Przedszkolaki

Czerwcątka 2014

Odpowiedzi znajdują się poniżej

nindziowaMama

nindziowaMama

Hej u nas święta zapowiadały Sue nieciekawie bo w wielki Piątek trafiłam z mala do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc i dusznosciami. Na szczęście w sobotę popoludbiu się wypisalysmy i święta spędziliśmy razem w domu:-) A jutro czeka nas przeprowadzka oj ciężko będzie

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

44005 nindziowamama Kobieta, 32 lata, D
Dziubala

Dziubala

Hejka :)

Rozrabiaka, ja nie lubię się objadać, ale lubię jeść wszystkiego po trochu tak na styk ;)

Nindziowa, oj, to pechowo ze świętami, biedna Ninka, zdrówka dla niej!
A jak po przeprowadzce? Wszystko się udało?

Pozdrawiam weekendowo :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Stara tusiaaaaa

~Stara tusiaaaaa

Cześć Dziewczyny!

Zbliżają się drugie urodzinki naszych małych Skarbów... jak ten czas leci. My nadal w Niemczech.

Młoda ma od października nianie -niemkę. gada więcej po niemiecku niz polsku i zaczyna sobie intensywnie nocnikować no i jest cuuuuudowna :)

Ja dalej ucze sie niemieckiego i zamierzam od wrzesnia pojsc do pracy ;) jeszcze wakacje sobie odpuszczę;) i pojade do Ojczyzny :) a na stałe planujemy wrócić w 08.2017 :)

Trzymajcie się ciepło! Mam nadzieję że Wasze maluszki rozwijają się również pięknie i z każdym dniem zaskakują Was czymś nowym! :)

Buziaki,
M.

Dziubala

Dziubala

Szkraby z wątku "Czerwcątka 2014" są już za duże by być w dziale Maluchy, dlatego czas się przenieść do działu Przedszkolaki :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków