moge, kucac tez nie, kolana mi wysiadaja... Ledwo co chodze, a szlag mnie trafia bo musze ogarnąć ten bałagan

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

maidin mąż wcale nie musi tam patrzeć, wystarczy że potrzyma cię za rękę aż do bóli partych, a po partych już sobie świetnie dasz radę.Chodzi bardziej o psychiczne samopoczucie, że ktoś kogo znasz jest z tobą.

beata j wiem, że tak czy inaczej nie zawiesza mi się ta przerwa, ale i tak pracować na macierzyńskim nie będę więc to bez różnicy, no z tą różnicą, że nie będę płacić tych prawie trzech stów na zdrowotne niech się pałują.Wystarczy, że podatek będą mi ściągać z macierzyńskiego .Tak z perspektywy czasu chyba wolałabym sobie na lewo robić niż działalność prowadzić i dzielić się z ZUS-em swoją ciężką pracą. Na razie mam rok na przemyślenia;)

Dziewczyny mam newsa!!;) Dziś miałam badanie , rozwarcie na 2 palce, szyjka skrócona miękka i jutro mam planowane CC.Nie ma miejsc na położnictwie więc jeszcze mają zadecydować czy jutro czy po jutrze.Więc te bóle z niczego się nie brały.Dziewczyny coś was niepokoi to lepiej to sprawdźcie.

Odnośnik do komentarza
Gość kornelka-pisze z kom

mamaali- o tyyyy ja też chce!!! Ale ci fajnie, pewnie juz na sama myśl jesteś szczęśliwa :) Niesamowita wiadomość, ogromnie zazdroszczę :)
Ja za 2tyg o tej godz bede juz przyjęta na oddział, a na następny dzień cc. Chyba że coś się ruszy wcześniej to wcale się nie obraze...

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie :)
Ja też mam bóle i klucia, ale jedyne na co moge liczyc w szpitalu to na opierdol i olewanie ze str lekarzy. No i do tego co lekarz to opinia (1 twierdzil ze szyjka na 2 cm, drugi ze wcale rozwarcia nie ma, trzeci znow ze jest ale na 1cm).
Tak na prawde chyba musze poczekac az zacznie ie cos dziac, zeby ktokolwiek, cokolwiek ogarnal...

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

mamaali - niezle:) dobrze wyszlo, ze jednak nie wypisalas sie ze szpitala na weekend. Troche Ci zazdroszcze ze to juz, ale sama jeszcze gotowa nie jestem!!! Serdecznie pozdrawiam i 3mam kciuki za pomyslny porod:)

Dziekuje wszystkim za wypowiedzi ad osoba towarzyszaca przy porodzie. Moj partner jest mocno na tak, ja chyba tez sie przekonam skoro macie pozytywne doswiadczenia i piszecie ze takie wsparcie jest bardzo wazne.

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2hdgex72wz7oq.png

Odnośnik do komentarza

maidin nie mam skończonego, ale lekarz stwierdził, że lepiej teraz dziecko wyciągnąć jak zaczyna się coś dziać, bo kiedy moje przeciwciała zaczną małą atakować to mogą nie poradzić sobie ze wszystkimi czynnikami i lepiej jak urodzę dziecko mniejsze które się rozwinie samo, niż chore i zakażone i ma racje.Młoda waży 2500kg więc w normie.

Smile racja! , jakbym się wypisała pewnie bym pobalowała na weselu a wtedy szyjka była by na maxa skrócona.W dodatku dziś ciężko było dostać się do kliniki więc pewnie miałabym problem wrócić a tak na spokojnie wszystko jest pod kontrolą.Dzięki! trzymaj kciuki przydadzą się;)

miałam EKG i dowiem się jakie znieczulenie dostane, ale mam nadzieję, że będzie to w krzyż. Na położnictwo jeszcze muszę lecieć żeby zapytać czy dają mleko czy mam sobie kupić.Już czuje te krzywe spojrzenia;) "jak to sztucznie będzie pani karmić..." ;) mam to w dupie, moje dziecko mój wybór !!!

Odnośnik do komentarza

to dobrze że dzidzia waży 2,5 kg - moja siostra urodziła przez cc w 35 tyg ale młody ważył tylko 1850g i musiał leżeć w inkubatorze do 2 kg...trzymam w takim razie kciuki

co do karmienia to ja mam zamiar karmić piersią ale absolutnie nie potępiam tych co nie chcą - żyj i pozwól żyć innym, każdy ma prawo decydować sam.trzymam kciuki w takim razie za pomyślne rozwiązanie

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkp07w9asewgxw.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny trzymajcie kciuki i chuchajcie ;).

Podobno mleko mają na oddziale i nie trzeba mieć swojego tak powiedziała dziewczyna która urodziła.Ciuszki tylko na wyjście trzeba mieć no i koszule do porodu dają sami.

Podobno przy wcześniakach pokarmu może nie być także może nie będę musiała się wykłócać o mleko;), chociaż akurat to najmniejszy problem .Zaraz mam jakieś czyszczenie pochwy i jutro lewatywa;((( załama!

Odnośnik do komentarza
Gość kornelka-pisze z kom

mamaali- czyszczenie pochwy?? Napisz co to za rytuał bo pewnie też mnie czeka a nie słyszałam o tym. No i lewatywa...przejebane-nigdy nie mialam ale za 2tyg się dowiem jaka to przyjemność :/ Na sama myśl odechciewa mi się wszystkiego... Jak będziesz jutro juz po i oczywiście będziesz w stanie pisać to daj znać na forum czy wszystko ok i jak się czujecie z corcia ;)

Mnie juz ciąża meczy tak strasznie ze dola złapałam dzisiaj, caly dzień leze, na nic nie mam siły ani ochoty.. Te 2tyg będą ciężkie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...